Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

lucka222
2. aug 2012

@lia23 Ahoj. Z osobnej skúsenosti sú 😝 spolahlivé.

danielkap
2. aug 2012

Babuľky ten testík Pepino predávajú aj v Bille pri pokladni za 1.29e 🙂

kraska1204
20. aug 2012

chcem sa spitat ked som si robila ten pepino test tak mi visla jedna silna ciarka a ta druha velmi slabucka a ked som si urobila dalsi ale ten bol z lekarne 2v1 tak bol negativni no na dalsie rano som si urobila dalsi a visli mi dve lenze tu druhu ciarku nebolo az tak vidiet a teras neviem ci som alebo nie.....ma stim niekto skussenost

eva290
25. sep 2012

@1234lubka s tym s tebou moc nesuhlasim, ze kazdy ti to ukaze.... ja som si robila jeden lacny a ten mi neukazel a clearblue mi ukazal + 1-2

tehula
25. sep 2012

ja som pouzivala vzdy pepino a spolahlivo ukazal aj moje 2tehotenstva. Ma pomerne slusnu citlivost, ale ja som sa testovala az po vynechani MS, pripadne v den, kedy mala dorazit, nie skor

evina57
25. sep 2012

Aj ja odporúčam, ukázal mi krásne dve čiaročky prvý deň meškania 🙂

1234lubka
26. sep 2012

@eva290 tak ked si nedockava tak jasne, myslela som to tak ze ked ti kramy meskaju dva tyzdne tak ti ukaze kazdy test....

eva290
26. sep 2012

@1234lubka aj ja som to tak myslela... urcite by som si nerobila skor, jedine, vtedy ked mi meskaju... a tie testy boli robene v jeden den...

1234lubka
26. sep 2012

tak dobre no
@eva290 :P ja som si kupila ten uplne najlacnejsi a tie ciarky tam boli take ze som skoro "skapala" necakala som to🙂 ale pokladik moj nevymenom za nic na svete

eva290
26. sep 2012

@1234lubka to je jasne, ze by si nevymenila... kto by menil 🙂

1234lubka
26. sep 2012

@eva290 no urcite ziadna normalna zena by nevymenila🙂 bol to sok ale som stastna ze ho mam 🙂

eva290
26. sep 2012

@1234lubka tak to ti verim... 🙂

magdaliena
27. okt 2012

ahoj te ...ja som nedavno pouzila pepino tesco test a neviem co si mam o nom mysliet .....vysadila som tabletky na mesiec a meskajumi uz 9 dni som dost na nervy a na tom teste mi ukazalo jednu ciarku silny a jednu uplne slabucku .. neviem co si mam o tom mysliet:(

bosoriak
27. okt 2012

@magdaliena Ak mas akokolvek slabu ciarku, si pravdepodobne tehotna. Chod k lekarovi, ten to potvrdi alebo vyvrati naisto.

maria613
27. okt 2012

@magdaliena aj mne takto ukazoval a uz mam babenko...🙂

magdaliena
27. okt 2012

ja toomu nechapem priatel si daval pozosr a vysadila som tabletky po 3 rokoch ...a to tento mesiec
:(

fotoarch
27. okt 2012

@magdaliena na 99 percent si tehu, test za to nemoze, meskaju ti vyse tyzdna a sex si mala asi bez ochrany, kazdej tehu babe sa v tehu testoch objavuje len slabilinka ciarka, zbehni do lekarne este po jeden aby si bola na istom..a tes sa, bude dobre uvidis 😉

potkanica
7. nov 2012

a prosim vas, aka je sanca, ze mi tehotensky test ukazal pravy vysledok, ked som si ho robila 8 dni po styku?...kupila som si ten Pepino Pregnancy Midstream tehotenský test a vysiel nastastie negativny, tak by ma zaujimalo, co tomu mozem verit :P

potkanica
7. nov 2012

prosim napiste nieco :D

sisaha
7. nov 2012

@potkanica a co tak pockat na mrchu? Verit mozes iba svojmu telu....

potkanica
7. nov 2012

@sisaha ja som strasne netrpezliva a dost v strese :/ hadam to ukazalo pravy vysledok...prvy a poslednykrat pepino kondomy...

sisaha
7. nov 2012

@potkanica v prvom rade je dolezite, kedy si mala ovulaciu a nie kedy bol styk. Ak mas 28 dnovy cyklus, tak mozne tehotenstvo ti test ukaze cca az v den dostania ocakavanej mrchy...

potkanica
7. nov 2012

@sisaha islo o to, ze sme mali s frajerom sex prvy den mojej menstruacie...praskol nam kondom a o hodinu som uz mala v sebe tabletku po...viem, ze to je mala sanca, aby sa nieco stalo, ale i tak...

araavdva
7. nov 2012

Ahojte ja som si dnes robila 2 testy jeden z lekárne na tom som mala jednu silnu paličku a druhu skoro neviditeľnú. No a ten druhy som si robila pepina s tesca a na tom som mala iba polovicu jednej paličky. Myslíte že ten pepino bol poškodený?

jaruska8
27. nov 2012

Ahojte!! Robila som si dnes dva testy... Som šiši, ja viem... Prvý RapiClear- taká blbá ružová tuba, v ktorej nič nevidno a druhý test Pepino, taký obyčajný prúžok a ten mi ukázal krásneho ducha, ružového. Zajtra by som mala dostať ms. Čo myslíte????? Faložne pozitívne tesy podľa mojich skúseností vyzerajú inak a doteraz mi Pepino ukazoval vždy len papierik biely ako sneh.... 😔 Len ma mätie ten RapiClear...

piacere
27. nov 2012

@jaruska8 skús ráno mamatest 🙂 alebo Viamed 😉

jaruska8
27. nov 2012

@piacere No, ešte mi zostal Pepino, Mamatest u nás nedostať. 😠 A o Viamede som nepočula...

maci_267
27. nov 2012

@jaruska8 RapiClear ani neber vazne, s nim sa potes, ked uz budes mat ciarky na ostatnych ako kolajnice, ukazuje hrozne nespolahlivo.. Pepino je podla mna dobry, ani raz mi neukazal ducha, vzdy je cisty ako papier (nebola som tehu), kamoske ukazal uz v den ocakavanej MS ducha..

jaruska8
28. nov 2012

Ahojte, takže aj dnes ráno krásny duch a sa mi zdá, že viditeľnejší. 🙂 Dnes tase Pepino, inak už som ich raz mala a vtedy, keď som stopro nebola tehu, tak bol biely ako sneh. 😉 Tak snáď...

carine1201
1. mar 2013

Ja som si tiez kupila v tescu test pretoze soom uz odmietala kupovat drahe testy v lekarnach ktore vysli vzdy negativne a mala som pocit ze som tehotna !!! Nevolnost zvracanie a tyzden meskania ms... Tak pri nakupe v tescu som si skocila aj po pepino test a hned naskocili dve ciarky robila som di ho vecer okolo 19tej. Na druhy den som si hned rano spravila znova a opat dve ciarky tak som nadalsi den isla k dr a on mi potvrdil 🙂) som v 5 tt ale este nevidel vela na ultrazvuku tak idem teraz v pondelok vraj by sa uz malo nieco vidiet 🙂). Tak sa tesim tesco opat nesklamalo :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre