Tehotná napriek folikulometrii. Čo myslíte?

vasko
16. nov 2007

ahojte 🙂 Som 38. DC a mrcha nikde. Tento mesiac som stimulovala clostilom 5.-9. DC 1 tbl denne, nato potom duphaston 16.-25. DC 2x denne. Na folikulometriu som bola neskoro, az 18. DC, najvacsi folikul mal 11 mm, endometrium 4 mm. 22. den cyklu som mala potom 12 mm a endometrium 3 mm. Viem, zle vysledky. Ale: uz 9 dni ma bolia prsia, som ospala, bazalnu teplotu mam nad 37 stupnov, boli ma brucho ako pri menzese a robila som si 3 rozne tehotenske testy - 32., 35. a 38. DC. Vsetky boli pozitivne. Co myslite ? K lekarovi sa dostanem najskor o 10 dni ☹ , som mimo republiku.. Vdaka

loss
21. nov 2007

dera ja viem aj ja som bola taka ista vzdy pri dalsej mrche som plakala ale potom nam to vyslo po roku a teraz sa tesim kazdy den ako mala,neboj aj ty sa budes kezby ti nedosli na 9mesiacov,drzim palce

vasko
autor
21. nov 2007

dakujem za gratulacie 🙂 velmi sa mi paci, ako si tu vsetky navzajom drzime palce.. moje male ma 1.15 cm, co vychadza, ze sme ho pocali asi pred mesiacom 😉 je neuveritelne, ze nam to hned vyslo. bola som strasne zdeptana, ked mi lekar na folikulometrii povedal, ze mam male folikuly a nizke endometrium v druhejj polovici cyklu.. a ono to vyslo 🙂 ja som verila 🙂 a modlila sa.. 🙂

dera
21. nov 2007

Áno je to super, že si držkáme palce a verím že každej z nás sa raz splní to po čom tak túžime. Mne na folikulmetrii povedala lekárka že tam mám 4 krásne vajíčka 🙂 , a že všetko by malo byť prichystané.... No ja som smutn, lebo test som si robila príliš skoro a bol negat. a teraz ma začalo bolieť bruško presne ako pred mrchou... ☹ . No uvidíme... Vasko - držím palce a blahoželám - je to prefektné, super 😉

vasko
autor
21. nov 2007

to, ze ta boli brusko ako pred mrchou vobec neznamena, ze nemozes byt tehotna, mna tiez bolelo a kazdy den som to cakala, potom som si 32. DC spravila prvy test a bola tam slabsia druha ciarka.. a to som mala folikulometriu velmi zlu.. 35.DC uz bola ciarka velmi vyrazna a potom uz dokonca silnejsia ako ta kontrolna :D a objavila sa do 10 sekund 🙂

dera
21. nov 2007

Bože, ešte že som objavila túto stránku, lebo ja osobne sa nemám s kým o týchto veciach porozprávať. Je mi trocha lepšie, keď toto čítam a viem, že ma niekto "vypočuje" a reaguje na moje články. Je to všetko super. Ja mám jednu chybu a to tú, že si už vôbec neverím a vždy keď si urobím test je negat., potom príde mrcha a potom som mimo asi tak týždeň čo som z toho všetkého hotová. Teraz ma ten test znova odstavil a ešte aj do toho to bruško - no som zase hotová. Uvidíme ako to celé dopadne. A kedy ti to vychádza Vasko? Máte vybraté aj mená? 🙂 🙂 🙂

loss
21. nov 2007

ahojte nebojte vsetko bude dobre vasko tebe babenko bude rast a v lete sa budete tesit z malickeho
dera neboj mrcha nedojde a vsetko bude OK 😵

vasko
autor
21. nov 2007

No ja mam tiez taku vlastnost, ze si neverim, ale u nas to nastastie vyslo hned prvy cyklus, co som stimulovala.. este stale tomuneverim :D Pani doktorka mi vyratala termin na polovicu jula asi.. a mena ? no, mne sa strasne paci meno lujza 🙂 ,a el mojmu muzickovi asi nie az tak velmi a chlapec asi andrej 🙂 joj, len nech je vsetko v poriadku, nepredbiehajme 🙂 skus si spravit test az v den, ked cakas mrchu.. ak ju v ten den nedostanes, je to dobre znamenie ;)

dera
21. nov 2007

Vasko, držím palce a testnem sa teda v nedeľu. Ak nedojde. Hrozne bolí bruško.... tak tomu neverím................................

loss
21. nov 2007

dera drzim palce
vasko nechces si za meno uz ulozit tie krasne tt?

petasllov
21. nov 2007

vasko, ja som ti to vravela, že bábätko bude pekne v brušku a nie vo vajcovode. Ty si ten istý prípad ako ja, keď mi doky tvrdil, že z toho v ten mesiac nič nebude a predsa bolo. Príroda je silnejšia než lieky, prístroje a doktori. Naozaj robí zázraky. 🙂

vasko
autor
22. nov 2007

dera a to ta stale dopredu boli brusko, ked ma prist mrcha ? kolko dni ? lebo mna bolelo a bolelo a boli :D

loss
22. nov 2007

vasko tie tt su krasne pekne ti svietia super
brusko bude pobolievat do 12tt lebo sa natahuje maternica ale ja som to az tak nevnimala zacnes chodit casto na Wc-ko to je take otravne 😅
a zle ti nie je?Ako sa citis?KEDY IDES NA KRV?Ale vyzvedam ze?

vasko
autor
22. nov 2007

no, ja som este v Prahe, k doktorovi sa dostanem buduci tyzden, dufam, ze cim skor.. ani neviem, co vsetko musim teraz absolvovat 🙂 A zle mi je! a strasne !! dnes rano som skoro odpadla, normalne mavam rano tlak 80/50, teraz to bude este asi horsie.. okrem toho mi je na vracanie, omdletie, nechuti mi jest, boli ma brusko, aj do chrbtice mi sem tam vystreluje, na wc chodim jedna radost :D Ale co by sme nevydrzali :D a dakujem za to pripomenutie "tt".. kraaaaasne :D

vasko
autor
22. nov 2007

joooj a zabudla som samozrejme na prsia 🙂 aj ked mam pocit, ze po troch dnoch brania utrogestanu uz bolia menej..

loss
22. nov 2007

vasko najhorsie je tych prvich par mesiacov mna uz prsia nebolia a rane nevolnosti su dva dni prec takze konecne si to uzivam 😵 dokonca nechodim spat so sliepkami 😀

m615
23. nov 2007

Ahoj Dera nezufaj podarý sati to.My sme tp z manželom skušali dlhé try roky a podarilo sa som vo 4 týždni.Ja som brala vytamín E a pila som alchemilkový čaj.Majka

dera
23. nov 2007

Ahoj Majka. Ďakujem za reakciu. Momentálne som zúfalá, hrozne ma bolí bruško a tak som sa tešila, že teoreticky by to mohlo teraz vyjsť. Som na dne. Ale som rada, že Vám sa to podarilo. Gratulujem. Mala si aj ty bolesti ako pre mrchou? Ja mám ukrutné, v nedeľu by mala prísť ☹

loss
23. nov 2007

dera naozaj este nie je nic stratene ved aj ked si tehu moze ta brusko boliet vela bab to pisalo ze cakalo mrchu a boli tehu,kezby to platilo aj u teba

cmelko
9. nov 2009

ahoj 🙂 ja by som chcela vediet, ze ci sa da otehotniet aj vtedy ak mi doktor povedal, ze mi nerastie folikula a ak som este nezacala brat clostil. a uz mi meska menzes 12 dni a podla testu som tehotna.neviete mi prosim poradit? dakujem 🙂

pralinka25
9. nov 2009

ja som chodila na folikulometriu na 11 a 15 den cyklu. No a nic tam nebolo. Doktor povedal ze tento cyklus nic a cakame na mrchu.

Meralasom si bazalnu teplotu a podla nej som zistila zeovulka nakoniec bola ale az 29 den cyklu. No a aj som otehotnela
😵

Mozne to je obzvlast ak mas pozitivny testik 🙂 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre