Tehotenstvo po vysadení antikoncepcie

aneta_knezovicova
30. máj 2013

Ahojte baby, ako ste na tom s otehotnenim po vysadeni antikoncepcie..... Vase pribehy,ocakavania a snazenia.... 😉

matafen
17. jún 2013

Je tu kopec diskusii na tuto temu, staci si len dat vyhladavat. Ja som napr. prispela sem: https://www.modrykonik.sk/forum/antikoncepcia/mali-ste-problem-otehotniet-po-dlhodobom-uzivani-hak/

bubu4125
17. jún 2013

ja som brala 3roky HAK, vysadila som ich a nič sa nedialo 2roky...rozhodla som sa chudnúť a kamarátka mi odporučila vitamíny na úpravu PH tela, vraj to pôjde lepšie...prišla zmena životosprávy a samozrejme aj zlepšujúce sa PH...v júny 2009 sme sa zasnúbili a v auguste som ostala tehu...neskôr som čítala, že kyslé prostredie v pošve zabíja spermie...možno na tom niečo bude...
prišiel jeden potrat v 19tt...dr mi odporučil HAK, brala som ho 3mesiace, následne som ostala tehu hneď ďalší mesiac...druhý potrat v 17tt...znova HAK...tentokrát som ho brala dlhšie, po vysadení hneď tehu...
tretie tehu by som nebola dotiahla ani do 17tt, keby mi nerobia serkláž v 16tt...nakoniec som malú porodila v 26tt...
či tie potraty majú niečo spoločné s HAK, alebo moje telo má s tým nejaký problém netušíme...výsledky testov sú v poriadku...
toto je moja skúsenosť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre