Test negatívny, menštruácia mešká

lusynda14
12. jan 2019

Ahojte s priateľom sa snažíme už dlhší čas o babetko, 3dni mi mešká menštruácia dnes som si spravila test no bol Negatívy prsia mam dosť zvecsene a vôbec ma nebolia pri každej menštruácii alebo pred ma zvyknú bolieť teraz vôbec len sú zvecsene....obcas zacitim slabucku bolesť v podbrušku ináč žiadne iné príznaky nemám no stále dúfam ze ešte to môže byť tehotenstvo chcela by som sa spýtať ci ste mali niektorá podobne ako ja ze sa vám prsia len zvecsili ale neboleli... Ďakujem 0

lusynda14
autor
12. jan 2019

@lusynda14 ešte by som chcela doplniť že už asi druhý týždeň ma bolia kríze ci sedím ležím alebo stojím a nikdy doteraz som nemala taky problém... Neviem ci to mam pripisovať možnému tehu alebo len nejakému prechladnutiu

alaguema
12. jan 2019

@lusynda14 domáci test štandardne ukáže tehotenstvo cca dva týždne po oplodnení. Plus mínus dva tri dni. Ak máš vypočítané možné oplodnenie pred zhruba takým časom, tak už by mal byť test pozitívny. Tie ostatné príznaky nerieš, môže to byť nachladnutie, psychika, tvoje očakávania...netreba sa zameriavať na každú maličkosť, lebo sa z toho zblázniš.

eryka03111978
12. jan 2019

Mne meskal menzes 9 dní, robila som si 2 testy, ktoré boli negatívne, šla som teda na gyndu kde lekár tvrdil, že tehotná nie som, tak mi pichol vyvolavacku... Čakala som ďalší týždeň a vrátila som sa ze mi vyvolavacka nepomohla... A bum tralala zrazu čakám babo... Medzi tým všetkým čakaním ma vkuse bolelo brucho kryze... Zrejme zo stresu... Prsia som mala ties dosť naliate no neboleli... Dokonca som mala aj trosku krvavého výtoku....

miadi
13. jan 2019

Treti den meskania som mala pozitivny test.. vyskusaj znovu o 2dni..

kikusinkaa
14. jan 2019

Žienky ja by som mala podobnú otázku, nechcem zakladať zbytočne ďalšie vlákno tak sa pridám aj sem.. počas ovulácie sme s priatelom mali sex , ráno som mala slabé špinenie ktoré sa však neopakovalo , až do doby keď mi mala prísť MS, ktorá však už neprišla (dnes je 11 dní čo mešká). Prvé dni som raz mala raz nemala ružový výtok, no potom už nič, ale zároveň mi hocikedy v priebehu dňa už od začiatku, tzn 11 sty deň, vyskakuje teplota (telesná, bazálnu si nemeriam) zhruba od 37 do 37, 3. Robila som aj test ten bol zatiaľ negatívny. Išla som aj k obvodnému či nie je rozšírená nejaká viróza keď mám tie teploty (aj keĎ inak sa cítim dobre), no nevedel čo mi môže byť a predpídsal mi antibiotiká. Pred ich užívaním som ešte volala gynekologičke a popísala jej problém, povedala že ich mám bez obáv užívať a ak sa mi nedostaví MS mám sa objednať po týždni na kontrolu. Rovnako aj obvodný mi kázal prísť na odber krvi až v prípade, ak antibiotiká nezaberú...zatiaľ ich teda užívam už tretí deň a teplota mi stále vyskakuje ako sa jej chce .. špinenie už nemám, bolia ma prsia a od začiatku spomínaných problémov ma občas pichá v podbrušku.. myslíte že by to mohlo byť aj tehu alebo len nejaký zápal či infekcia? Pôjdem na spománané kontroly len som aj dosť nervózna z tých antibiotík v prípade, že by to tehotenstvo predsalen bolo, dúúfam že nepoškodia plod ..

niekto68
26. máj 2022

Ahojte meska mi menstruacia 5 dni robila som si test a je negatívny .. taktiež ked som pila hocikedy čaje pomohli mi vyvolať menštruáciu … no teraz nič .. taktiež ma boli strašne chrbat niekedy aj mierne v podbrušku … ako pred menštruáciou… no stale nic, prosim vás o nejake rady co pomaha na urýchlený príchod? Okrem vina kúpeľu myši chvost a alchemillka?? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre