Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Test

Som v tom?
kiwinkkaa
15. okt 2019

Ahojte, tak čo myslite podľa fotky? Ano alebo nie ? 🙂

teuflerin
15. okt 2019

ano

megie11
15. okt 2019

Áno, urob si test tej istej znacky aj o 3 dni ak bude ciarka silnieť, je to na dobrej ceste 😊

kiwinkkaa
autor
15. okt 2019

@megie11 spravím, ďakujem 🙂

klaudiaden
15. okt 2019

Tak ja si myslím, že tento test je viac než smerodajný a ďalší ti to len potvrdí

kiwinkkaa
autor
15. okt 2019

@klaudiaden verím tomu že ano. Pred dvomi dňami som si robila, večer, a nič. Dnes ráno tento. Tak skusim ešte další 🙂

zlatica99
15. okt 2019

@kiwinkkaa krásny výsledok, mala by si byť tehotná! Gratulujem😉❤

misenka10
15. okt 2019

@kiwinkkaa ja som mala čiarku rovnako a už mame doma trojmesačnú princeznú.
Gratulujem

tasticka59
15. okt 2019

Anooo gratulujem 🙂 O par dni by mala byt zase silnejsia ;)

kiwinkkaa
autor
15. okt 2019

Ďakujem za odpovede, každá jedna ma veľmi potesi, tak dúfam že sa to už len potvrdí 🙂

patka27
15. okt 2019

Mozem poprosit odpoved na moj test meska.7 dni bolia strasne.prsia aj brusko ovulacia bola posunura o 10 dni tak predpoklad je asi 14 dop som

mikimi
15. okt 2019

@patka27 áno ja tam vidím 😊 blahoželám

patka27
15. okt 2019

@mikimi dakujem no teda dufam ze vynde po 4 rocnom.snazeni❤😍🙄

kiwinkkaa
autor
16. okt 2019

Dnes som si skúsila spraviť test inej znacky, a vysiel negativny. 😳😳😳

patka27
16. okt 2019

@kiwinkkaa nevadi vobec kazdy test je iny najlepsie je pouzit isty a sledovat ci silnie ciarka drzim.palce ak.menzes nedosiel je to.na dobrej ceste😉

kiwinkkaa
autor
16. okt 2019

@patka27 neprišiel, mešká 8 dní. Tak zajtra skúšam znovu ten istý ako bol prvý 😃

cuculiatko88
16. okt 2019

@kiwinkkaa pridaj foto aj toho druheho testu ak mas, ta ciarka tam niekde byt musi ak si tehotna 😊

kiwinkkaa
autor
16. okt 2019

@cuculiatko88 z nejakého dôvodu mi nejde nahrať fotka, ale naozaj tam nič nieje vidno. Čisto biele. 😨

patka27
16. okt 2019

@kiwinkkaa samozrejme skuste este jeden a pre istotu k.lekarovi mne dnes.tiez 8 den meska bolia prsia a brusko ako pred menzesom druhy test chvem urobit neskor za 2 dni a uvidim intenztiu ci silnie alebo nie drzIm vam.palce urcite to.tam je

kiwinkkaa
autor
16. okt 2019

@patka27 pockam ešte dva dni a spravím, verím že to tam opäť bude. Držím palce aj Vám, dajte potom vedieť 👍🏽🙂

patka27
16. okt 2019

@kiwinkkaa urcite dam vediet okrem.toho testu mate aj niektore priznaky?

kiwinkkaa
autor
16. okt 2019

@patka27 citlivost a zväčšenie pŕs, jeden deň som mala bolesti v podbrušku ako pri menstruacii, ale to bolo pred týždňom odvtedy nič.

patka27
16. okt 2019

@kiwinkkaa tak mna zase bolia prsia v case kedy s om to mala dostat aj brusko krize az dodnes tak neviem.neviem ako sa to rozvinie verim ze bude v pohode vsetko🙄

kiwinkkaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teuflerin
17. okt 2019

@kiwinkkaa tak podla mna je to jasne..si tehotna.....mozno bola posunuta ovulacia? kolky den cyklu si? kolko meska menzes?

teuflerin
17. okt 2019

@kiwinkkaa pridaj este fotku oboch teestov prveho aj tohto pod seba nech porovname ci silnie

kiwinkkaa
autor
17. okt 2019

@teuflerin 39. Deň cyklu Je dnes. Menzes som mala posledné tri mesiace na 28. Deň, ale predtym som občas mala aj na 35. Deň cyklu. Takze ťažko povedať koľko mi mešká.

kiwinkkaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teuflerin
17. okt 2019

@kiwinkkaa k lekarovi ides kedy?

kiwinkkaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teuflerin
17. okt 2019

@kiwinkkaa aha...tak uvidis...zavolaj a som zvedava kedy ta objednaju..aspon krv by bolo dobre vziat a sledovat ci ide hcg hore

Tu začni písať odpoveď...

Odošli