Tehotenský test Dr. Max

luky30102010
9. júl 2014

Ahojte, dnes som si robila test Dr.Max Lady 2v1, chcem sa spytat ake s nim mate skusenosti. mrchu mam dostat o dva dni, pred piatimi dnami som mala bolesti ako mavam pocas mrchy, nedostavila sa vtedy, teraz uz treti den zase bolesti ako pri mrche a este nie je. to ze ma napina z veci, ktore mi bezne nevadia neriesim, lebo mysel spravi vela a tuzba po ciarkach este viacej. ide len o to, ze by som mala byt cca 18ty den po oplodneni, ci mi vôbec nejaky test ukaze ciarky, ak by sa postastilo. tento Lady mal citlivost 10neviem coho, to je asi najnizsia citlivost, nie?

mimi8814
9. júl 2014

@luky30102010 ahoj, aj ja som pouzivala tieto testy, ducha mi ukazalo cca na 14 DPO potom 2x obden a to uz ciarky silneli🙂 drzim palce

23petka
9. júl 2014

@luky30102010 ano je to najnizsia citlivost..test ti moze uz ukazat a aj nemusi,zalezi ako rychlo ti stupa hcg...

luky30102010
autor
9. júl 2014

@23petka dakujem, vyskusam hned rano, ak teda este budem bez mrchy

23petka
9. júl 2014

@luky30102010 aj ja idem testnut rano 🙂 drzim palce 🙂

kajam
9. júl 2014

ahoj ja som mala tiez test Dr. Max ... prvy som si robila v den ked som mala mrchu dostat a ukazali dve ciarky 🙂 dalsi dva dni po a ciarky silneli .... a mala som aj bolesti ako pred mrchou a asi boli preto ze male sa hniezdilo 🙂 ... drzim prsty

katkasofi
9. júl 2014

@luky30102010 keď si 18dpo už ti musí ukázať druhú /. Silno držím paste, daj ráno vedieť ako si dopadla ;)

anomis1201
9. júl 2014

Ahoj, aj mne potvrdil Tehotenský test Dr.Max tehotenstvo úplne bez problémov a kupujem si vždy iba ten.Ja som s ním spokojná.Mne sa ukázali zretelne viditelné 2 čiarky keď som bola v 5.týždni tehotenstva a o 2 dni mi to gynekologička aj potvrdila.A aj doktorka mi povedala aby ona sama bez tehotenského testu určila či som tehotná musím byť minimálne 2 týždne tehotná a to že platí aj pre tehotenské testy.... 🙂

sandrika1986
10. júl 2014

Priateľ mi doniesol tehot.test Dr.Max a potvrdilo mi to tehotenstvo. ja som s týmto testom tiež spokojná 🙂

piacere
10. júl 2014

no v prvom rade ak máš dostať mrchu o dva dni, nemôžeš byť 18dní po oplodnení, pretože to by si buď mala fázu po ovulácii 20 dní, čo je pri zdravom cykle nonsens (ak by ste sa snažili presne v deň ovu), alebo ste sa snažili skoro, ešte pred ovuláciou 🙂
Test Dr. Max som mala a bola som s ním spokojná. Na nejaký 12dpo ti už ukáže tehotenstvo z prvého rannému moču väčšina testov 🙂
Držím palce.

luky30102010
autor
10. júl 2014

@piacere posledných 6 mesiacov mam cyklus uplne rozhadzany, takze som sama z toho zmätená a na nervy. zrejme z toho teraz nič nebude, nevadí, veď ono sa raz podarí :/

@katkasofi je iba jedna :/ takze pokracujeme

piacere
10. júl 2014

@luky30102010 ak máš rozhádzaný cyklus tak najlepšou metódou na zistenie takmer presného dňa ovulácie je beranie bazálnej teploty 😉 Tam v podstate nie je šanca, aby ste sa netrafili 🙂 Skús (ak teda nemáš odskúšané 🙂 )

mon777
14. júl 2014

Tak ja používam tiež hlavne tento test, lebo je lacný a tá lekáreň je u nás v robote, tak kupovávam tam.
A takto to vyzerá u mňa dnes - na 36DC...ale pre mňa je to trochu také...skeptické, lebo takýchto som sa ja osobne už napozerala a vždy prišla MS.

janaochi
16. júl 2014

Test dr.max dnes,5-6 dní pred ms. 😉

deda1
21. dec 2015

Moja skusenost s testom dr. max 17dpo je taky, ze mne ukaza // pekne silne ciarky.

monika3877
29. jan 2016

Ahojte prosím vás ak test mi vyšiel taký.tak dufam že som tehotná

autumn11
12. apr 2016

ja som bola s testom dr.max spokojná. Ukázal mi dve čiarky 14 dpo. A druhá čiarka bola v pohode viditeľná.

lastom
16. aug 2016

ja som pouzila tento test s dr.max az po cca mesiaci, ale hned ukazal dve ciarky, takze spokojnost.

evelin1002
8. máj 2020

Ahojte som po zamlcanom potrate ale uz je tomu 3 mesiace takze zostatok HCG v tele by uz nemal byt.. Momentalne som 36 den cyklu a robila som si test a vidim ducha podla stareho cyklu mi to uz meska ale momentalne sa na to neviem spoliehat kedze to mam uplne rozhadzane. Ake mate skusenosti s tesom DR Max pregnancy test 2in1?

rsimoneees
17. sep 2020

@evelin1002 ahoj 🙂 prosím tá ako ti dopadli potom testy tieto ? Lebo mne vyšlo momentálne tak isto 🤷🏼‍♀️Tak neviem či len duchuju alebo co

evelin1002
18. sep 2020

@rsimoneees ahoj som v 24 tt 🙂 postupne mi tie testy silneli ale dost pomaly, asi az cca o 5 dni boli jasne 2 ciarky... Drzim prsty

rsimoneees
18. sep 2020

@evelin1002 jeeejko😊 gratulujem ti, ja už neviem čo robiť .. nič viditeľne na teste teda včera som mala presne ako ty ten horný prvý a dnes ráno zase nič .. a teplota je hore

evelin1002
18. sep 2020

@rsimoneees presne v takej situacii som bola aj ja jeden test mi v sobotu vysiel pozitivny a v pondelok ta ista znacka uplne slaba ciarka, uz som plakala a som myslela ze dostanem kramy, kupila som si inu znacku a zas uplne slabe ciarky, pockala som asi 3 dni a dr max uz bol jasne pozitivny, manzel na mna uz krical nech sa tolko netestujem, ale najhorsie je ked nevies na com si... Skus si spravit zajtra z ranneho alebo az o dva dni, ja viem ze je to hrozne cakat ale po mojich skusenostiach (2 potraty) som si povedala ze sa budem tesit az ked budem mat malu v rukach 🙂

rsimoneees
18. sep 2020

@evelin1002 ja tiež ako bláznivá , neviem čo sa deje .. a stále rozmýšľam že prečo by mi už neukázalo na na 13dpo viditeľní ciarku 😔nedockava som lebo takejto teplotu som nikdy nemala .. Ach a to čakanie má ubíja
Drzim ti palce a neboj dobre to dopadne 🙂 prosím tá aký by si odporučila test ? Lebo mamatest mi tiež nejako duchov divne a potom nič

evelin1002
18. sep 2020

@rsimoneees tak mozno tie testy su lepsie co sa ocikavaju, su trochu drahsie, tazko povedat, lebo pokial je v tvojom tele zatial malo hcg tak asi vsetky budu ukazovat slabu ciarku, no treba robit z ranneho mocu, lebo vtedy je vraj najviac HCG v tele. Treba tomu nechat cas, o cca 5 dni uz musi ukazovat jasnu ciarocku, skus sa zamestnat, ist na prechadzku, nemysliet na to, aj tak to neovplyvnis, hlavne pozitivne myslenie 🙂 ked sa nepodari teraz urcite sa podari v blizkej buducnosti. Daj potom vediet ako si dopadla.

rsimoneees
18. sep 2020

@evelin1002 skúsim asi iný ten drahší 🙂 vďaka za radu, dám vedieť ☺️

mmka0070
18. sep 2020

Ahojte ja som sa dneska testla s ranného moču neviem či už mi šibe ale vidíte aj vy tam ducha?😬 Za každú radu ďakujem 😊

mmka0070
18. sep 2020

Alebo je to len ten kanalik?

evelin1002
19. sep 2020

@mmka0070 ahoj ja osobne tam nic nevidim, ale skus mozno odfotit trochu blizsie, ja som mala taku slabulinku ciarku, ktoru som len ja videla a teraz som v 24 tt :D .. Robila si si test aj dnes?

klip0
12. dec 2020

@mmka0070 ako si nakoniec dopadla? Zosilnela čiarka ebo to bol len kanalik?

mmka0070
13. dec 2020

@klip0
Áno silnel test ale aj tak to skončilo samovolním potratom 6tt😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre