Tehotenský inštinkt. Cítili ste predtým než ste mali mať menzes, že ste tehotná?

petra2505
27. apr 2008

citili ste predtym nez ste mali mat menzes, ze ste tehu?

zuzec
27. apr 2008

ja som nic necitila...ale nektore to citia zevraj

jankapo
27. apr 2008

Ani nahodou- dokonca som vsetkych presviedcala ze nie som tehu... 😀 Ja som takmer aj tehu test isla spochybnovat...takze e-e....dufam ze aspon materske instinkty sa dostavia... 😝

petra2505
autor
27. apr 2008

hej ,pocula som, ze niektore zeny to citia tak preto sa pytam 🙂 len by ma zaujimalo, ze ako?

margaretka11
27. apr 2008

ja som cítila, že niečo nie je tak akoby malo byť. Jednak sa mi nafúklo podbruško, ale ešte som mala ďaleko do "našich" dní a navyše mi začalo byť zle. Najprv som si myslela, že som len niečo zjedla a žalúdok hurtuje, ale keď som aj po ďalšie dni mala žalúdok ako na vode, začalo mi to byť podozrivé 😉 . A tehotenský test to potom aj potvrdil 🙂

bianca
27. apr 2008

tak to u nas ma tento instinkt asi manzel 😀 On na mna len tak jeden krasny den pozrel a povedal mi ze som tehotna,tak som sa zasmiala a za par dni urobila test a...

petra2505
autor
27. apr 2008

😀

margaretka11
27. apr 2008

Bianca, inak aj u nás to bolo tak, že keď mi prvýkrát prišlo zle, tak mi manžel povedal, že som určite tehotná 😀 . Ja som mu to nechcela veriť, nemyslela som si totiž, že by nám to tak rýchlo vyšlo otehotnieť, ale keď mi bolo zle aj na druhý deň a potom na tretí...

julova
27. apr 2008

tak ja som to vedela....ale fakt len instinktivne nie fyzicky 😀...asi tyzden pred planovanym testovanim (keby mrcha nedosla) sme boli u svikrovcov a ked chceli nieco naliat, tak som si dala len vodu...ani kavu som si "pre istotu" nechcela dat 😅 ...a aj ked som bola presvedcena ze cakame babo a ze to vyslo, tak som isla testovat s malilinkatou dusickou 😔 ...ale boli tam // 😵 😉

jankapo
27. apr 2008

Bianca- no u nas to iste...ja by som asi na tie kramy cakala doteraz- manzel kupil test (lebo ze som), ja som ho ocikala (no jasne), cakala som asi sekundu- hovorim aha nist...a odisla som ze reku ziadne tehu...tak mi po chvili doniesol test ze AHA TEHU... 😵
Tak mne to vlastne oznamil manzel...no ja som cela na hlavu... 😉 😀

lucia31
27. apr 2008

tak ja sa hlasim ....presne na 7 den /merala som si aj BT/, v case implantacie ma zrazu zacal boliet neuveritelne zaludok /len jeden den/..nebolo mi na vracanie, len pocit, akoby som prehltla horuci kamen alebo co 😉 a kedze toto iste som zazila aj pri prvom tehu/vtedy som ale nevedela, co mi je /, tak som si bola ista...

lucia31
27. apr 2008

jankapo 😀 ...dufam, ze porod nespochybnis 🙂

bianca
27. apr 2008

jankapo 😀 u nas to bolo este asi tyzden pred mrchou a ked som si potom po vynechani spravila test a utekala mu to oznamit tak len dodal,,sak som ti hovoril,,

margaretka11
27. apr 2008

Janka, ja keď si spomeniem na tehu test, tak sa musím usmievať. My sme počkali 10 dní, či sa menštruácia nedostaví. Samo, že nedostavila, tak som šla do lekárne..Ja som taká hanblivá, keď som si test pýtala, bola som červená až po korienky vlasov. Švihala som domov, pozerám naň, napísané, že ak som tehu, pozitívny výsledok sa musí dostaviť tuším do 3 minút. Tak som šla na záchod, manžel nedočkavo prešľapoval pred dverami, ja som ešte len začala cikať a už tam boli dve tučné čiarky 😀 . To som ešte netušila, že v našom prípade budú dve čiarky znamenať dve deti 😀 😀 😀

sue
27. apr 2008

...no ja som sa s tým zobudila nasledujúce ráno... že máme bábo 🙂 ale možno to bolo spôsobené tým, že to muselo vyjsť + že to muselo vyjsť na 1x + že som to straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne chcela 😀 takže inštinkt bol možno len prevtelená megatúžba a keby snažilkovanie trvalo dlhšie, aj "inštinkt" by časom zmizol...

jankapo
27. apr 2008

Baby.... 😀 😀 😀
Ale zas...pozor, nejake tie instinkty tam predsa len boli...teda no, ze zeny tusia kedy otehu...ja som prisla s navrhom (jasne ze akoze prdel som si robila) a pytam sa muza, chces babo? a on ze hej...tak ja ze- tak davaj dolu gate... 😅
a ono to vyslo...no kto by tomu veril, ze za takychto okolnosti...preto kazdemu hovorim, k plodeniu treba pristupovat s humorom...(tak predsa len nie som uplne bez instinktov...len ci sa nazyvaju tehotenske, neviem.. 🤐 )

margaretka11
27. apr 2008

Janka 😀 😀 😀 , ty si ale číslo, ale máš pravdu, s humorom to určite ide lepšie 😀

dadulka19
27. apr 2008

ja som cítila každé tehu 🙂 ,aj to,že niečo nie je v poriadku pri druhom.A tak to aj bolo,potratila som 😒

petra2505
autor
27. apr 2008

a neboleli vas niekoho zuby?lebo mna strasne bolia zuby a cele telo ako keby som mala chripku ☹

lucia31
27. apr 2008

..my sme toto druhe skoro nestihli splodit 🙂 ..boli sme na chate a my s manzelom v jednej izbe, maly spal vo vedlajsej..no a v tom najlepsom sa zrazu otvorili dvere a v nich stal nas maly, rozospaty synator a na rukach drzal obrovskeho plysoveho NEMA /tie nemove vypulene oci si budem pamatat do smrti 🙂 /..no a ze vraj, preco tak s tou postelou buchame do steny, ze NEMO! nemoze spat 😀 ..manzel chudak dalej nemohol co sme sa na tom tak smiali, no ale kedze som vedela, ze mam plodne dni, mohla by som pre mna, za mna, zobudit aj celu rotu Nemov..tak sme to nejako po hodinke, ked uz Nemo tvrdo spal 🙂 dokoncili..cize spermie maju asi radi humor 🙂

margaretka11
27. apr 2008

Lucia, tak toto je zážitok za milión 😀 😀 😀 . Ty nedožičíš úbohému Nemovi ani len ten spánok? 😀

lucia31
27. apr 2008

petra, tak zuby nie, ale nohy a niekedy naozaj aj cele telo, ako pises..ale to len pri tomto druhom...

petra2505
autor
27. apr 2008

takze asi si zavesim na dvere plysoveho Nema? 🙂 aby to vyslo....

petra2505
autor
27. apr 2008

mna strasne boli cely clovek, od soboty rana, vcera som bola total ako vyliahnute kura a dnes to nie je o nic lepsie...poobede som si musela ist pospat...

lucia31
27. apr 2008

margaretka 😀 no, niekedy som fakt kruta 🙂 ..najma ak ide o moje oplodneniachtive vajicko 😀

margaretka11
27. apr 2008

Lucia, hanbi sa 😀 😀 😀

lucia31
27. apr 2008

😔 😔 😔 ...ale, stalo to za to 🙂

riusik
27. apr 2008

lucia: supeeeer. som sa smiala tak nahlas, ze sa cudujem, ze sa maly nezobudil 😵 😵 my mame takeho nema doma, takze po precitani tvojho prispevku bude musiet byt pri tom 😀
inak k teme - patrim k tym, co som to citila hned rano, ale mozno to bolo tym, ze sme velmi chceli a ono nam to aj vyslo na prvykrat 🙂 naozaj to prajem z uprimneho srdca vsetkym babatkachtivym...

margaretka11
27. apr 2008

už som ti odpustila a chápem ťa 😉

riusik
27. apr 2008

a lucia, pekny datum 😵 prajem aby vysiel... nas tomas je prveho maja 😅

petra2505
autor
27. apr 2008

a ake ste mali tusenie ked ste to zistili este pred menzesom?okrem spomienky na Nemove vypulene oci 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre