Kedy by som si mala podľa vás urobiť test?

arelka
20. sep 2017

Ahojte dievčence chcela by som Vás poprosiť o radu s priateľom sa snažíme už dlhšiu dobu o bábätko vo štvrtok som mala ovuláciu vtedy som však mala aj nechránený styk s priateľom a takisto aj nasledujúce 2 dni. Dnes je utorok a včera som v práci pociťovala zvlášte pocity v podbrušku mám sedavú prácu a hocikedy si môžem odbehnúť tak som išla na wc a zdá sa mi ako keby som mala trochu nafúknuté brucho mám už 2-hý deň bolesť v podbrušku a taktiež ma pobolieva v podbrušku na pravej strane, a o chrbáte už ani nehovorím mám veľké bolesti ale to už trvá asi 5 dní fakt neviem čo to je či už k nám prišiel bocian 🙂 čítala som na nete príznaky a celkom sa to aj na mna hodilo lebo stále chodím na wc na malú potrebu a unavená som stále aj chute mám zvláštne ale neviem odkedy začínajú v tehotenstve chute a pod. Ale to je asi od každého individuálne
Chcela by som od vás radu kedy si začať robiť test ? Pretože som veľmi zvedavá a menzes mám mat až o 8 dní 😀 ďakujem za odpovede

marion09
20. sep 2017

mne test az o necele 3tyzdne ukazal ze som tehu....

gelory
20. sep 2017

Počkaj či príde "návšteva" a ak nie tak si potom urob test a uvidíš. Pred tým to veľmi nemá zmysel 🙂

arelka
autor
20. sep 2017

Keď ja som už veľmi nedočkavá 😅

xxxxxnnnnn
20. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

lula313
20. sep 2017

Budeš len zbytočne sklamaná. Ja som si robila testy 4 x pred termínom MS a ani duch, nič, testy boli s najvyššou citlivosťou na trhu.. a to sa mi ešte aj 2x snívalo, že som si robila test a bol pozitívny, tak som si ho rano spravila a nic😕už som vravela polovičke, že určite budeme neplodní, tak sklamaní sme sli na dovcu. MS nechodila a až po 4dnoch meškania som kupila test a ten mi vyšiel pozitivny😀

gulisko
20. sep 2017

Na test je velmi skoro zbytočne teraz robit. Inak ja som take stavy mala minuly mesiac no len psychika uradovala. Skus nato nemysliet alebo si začni merat bazalnu teplotu a zapisovat. Možno budeš mudrejšia aj bez testu

arelka
autor
27. sep 2017

Ďakujem za odpovede 🙂 som zvedavá ako na tom budem 👶

arelka
autor
30. sep 2017

Ahojteee 🙂 už tretí deň mi mešká menštruácia no test ukázal len jednu paličku 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre