Tehotná a nevie o tom. Poznáte také prípady?

keira
17. nov 2009

Moze byt zena tehotna a proste niekolko mesiacov o tom ani nevediet? poznate take pripady?

garonka
17. nov 2009

môže môže dokonca i menzes mať môže a ani to nespozna ja mam kamošku ta to zistila že je tehu až v 4 mesiaci

vefi89
17. nov 2009

u nas sa stalo, ze zenska nevedela, ze je tehu do siedmeho mesiaca, ale to si myslim, ze musel byt iny delikvent 😀 😀

keira
autor
17. nov 2009

garonka .. a ako to nakoniec zistila?

garonka
17. nov 2009

dostala nenormalnu chuť na jedlo 🙂 a prsia ju príšerne boleli a aj v podbrušku a teraz ma krasneho zdraveho chlapčeka

dejna3
17. nov 2009

ja mám známu, ktorá to zistila až v 5. mesiaci... sranda je, že pár dní pred tým si aj poležala v nemocke, kvôli problémom s tlakom (ktoré inak nemávala) a ani tam si to nik z lekárov nevšimol 😀

bombulka200
17. nov 2009

ja som zistila že som tehu až v 3.mesiaci tiež som mávala nízky tlak a lekárka namiesto toho aby ako prvé vylučila resp. potvrdila tehotenstvo tak ma posielala po neurologii kde mi masírovali aj chrbát a bla bla vyšetrenia 😀 😀 😀

keira
autor
17. nov 2009

a brusko im nerastlo?!

vefi89
17. nov 2009

🙂 keira, brusko rastie individualne. ja mam znamu, ktorej bolo brusko vidiet az v 38 tt

lujza123
20. nov 2009

Ja som pocula o zenskej ktoru isly operovat na slepak a v nemocnici jej uz len oznamily ze operacia sa nekona lebo je v 5 mesiaci. Fajn sprava pre 18 rocnu babu. Neviem ja som to akosi tusila hned od zaciatku ze som v tom. Takze si to neviem predstavit ze clovek nepostrehne zvacsene prsia, ranne nevolnosti, navaly hormonov..a v tom 5 mesiaci uz aj pohyby babetka....

ikke
20. nov 2009

je aj taky dok. serial (show)
http://www.imdb.com/title/tt1239443/

nikitha
27. nov 2009

keira... ono sa to da... ja som to tiez zistila az v 3.mesiaci. 🙂 nic na mne nebolo vidno,ziadne nevolnosti... zistila som to len tak ze sa mi nalievali prsia a citila som sa potom unavena. a kedze som mala fofri v praci nejak som nezaregistrovala ze nemam menstruaciu 😉

lenkadavid
7. aug 2016

Môže byt že budem mať MS a byt trhu ? Môj prijatel sa veľa krát dal do mňa tak neviem ani priznaky nič neman asi dva tizdne je tomu ovulaciu mi ukazovalo ešte pred 3dnami som robila test ale takú slabú krami mam dostať 9 je to pohode alebo som v tom dnes som mala krce ráno keď som vstala a pred vcerom bieli vytok bez zapachu môže to byt ? Že som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre