Test Rapi Clear - červený. Skúsenosti?

poleva
8. apr 2008

Už 5 Dní po styku ! je naozaj taký rýchly a spoľahlivý ? testoval s ním niekto ?
je v červenom balení
vdaka

dicinka1
13. apr 2008

poleva tak ako testovala si,alebo nas natahujes,ze az v utorok?

poleva
autor
13. apr 2008

v utorok ráno, ked neklesne-testujem

poleva
autor
3. aug 2008

ukázal niekomu test čo sa robí už 5 den po styku pozitívny výsledok ?

snazivazuzi
3. aug 2008

Ahoj poleva, ja som si robila test taky vanickovy, treba nakvapkat s pipetkou.... no a som mala jasné //, ziadna slabá ciarka... normálna dialnica tam bola a tehu som nebola! s rapi som testoval aj ked som tehu bola a neukázala 2 ciarky, a pri tom modrá správa s citlivostou 50mlU ano. takze s rapi nemám dobré skusenosti.

poleva
autor
3. aug 2008

aha...dakujem
mne v lekárni povedali,že je najlepší,ale asi je to riadny omyl

yvett78
4. aug 2008

ahojte, ja som tiez testovala, ked mi M meskala 7 dni, ale to je normalna doba lebo mne tak meskava, takze to bolo v podstate akoby mi este nemeskala, no a robila som si dva testy a obidva boli pozitivne, hned do sekundy boli dve ciarky, no a na druhy den som dostala M.Bola to znacka modra sprava, ale po M, kedze bola pre mna dost kratka som to skusila znova a ten isty test bol 100% negativny, takze je mozne, ze mi oplodnene vajicko odislo spolu s M.
Takze ja viem, ze testovat budem az ked mi bude M meskat aspon 14 dni lebo som bola zbytocne sklamana a vyhodila som penazie do vzduchu.
Rapi mi vzdy ukazal negativny vysledok a tak to aj bolo M dosla.
Myslim si, ze test moze ukazovat pozitivny vysledok len vtedy, ked je v tele HCG a inak nie.A ked ukaze neskor dve //, tak ten test je uz zoxidovany.Takze sa treba drzat navodu.

dicinka1
4. aug 2008

s modrou spravou mam len neg. skusenost..ale ked v lekarni iny nie je.... a rapiclear musi byt dobry pretoze m dobru citlivost....najlepsiu.... 😉

zuzula406
28. júl 2015

po 10 rokoch antikoncepcii ani neviem kedy mám ovulaciu v decembri som vysadila lieky, koncom aprila ma gynekolog prezrel aj sono a že som zdrava aj ciklus v maji prišiel presne a v plnej sile ako mal čiže 5 dní no prišiel jun zas mi meškalo 9 dni potom iba 3 dni strašne slabe špinenie začala som byť plačliva inak žiadne príznaky tak som neriešila ale kolegyňa si mojej naladovosti všimla a tak mi radila si ho spraviť som si v piatok robila test večer a je pozitívny // , 5 augusta o 8:40 mám termín u gynekologa tak vám dám vedieť či ukázal správne 🙂 neviem či sa tešiť či plakať lebo sme neplanovali ale už sme rok svoji tak aj keby asi sa začnem tešiť 🙂 ale čítala som na iných forach že je spolahlivý uvidime dam vam vedieť držte palce

zuzula406
28. júl 2015

jo a robila som si test práve rapi clear ten zeleny s dvoma pasikmi v baleni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre