Tehotenský inštinkt. Cítili ste predtým než ste mali mať menzes, že ste tehotná?

petra2505
27. apr 2008

citili ste predtym nez ste mali mat menzes, ze ste tehu?

lucia31
27. apr 2008

petra, ja som ti uz pisala..tu jednodnovu bolest zaludka a potom neskor, ale este stale pred menzesom, bolest noh, krizov a sucho v ustach..no po tej bolesti zaludka som to uz vazne tusila na 100%...inak, ak bude moje baby oranzove so striebornymi pasikmi a tymi prisernymi okalmi, tak tu plysovu potvoru vysmarim von oknom...popripade darujem 😀

margaretka11
27. apr 2008

Lucia 😀 😀 😀 to hádam nie 😀

Petra ja som to tu písala, mne bolo divné to nafúknuté podbruško, pretože do menštruácie som mala vtedy ešte ďaleko 😕 . A potom bola zvláštna tá nevoľnosť (ja som počas celého tehotenstva nezvracala ani raz), bol to pocit akoby žalúdku na vode a aj ma naplo, ale inak nič.. Ale keď na to tak teraz spomínam, tak sa mi vybavuje taký zvláštny pocit, proste som sa cítila tak inak, ale neviem ten pocit bližšie popísať..

petra2505
autor
27. apr 2008

😀 prajem Ti, aby Tvoje baby bolo krasne, zdrave a bude urcite usmiate a vesele ked bolo tak humorne splodene 😀

cukruska1920
28. apr 2008

Ahojte...viem ze vy taky problem nemate ale chcem sa opytat ci nahodou nemate skusenosti s tymto....meska mi mrcha 17 dni...robila som si dva testy a boli negativne...bojim sa co mi moze byt...vedeli by ste mi poradit? Dakujem

elenita
28. apr 2008

Ahojte! No ja som to vedela hned, ze sme tehotni 😉 . ono by to ani v praxi nemalo byt mozne, ale ja som hadam prvy den od oplodnenia 😀 mala divne chute, na kysle uhorky, zacala mi chutit kapustnica, ktoru som predtym neznasala, v podbrusku ma pobolievalo...robila som tri testiky, vsetky negativne....ale ja som mala pocit, ze som tehu a neverila som im... 🙂 pockala som par dni, testla znovu, a odvtedy boli vsetky //..... 😉

cukruska1920
28. apr 2008

elenita.....a v akom case po tich negativnych ti vysiel pozitivny? Lebo ja som si prvy robila 21.4 a ten druhy dnes ☹ a boli ma v podbrusku ale len tak slabucko a prsia mam take velke a bolia ma

petra2505
autor
28. apr 2008

Zdravim Vas a prajem pekny den.Mam otazocku: merala som si BT,menzes som mala 11.aprila a od minuleho tydna mam BT 37,4 a viac.Od soboty je zo mna spiaca princezna, len spim som ako zabita.V piatok a v sobotu ma strasne bolelo podbrusko aj s vajecnikmi - pichalo ma vsade kde sa dalo.Mozem byt tehotna? 😕

katy2
28. apr 2008

treba spravit test 😉

petra2505
autor
28. apr 2008

viem, ale na test je veeeeeeeeeeeelmi skoro🙂tak pockam do 11.maja a ked menzes nepride tak spravim testik....vdaka

mermaid55
28. apr 2008

ahojte, tak ja som svojho / jedineho zatial / syna pocala na Velky piatok a uz doma vecer som bola presvedcena o tom ze nieco nebude koser.

poleva
28. apr 2008

ja som určite mala, ale neskôr som aj cítila, že to nie je o.k
a moje tušenie sa potvrdilo, bol to missed v 10 tt

lolka
28. apr 2008

ja som svoje tehu citila, tak 2-3 dni pred planovanou mrchou. bolo mi tak "zvlastne" od zaludku, mala som ho ako na vode a nechutilo mi moc jest. zato, ked som sa najedla, tak sa mi trochu ulavilo. prvy test som si robila v den mrchy a zo zaciatku bol len s /, ale ja som stale tvrdila, ze to neni mozne - ze citim tehu. no a po asi 5-8 min. sa uz ukazali // 🙂
no missed v 12tt som uz netusila ☹

calisto1
28. apr 2008

Ahojky, no ja jsem, to me napadlo az pak, si po onom milovani len tak pohladkala brusko a povedala si sama pre seba "tak a si tam". my sme planovali, ale nechraneny sex sme mali len 2x, takze som tu myslienku potom zase rychlo zahnala🙂....no a potom asi za 3 tyzdne ma neznesitelne zacali boliet prsia, nemohla som ani lezat na bruchu ani podprsenku som nezniesla, ale inak mi nic nebolo.ani zle ani nic. mala som akurat neuveritelnu chut na alkohol 😅 ...normalne vobec nepijem...no a testy boli neg. a neg. az som sa nahnevala a sla na krvny tes HCG a bol pozit. 😀 a uz nam rastie aj brusko🙂

dididi30
28. apr 2008

tak malicka sa na podarila do pol roka a drobec hned naprvy krat....pri malom som si povedala,ze teraz je ta spravna chvila, proste som to tak citila a podarilo sa a robili sme ho s tym, ze to ma byt chlapec a podarilo sa 😀
a citim,ze sa narodi skor ako ma, cize to nebude dlhsie ako do40tt 😀 mala sa mi presne na termin narodila, cize drobec pred terminom nas navstivi 🙂

evka1310
30. apr 2008

ja som to tak nejako vedela uz ked som si kupovala tehotensky test ze bude //...prisla som do obchodu a tam kde som si vzdy kupovala ovulacny test, zrazu ovulacny test nebol (bol vypredany) a bol tam ulozeny tehotensky...a to mi menzes meskal iba par dni aj tak som si kupila test a vravela si, tak drobcek, uz si tam dost dlho aby sa to ukazalo? bolo to zvlastne ale ja som to vedela ze tam je malicke...ze su dvaja som ale netusila... 🙂 🙂

vrn
20. máj 2008

Ja som tiez vedela 6 dni pred MS...... merala som si BT a vedela som ze sme sa trafili do ovulacie, takze ked mi zrazu vyskocila teplota, bola zo mna Sipkova ruzenka s nafuknutym bruchom, neskor s bolavymi prsiami a casto som behala na WCko vedela som kolka bije......aj zaludok bol na vode. S testom som pockala kym mi 2 dni meskala MS ale vedela som ako dopadne 😎 V 6tt ma bolelo hrdlo, teraz v 10tt som mala zapal moc.ciest ale stacili len slabucke antibiotika na 5 dni, tak dufam ze mimiskovi infekcia neublizila.
Pri prvom tehu som este pred MS dostala silnu chripku takze som meskajuci menzes pripisovala tomu, mali sme len jeden nechraneny styk a vobec som netusila ze by som mohla byt tehu. Jeden vecer som dostala krc s krvacanim, potom bol klud, ale manzel tvrdil ze som tehu (boleli ma prsia a boli aj ovela vacsie) - neverila som mu, tiez som odisla od testu ze je tam len jedna palicka ale studoval ho dalej a test naozaj pozitivny bol.... ale mimi bolo malicke, srdiecko nebilo a v 8tt slabe spinenie preslo do silnych bolesti a krvacania a skoncilo to ako MA, musela som ist na kyret.
Vtedy mi vsak vobec nebolo zle. Zvysena teplota pretrvavala este 2 mesiace po MA, hoci MS som dostala po mesiaci ako hodinky. Takze teraz si uzivam nevolnosti, aspon viem ze sa mimi krasne drzi, srdiecko uz bije a rastie ako z vody..... tak drzte palce aby bolo tentokrat vsetko v poriadku 😀

adrioska
20. máj 2008

Vrn, drzim palce! 🙂
My sme tiez planovali a vyslo to chvalabohu na 1.krat, preto ani neviem, ci som mala nejake pocity, ja som po tom babatku strasne tuzila, takze som len cakala, ci to vyjde hned alebo nie. Ten tyzden, ako som mala dostat menzes, som mala take pocity ako pred menzesom, takze som nevedela usudit, ci to je tehot. alebo nie...len si pamatam, ze som dufala zakazdym, ked som isla na WC, ze nenajdem na nohavickach krv...4-5 dni po vynechani menstruacie som si spravila test, mala som to naplanovane, ze v sobotu rano si spravim test, nie skor ani neskor a v noci z piatka na sobotu sa mi celu dobu snivalo o tom, ze testujem, tak som to skoro rano uz nevydrzala a isla som ocikat ten pasik... 🙂 a boli tam //, takze som od dojatia plakala...no a to cakanie na tie ciarocky bolo tiez pamatne, vobec som sa tam nepozerala len po tom stanovenom case.. 😀
ale bolo a je to krasne a potom som manzelika pozdravila, ked sa zobudil, ze: "dobre rano tatinek!" 🙂 ...vyplestil oci, pochopil a tesil sa spolu so mnou...kazdej z Vas to doprajem naozaj, lebo je to nadherny pocit!!

gigus
5. mar 2015

@margaretka11 ja mám presne to isté.....bruško sa mi zbláznilo,mám citlivé naliate prsníky,chodím častejšie na WC ale bojím sa si urobiť test....1.by bolo ešte skoro a po 2. bojím sa sklamania však sa pokúšame o baby vyše 2 rokov tak už mám tých sklamaní dosť...... 😖 😔 😢

gigus
5. mar 2015

@petra2505 podla mňa určite....:D

lavinis
5. mar 2015

@petra2505 nie, necítila som vôbec nič, meškalo mi to týždeň a vôbec ma nenapadlo, že je to tehotenstvo, myslela som, že stres.

babulkovo
3. aug 2016

Ja som jedného dňa nadránom,cítila také chvenie tela. Par dni na to som mala dostať krámy, v den krámov klasický scénar, bolesť brucha, ale krvacanie sa nedostavilo, to som si uz bola istá, že je to tam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre