Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

zuzu15
4. jún 2015

Babenky, neviem ako je to na foto vidno, ale som zvedavá na vaše názory. Je tam druha čiarka, ale je strašne slabá. Kým spravím dalsi test, tak mi dajte nejaký názor, prosím.

lilly158
4. jún 2015

@zuzu15 - ahoj 🙂 je tam, skus o dva dni. Bude urcite silnejsia. Blahozelam 🙂

zuzu15
4. jún 2015

@lilly158 ďakujem Ti za rýchlu reakciu. Ona tam asi vazne je. Začína mi to dochádzať 🙂

pumpkincake
4. jún 2015

Ja som si ho kupila 2x . Raz ked som nebola tehotna a ukazal samozrejme len jednu ciarku a raz ked uz som bola tehotna a hned do 5 sekund nabehli krasne silne // 🙂 , z ktorych sa tesim dodnes. Podla mna je dobry ten test.
@zuzu15 ja tam vidim slabu ciarku..skus o dva dni hned rano

zuzu15
4. jún 2015

@pumpkincake ďakujem za radu. Určite vyskúšam 🙂 ja som už tiež mala podobne skúsenosti. S jednou aj s dvoma peknými. Mám doma nádherného chlapčeka 🙂 a dnes mám obrovsku radosť, dúfam, že bude opäť silná dvojciarka 🙂

zuzu15
5. jún 2015

Aby som zdokumentovala vývoj, tak pridavam foto z ďalšieho pokusu na druhy deň. Keďže som vystihla akciu 1+1, tak su tu rovno dva testy. Mne včera psychicky pomohla história aj v iných fórac, tak nech aj ja pomôžem do budúcna 🙂

madana
30. júl 2015

dievcata myslite ze som tehu??ciarka po testnuti bola uplne slaba,myslela som ze ani nie som tehu,ale ked teraz pozeram co som odfotila,asi je pozitiv.test.
.-MS mi meska 5 dní..hm??neni to slabe??

evittam
30. júl 2015

@madana No vyzera to,podla mna,ze ano. Kup si digitalny test😉. A gratulujem.🙂

pterodaktyl
30. júl 2015

Ahojte baby , minulý mesiac som si kúpila pepino test a bol zelený , Exp . doba bola do 2.5. 2016 , vyšiel mi negatívne , ale včera som si kúpila zase tento test a už bol modrý a Exp. doba bola do 5.6.2017 a vyšla mi tam len porovnávacia čiarka ale bola velmi slabá, myslíte že boli tie testy poškodené ? A nešlo mi do hlavy že prečo boli zase modré. Vyrábajú aj zelené aj modré ?

muskamala
30. júl 2015

@pterodaktyl ja som kupovala tieto testy v dm-ke a raz sa mi podarilo kúpiť zelený, raz modrý, na striedačku ako kedy. Zelený mal vždy slabú kontrolnú čiarku, ale modrý bol vždy pekne silný, dokonca tehu mi ukázal ako prvý, mamatest bol snehobiely, o pár dní na pepine krásna druhá čiarka a na mamateste len taká slabulinká.

pterodaktyl
30. júl 2015

@muskamala Aj ja som ich kupovala v dm-ke , takže asi sú také aj také 🙂 ..Mne práveže zelený ukazoval kontrolnu silnú ale včera ten modrý mal slabú kontrolnú 🙂

muskamala
30. júl 2015

@pterodaktyl to asi záleží od toho koľko farbiva dajú to tej alebo inej várky, v každom prípade by to nemalo byť na závadu 🙂

evittam
30. júl 2015

Boooze baby,vys..te sa uz na tieto obyc.testy. Digitalny je naj😉 a nestoji majland. Ja sa vamdivim,zevas bavi furt "cucat" na to aka je ta druha ciarka😀

veronka033
3. sep 2015

Testik robeny asi pred hodinou,takze aj v poobdnych hodinach funguje,uz len ist na vysetrenie ci nesklamal 😀

alexko33
9. sep 2015

Ahojte baby,co si myslite o tomto: poslednu MS som mala 28.7 ta dalsia este nedorazila,cyklus mam 30-33 dni,ovulku som mala 15.8 aj sme si to vtedy uzili naplno,asi od 20.8 ma v kuse az do dnes ma bolia krize a podbrusko,raz vpravo,raz vlavo raz cele,prsia mam neskutocne naliate-nezapnem saty,ktore som v july este zapla,nemam chut na sladke co inak pred MS by som zjdela aj 3 cokolady naraz,pred MS sa mi vyhadze tvar teraz nic,robila som si test ladymax z dr.max 2.9 a dnes rano a oba boli negativne,od skoncenia ovulacie mam biely husty vytok,v piatok a v sobotu som po wc mala na papieri slabo ruzovy vytok neviem co si o tom vsetkom mysliet

denya89
16. sep 2016

Ahojte baby tak dneska som si kupila pepino dipstrip ale az v nedelu si budem rano robit test aj minuly tyzden som.si robila v nedelu a dve ciarky ale aj sa teraz.bojim dufam ze budu dve ciarky

evulik1503
6. dec 2016

Baby co si myslite 🙂

zuzu15
6. dec 2016

Môj názor, žiaľ, že je to negatívne ☹

zuzu15
6. dec 2016

Ale chcelo by to možno aj lepšiu fotku.

sibalka21
6. dec 2016

@evulik1503 bohuzial, ani ja nic na nom nevidim...

veronikadan
9. dec 2016

Dobrý večer dámy.. Myslíte, že tento testik možno považovať za pozitívny? Ďakujem

zuzu15
10. dec 2016

@veronikadan myslim, ze áno. Blahoželám 😍 krásny okamih

veronikadan
10. dec 2016

ano ano :D rano som si to potvrdila :D dakujem

snehuuulienka
21. mar 2017

Preco uz nedostat kupit v Tescu tieto Pepino testy??minule som prehladala v nasom meste v obchode vsetky regale s drogeriou a nenasla som ich uz....taktiez v kauflande som uz nenasla tehu testy sice inej znacky,ale tiez ziadne nemali...co to...????poradte....v lekarni sa mi zdaju len zbytocne predrazene

ladyiwush
21. mar 2017

@snehuuulienka tiež V Tesco hľadám tento pepino test A už ich tam niet..Pri dcérke ktorá má 3 rocky som si tento test spravila A krásne ukázal 2 čiarky. .doteraz som si len tieto testy kupovala V tesco A už ich tam niet ☹ ....

ladyiwush
21. mar 2017

Ja len Pepino tehu test používam 🙂 môžem odporučiť

snehuuulienka
21. mar 2017

@ladyiwush aj ja som bola s nim spokojna,ale akoby sa po nich zlahla zem....NECHAPACKA!!!🙁

23petka
21. mar 2017

@snehuuulienka ja som pred vcerom videla v tescu a aj minuly tyzden v druhom tescu

jance333
21. mar 2017

ja som ich kupovala v DM a 101 drogerkach

snehuuulienka
21. mar 2017

@23petka smiem vediet v akom meste??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre