Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

patik114
30. aug 2013

Ahojte neviete ci ten Pepino test maju v 101 drogerii ?? dakujem

katttka1981
30. aug 2013

@patik114 majú, ja som ho kupovala len tam.

iviiike
3. mar 2014

Ahojte baby, len taku otazku by som mala, ze ci sa vam uz niektorej stalo, ze ak som si urobila tento test tak sa sotva dala vidiet ciarka? bola viditelna iba 1, ale aj ta bola velmi velmi slabulinka?? 🙂

kacena2611
31. mar 2014

Ahojte! Kočky,som momentalne 20DC a 9DPO a testovala som uz,viem,ze je to zavcasu,ale som velmi zvedava,4 testy pepino citlivost 10 mi ukazali //,druha slabsia,ale zretelne viditelna,no a dilema je v tom,ze vsetky ostatne testy,dalsie 2 rozne znacky ukazuju iba /,tiez citlivost 10.
mohlo sa stat,ze by sa 4 testy mylili?je to zavcasu ,ostatne su asi preto negativne....len ma zmiatli tie 4 pozitivne od Pepina.
Cely tyzden po ovulke som mala v podbrusku bolesti,boleli ma prsia,uz ma nebolia,len su naliate......mohli to byt priznaky ovulacie,alebo tehotenstva?
Velmi pekne Vam dakujem za Vase nazory. 🙂

yollanda
31. mar 2014

tento test ma nikdy nesklamal. a vzdy ukazal prvy, ze som tehu. drahe blue clear stoja za h.

monik412
31. mar 2014

@kacena2611 skus dat fotky vsetkych testov.ja cakam tretie.a mne tieto pepino pri kazdom ukazali pozitivne.ja hovorim nie vsetko drahe je aj dobre.ja som tiez vela testov vyskusala a kopu ukazalo negativne a pritom som bola tehotna.skus pockat niekolko dni a zopakuj.a tie prsia moze byt aj priznak tehu ja som to mala tiez tak.

michalienka25
31. mar 2014

a ja som si robila s tym pepinom test a mne neukazalo ani jednu ciarku 😀 . som nechapala. (p.s. tehotna som bola, ale to som sa dozvedela az o den neskor, ked som kupila iny test 🙂 )

kacena2611
31. mar 2014

@monik412 predosle testy som predvcerom zahodila,nemala som na to nervy,kedze ostatne boli negativne,ale dnesny sem hodim......po nom som si robila aj test dr.max a ten bol znovu negativny...myslis,ze pepino by predsalen ukazal tak zavcasu tehotenstvo?mrchu mam mat az o tyzden v utorok....

kacena2611
31. mar 2014

je to trosku rozmazane,ale lepsie sa mi to odfotit nedalo 🙂

augustbabo
31. mar 2014

@kacena2611 v Pepinoch testoch sú omylom namiesto tehotenských dané ovulačné... preto ti iné nevychádzajú pozitívne

piacere
31. mar 2014

@kacena2611 no zrejme má @augustbabo pravdu, pretože pepino tehotenský nemá tú "rúčku" takú žltú, ale modrú. Nekúpila si si omylom ovulačné pepino?

augustbabo
31. mar 2014

@piacere oni majú teraz chybnú sériu, v tehotenských sú ovulačné testy

piacere
31. mar 2014

@augustbabo ale to je teda zákerná (ja keď viem, že nie nárokom) chyba... koľkým dá nádej 😖

dankaajanko
31. mar 2014

Ahojte 🙂
Tak ja mam iba dobre skusenosti s testom PEPINO... vzdy som si tento test kupovala...ked som tehu nebola bol negativny ... Test mi ukazal tehotenstvo ked mi 5dni menzes meskal.a PEPINO TEST mi ukazal slabucku ciarku na druhy den bola silnejsia . Prikladam aj foto tehu testov PEPINO a Dr.Max 😉 takze ja si myslim ze tehu podla foto ste skuste urobit test za 2dni a ked ciarka bude silnejsia nieje o com 🙂 drzim palce ♡

sisawalter
31. mar 2014

mne sa pepino a gravitest(3ks za 3eura kupite v lekarni) osvedčil viac ako mamatest 🙂) pepino tehotensky ma modru ručku a ovulačny žltu , to len aby ste predišli sklamaniu baby ...

augustbabo
31. mar 2014

@piacere poznám jednu babu, ktorej vyšiel tento "tehu" test (teda ovulačný) pozitívny a ona hneď happy, že sa im po 6 rokoch zadarilo a ja jej hovorím, no ale on je žltý, to by mal byť ovulačný, modrý má byť tehu testo... no chúďa, skoro ju prehodilo :(

satanka1
31. mar 2014

podľa mňa mala byť tá šarža dávno stiahnutá z predaja...alebo prelepené lepkami,že ide o ovu testy...

jk77
31. mar 2014

@kacena2611 to mas ovulacny test.. preto ti tehotenske testy asi neukazuju...

kacena2611
31. mar 2014

😀 spiny a toto daju do balenia s tehu testami.....zato sa mi to nezdalo......aj ta rucka sa mi nezdala,ale nejak som tomu neprikladala dolezitost....takze v tehu testoch su zabalene ovulacne....no co uz pockame si, a ked nic,tak na druhy mesiac.....aspon som to rozluskla a nebudem nic ocakavat a nebudem sklamana,diky baby
pozn.pocula som aj o zistovani tehu pomocou tychto ovulacnych testov,da sa to?

monik412
31. mar 2014

@kacena2611 aj ja mam pocit ze je to ovulacny test.tehotensky je modry pasik.

nelinka626
31. mar 2014

ja áno, boli dve čiarky a skutočne som bola tehotná 🙂

tamarka9
31. mar 2014

@kacena2611 aj ja som mala pozitivne ovu testy pri tehotenstve, este skor ako tehu 😉 drzim palce!

zvolsiinylogin
1. apr 2014

@kacena2611 pekne, ale ovulacne 🙂

kacena2611
1. apr 2014

@tamarka9 dakujem 🙂

petra2226
7. apr 2014

baby, a kedy ste testovali? až keď meškala či ešte pred? 😝

nyky23
8. apr 2014

Ahoj. Ja som mala podobný problém mne tiež poradili že je to ovulačný test ... A potom som obal nasla a na tom vnutornom už bolo že ovulačný ... bola som aj v predajni a tam na mna kukali že či som normálna ...že som jediná ktorá tam prišla ...

t1nulka
10. apr 2014

Kočky, ja som tiež mala Pepino, ale ten kazetkovy, dufam, ze to bol tehu... Vyzera takto 🙂

nyky23
10. apr 2014

t1nulka kolko dni pred MS si si ho robila?🙂

t1nulka
10. apr 2014

@nyky23 ja ti neviem 😀 ja mávam strašne nepravidelnú ms... takže asi tak po týždni bolestí brucha ako na ms, a bolestivých prsiach, som si najprv spravila rapi clear tie prúžkové, tie vyšli tiež pozitívne a v utorok som robila tento, ešte na zajtra mám jeden, a ak bude aj ten pozitívny, volám dr. 🙂

cherryblossomgirl
12. apr 2014

@nyky23 ja som tiez nasla v tehotenskom obale ovulacny test, komunikovala som s vyrobcom a naozaj sa stala chyba vo vyrobe. Takze pozor, ak je zlty, tak to nie je tehotensky, ale ovulacny test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre