Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

peyla
28. okt 2014

@katka_222 inak prajem rychle uzdravenie

katka_222
29. okt 2014

@peyla no ja neviem ci to je len ten pepino test taky alebo co ale iba ten mi vychadzal pozitivny bud kvoli cyste alebo kvoli tomu ze proste tie testy su vadne . neviem ..... 😀 😀 😀 a daakujem snad sa jej skoro zbavim

minax
10. nov 2014

Ahojte,rozhodla som sa aj ja pridat bohuzial negativnu skusenost s tymto testom..menstruacia mi meskala,takze som si urobila tento test,a ukazal mi dve ciarky,samozrejme druhu slabsiu,ale normalne viditelnu,bez toho aby som musela test nejak specialne studovat..najprv mi tak ukazalo po limite, ale nejakych 10 minut po urobeni ziadne 4 hodiny..dalsi den mi ukazalo tu istu ciarku ale prakticky hned..test som si robila kazde rano asi 4 dni a stale vychadzal rovnako..s mensim nadsenim ze to mozno vyslo ale zaroven s obavou som sa vybrala k lekarovi..na ultrazvuku samozrejme nic nevidel ale tiez povedal ze to bude pravdepodobne tehotenstvo..a hned dalsi den na to,tuto sobotu som dostala menzes,ale hrozne bolestivy,mal ovela rychlejsi spad ako obvykle,tak som sa samozrejme zacala obavat potratu..skocila som aj na pohotovost kde mi povedali aj ze to bude urcite potrat..a dnes som volala na vysledky hcg testov a boli negativne!! Takze asotakmoja skusenost..tento test nam sposobil najprv radostne nadsenie a potom zas obrovske obavy pre nic za nic..pricom samotny negativny vysledok by nas az tak hrozne nedostal,lebo sa snazime zatial len 2 mesiace,takze ziadna tragedia..takze po tejto skusenosti vynecham nabuduce bud uplne tehotenske testy a zajdem radsej hned za doktorom,alebo si kupim jeden,ale uplne inej znacky..

minax
10. nov 2014

A zabudla som dodat,ze ziadnu cystu nemam ani som v zivote neuzivala HAK,ani nic co by mohlo sposobit falosne pozitivny test..

niki18q1
15. jan 2015

Ahojte, meska mi menstruacia 13 dni. Mala som chraneny pohlavny styk. Urobila som si 3 pepino testy a vsetky boli negativne. Je mozne ze by som bola tehotna.? Objednala som sa aj gynekologovi ale musim cakat do pondelka.

somtoja13
15. jan 2015

@niki18q1 Ahoj ak si mala chraneny styk a testy boli negativne je mala sanca ze by si bola tehotna i ked cest vynimkam.To ze ti meska moze byt sposobene stresom alebo mas len dlhsi cyklus...urcite by som za par dni zopakovala test a ked budu neg v pondelok ti lekar isto povie co sa deje 🙂 drzim palce

niki18q1
15. jan 2015

Tak dufam, ze ja k nim momentalne patrit nebudem. Dakujem moc pekne ten stres a to vsetko to este zhorsuje. Volala mi sestricka od lekara a mozem prist uz zajtra tak snad zajtra sa moj strach skonci.

somtoja13
15. jan 2015

@niki18q1 drzim palce!

niki18q1
18. jan 2015

Vraj tehotná by som nemala byť tak mi pichli vyvolávačku, tak od piatku rána len čakám, kedy čo príjde. 🙂

chantalka86
18. jan 2015

Ahoj @niki18q1 alebo aj ostatne baby len som sa ta chcela opýtať ako to zvykne byt u vás v deň očakávanej ms, ked mešká.Či sa vaše telo sprava tak ako ked má ms prísť ,bolesti podbruska, krížov, ale ms nikde.alebo je ten deň taký istý normálny "bezbolestny" ako tie bežne. Mne sa totiž stalo pri poslednej ms že v daný deň som mala take bolesti ako ked mám normálne v prvý deň, druhý deň menej, tretí lepšie, len krvácanie nikde.proste tak Jak moja bežná návšteva bez návštevy. Štvrtý deň nič a na piaty nakoniec ms prišla a zase všetky bolesti od začiatku. Ms mi nemeskava, toto bolo prvýkrát, len má zaujíma či to je bežne takto pri meškaní. Viem že každé telo je iné, ale budem vďačná za akúkoľvek odpoved 🙂

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
24sajmonek
4. mar 2015

ahojte baby ... vidím, že máte veľa skúseností. Ja sa chcem opýtať či mi viete poradiť 🙂 mešká mi to už týždeň a tak som si kúpila PEPINO test v tescu. jeden prúžek mám úplne ružový a ten druhý je ružový, ale oveľa slabší. je to teda alebo nie?

zuzu15
23. apr 2015

Ahojte baby. Stretli ste sa už aj so zeleným pruzkom na teh. Pepino teste? Ja som si kúpila dva testy, v jednom balení bol s modrým pruzkom, tak ako ho poznám a v druhom balení so zeleným, čo ma prekvapilo. Ale na sacku bolo uvedené že hcg pregnancy test???

janaochi
23. apr 2015

@zuzu15 áno, už sú aj so zelenou rúčkou.

zuzu15
23. apr 2015

Tak potom ok. Len som tu čítala, že sa aj nejaké omyly stali. V tom pripade skúšame ďalej. Teraz to nevyšlo. Ďakujem janaochi.

zuzi241
21. máj 2015

@janaochi prosim ta,zelene pepino nie su ovulacne?urcite su tehu?dakujem

zuzu15
21. máj 2015

@zuzi241 údajne už nie. Vraj su už aj tehotenske zelené. Mne vyšiel negatívne a bola to aj pravda, žiaľ. Doteraz som sa stretla iba s modrými, ale tento mal datum 2014, tak asi už sú aj nové farby.

katka8689
25. máj 2015

Baby poradte...

zuzi241
25. máj 2015

@katka8689 s cim? 🙂

katka8689
25. máj 2015

@zuzi241 som tehotna ?

zuzi241
25. máj 2015

@katka8689 no ked to je tehotensky test,tak ano,si 🙂

katka8689
25. máj 2015

@zuzi241 ano je to teh. Test. Len som si neni ista. Navod som stratila....

katka8689
25. máj 2015

@katka8689 a som aj ked ta druha ciarka je slabsia, bolia ma tyzden vajecniky na pravej strane a mam vytok? aj tak to moze byt ze som tehotna?

zuzi241
25. máj 2015

@katka8689 nevadi,ze je slabsia.ked mas takto pozitivny test,si tehotna 🙂urcite 🙂

zuzu15
25. máj 2015

@katka8689 áno, blahoželám, tento výsledok je jednoznačny!!! 🙂 super, dúfam teda.

katka8689
25. máj 2015

@zuzu15 zuzi a ked mam bolest vajecnikov a vytok aj tak? Nechcem sa zbytocne tesit...

zuzi241
25. máj 2015

@katka8689 to je na zaciatku tehotenstva vacsinou normalne taka bolest a vytok.

zuzu15
25. máj 2015

@katka8689 jasné, tvoje telo s tým bude chvíľu bojovať. Organizmus na tehotenstvo zo začiatku reaguje rôzne, nakoľko to berie ako nejaký vírus, ale ked prejde pár týždňov, tak sa to dá do poriadku. Niektoré maminy spinia aj dlhší čas. Veď teraz budeš musieť absolvovať návštevu dr. a ten Ti všetko vysvetlí a bude Ta pozorovať až do konca sestonedelia, takže obavy bokom a hneď už na seba dávať veľký pozor a tešiť sa. Vitamíny, poriadna strava a hlavne vždy dobrá nálada. To mi pomohlo byť v poriadku až do pôrodu. Nakoľko som optimista, tak aj pôrod bol úplne v pohode aj bez epiduralky.

katka8689
26. máj 2015

@zuzu15 takze je to iste. Je to 7 tyzden, 1 cm. A vdaka za dobre rady si zlata ;)

zuzu15
26. máj 2015

Chvalabohu. Blahoželám a uzivaj si to naplno. Tehotenstvo je ta najuzasnejsia chvíľa v živote 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre