Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

lia23
autor
19. okt 2009

zienky kde ste kto??? ☹

renatkas
19. okt 2009

test ti vysiel negativny alebo pozitivny? kolko dni ti to meska?

lucia169
19. okt 2009

ja som ho skusila, vysiel pozitivne, teraz som 15tt.

andrejusa
19. okt 2009

ja som skúsila x testov a žiaden mi nevyšiel a kúpila som ten z tesca čo ty a okamžite mi ukázalo //. Bola som taaaaaakáááááá šťastná. On je asi veľmi citlivý, alebo čo, lebo jeden / som mala veľmi slabunký, ale už som bola tehulka a nijaký iný mi neukázal, takže dobre si si vybrala.

gaby21
23. okt 2009

Ja mozem, tiez pepino z tesca iba odporucat, lacny a spolahlivy! Presne co potrebujeme. 😉

zuziatko
23. okt 2009

Aj ja som používala test Pepino a tiež môžem odporučiť 🙂 🙂 😉 😉

marion
23. okt 2009

Ahojte, prosim Vas a kde ho najdem v Tescu, pricom ho predavaju? Dakujem 🙂 🙂 🙂

andrejusa
23. okt 2009

ja som ho kúpila tam kde sú alpy a tušim kondomy a tak. Ale v každom tescu to môžu mať inde 🙂

zuziatko
23. okt 2009

Inak ja som ho kupovala v DM drogérii.

andrejusa
23. okt 2009

ano, tušim aj v DM som ho videla

ale to Pepino aké majú dobré baby testy, také majú zlé kondomy, nepoznám nikoho, komu by nepraskol 😀

danulka0011
23. okt 2009

Ja mam s pepinom dobre skusenosti, mne takisto ukazal dve ciarky a bola som tehu.
A keby som sa mala testovat, kupim ho znovu

marion
23. okt 2009

Babenky, teraz som zmatene, aku znacku to mam teda hladat Tesco, alebo pepino. Dakujem 🙂

matula01
23. okt 2009

Pepino 🙂

marion
23. okt 2009

Dakujem ste zlate, uz som pochopila ked som si este raz precitala nazov temy. Tak ked bude treba kupim si ho. 🙂

vibeke
23. okt 2009

aj ja som si kupila ten testik pepino v tescu,, robila som si ho este 2 dni pred ocak. menst. a vysli mi krasne silne dve ciarocky,,, az som sa cudovala,, ze preco su tak skoro take velmi silne,,, cakala som jemnucku ciarku a vytasila sa taka poriadne cervene... 😀 😀
to bol moj stastny testik... 😉

danulka0011
23. okt 2009

Ostali mi este dva tie pepino testy, kedze som tehu, takze ichnevyuzijem, kto ich chce vyskusat, poslem za postovne.
Napiste mi cez IP, chodim sem malo

zajacik...
31. okt 2009

Ja som testovala prve 2 dni s Pepinom a ciarka bola velmi slabucka a potom na dalsi den som testovala s mamatestami a ciarky su ovela viditelnejsie (pozrite si moj album - horne testy pepino, dolne mamatesty). Takze u mna Pepino na uplne vcasne testovanie nieje dobry, ale ak uz meska MS, tak uz moze ukazat ak pekne //.

linddi
18. apr 2012

ahojte, ako vidím otváram strašne starú tému, ale opýtam sa: kúpila som si pepino test - taktiež z tesca, ten kazetový, nie prúžok. V sobotu mám dostať ms a robila som si ho v pondelok večer, čiže 6 dní pred ne-očakávanou ms. Kontrolná čiarka v poriadku a testovacia je viditeľná, ale akoby bola len taká šedá nie ružová. Keď sa na ten test zadívate, tak je krásne viditeľná. Nemáte s takýmto výsledkom niektorá skúsenosť? Je to pozitívny výsledok?
Vďaka za odpovede 😉

baramborka
18. apr 2012

@linddi daj foto nech vidime 🙂 to bude najlepšie a urob si ich viac 🙂

linddi
18. apr 2012

@baramborka som v práci, ale ak sa to bude dať odfotiť, tak to sem večer hodím 😅
Ja viem, že si mám spraviť viac, ale skúsim až v sobotu ráno, ak to do vtedy nedostanem.....

baramborka
18. apr 2012

@linddi tak ale jasne že sa to da, chceš odpoved na otazku tak to cvakni mobilom ked aj , prenes do compu vlož sem subor a hned ti povieme 🙂

linddi
18. apr 2012

ale ja ho nemám zo sebou 😀
ja som chcela vedieť, či náhodou nemá niekto skúsenosť s tým, že na tt bol namiesto "ružového ducha - šedý duch" 🙂

melinduska
19. apr 2012

Ja mám veľmi dobré skúsenosti..ukázal mi oveľa skôr ducha ako napr. mamatest a ešte jeden už neviem ako sa volal..

melinduska
19. apr 2012

@linddi myslím, že aj ja som tak mala postupne potom ružovel..škoda, že som už tie foto vymazala

nufinka121
1. aug 2012

Ahoj ja by som sa chcela skôr opýtať kedže mám len sedemnast ale už mi mali dneska dojst krámy avšak mám strasne taký pocit že ako keby proste to babo malo byt neviem prečo príznaky tehotenstva nemmam snád ziadne iba časté močenie ale to je podla mna preto lebo veľa pijem džusu a malisme posledne tri dni kazdy den melony.. taktiež som aj pribrala ale zo zase pripisujem tomu e veľa jem v pioslednej dobe..ale moja otazka je skôr taka kolko cca stoja tie pipino testy?.. a že či mi ich predaju kedže ešte nemmám osemnast..?..

cicimon
1. aug 2012

@nufinka121 to je drogeria a nie alkohol a cigaarety 🙂🙂

1234lubka
1. aug 2012

ked si tehotna tak ti kazdy test ukaze ze SI ci je to ten najlacnejsi pepino ci najdrahsi clearblue. ked niesi tak niesi je to len o tom ktora je ako nedockava

savanah111
2. aug 2012

Kolko stoji ten pepino?asi si pojdem kupit, ked ste ho tak vychvalili 😀 alemyslim cenu v tescu!! Dakujem!!! 🙂

hradnapani
2. aug 2012

@savanah111 neviem v tescu, ale v DM su za 1,16.- 🙂)

savanah111
2. aug 2012

@hradnapani Dakujeeem! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre