Testy z ranného moču. Som tehotná?

leyla9
31. júl 2020

Oba robene dnes nie z ranného moču
Ako som spomínala včera myslím ze som prechladnuta mierna bolesť pri moceni nutkanie na cikanie
Ms mešká 3dni 🤦‍♀️
Cerveny baby top z DM
Fialovy mamatest od kamošky neviem kde kúpiť ďalší 🤷‍♀️

limetka55
1. aug 2020

@leyla9 No, radšej vyskúšať iný test.. Naj digi. Mne ukázal +1-2, keď som mala takeho ducha, ako ty na tom fialovom teste..

kikulienkadd
1. aug 2020

Ahoj,nechcem byť zlá, ale toto je pozitívny tehotenský test. Robila som ho poobede, v deň kedy mal prísť menzes.
Urob si ďalší o 2-3 dni. Držím palce,aby si si našla čoskoro svoje vytúžené // 🍀

ikaros332
1. aug 2020

@leyla9 ja ju tam vidím 😊 ale len na druhom, skus spraviť zajtra a ak si tehotná bude určite už silnejšia

mondolina
3. aug 2020

@leyla9
No ako?

leyla9
autor
3. aug 2020

@mondolina test som si robila vyšla znovu slabá spúšťa sa ms uz 2 dnen kŕče ako hrom a veľmi slabo krvacam náznak ze by som mala zapal močových ciest zmizol myslím ze slo o biochemické 😔😔

mondolina
3. aug 2020

@leyla9
Tak to ma mrzí.

leyla9
autor
3. aug 2020

@mondolina aj mna 🥺

leyla9
autor
4. aug 2020

Baby tak teda dnes som bola odniesť moc a nie je v ňom zapal neviete prečo ta bolesť pri moceni potom? Moze to súvisieť z niečím iným?

leyla9
autor
4. aug 2020

@sofinka1301
@zuzanockamt
@robin30
@merien259
@thoughtfulweirdo
@musula
@fliacik
Baby šlo o ďalšie biochemické tehu a príznaky zapal močových ciest bol stoho ze som tehu bola ale uz nie som test som robila znovu a vysla tiež slaba bola sok u dr vzal aj krv aj moc ďakujem pekne 😊 keď to bude mat prísť príde to v tu správnu chvíľu ❤️

mondolina
4. aug 2020

@leyla9
Raz sa to podarí🙏♥️

leyla9
autor
4. aug 2020

@mondolina raz určite možno presne vtedy ked to uz ani nebudem chcieť 😃 určite nechcem ďalšie dieťa po 33ke🤭

merien259
4. aug 2020

@leyla9 myslím na teba a držím palčeky aby ti to čím skôr vyšlo 😉😉

leyla9
autor
4. aug 2020

@merien259 už pred mesiacom som si povedala ze to nechám na náhodou a žiadne sledovanie ani nič podobné tak to skúsim znova a budem sa snažiť pridať diskusiu uz len z poriadnymi koľajnícami 😃✊❤️

merien259
4. aug 2020

@leyla9 áno náhoda je najlepšia ja som neriešila síce je to moje tretie tehu ale povedala som si bude bude nebude nič sa nedeje... Naozaj ti silno držím palčeky aby to bolo čoskoro 😉😉😊

leyla9
autor
4. aug 2020

@merien259 ďakujem 😊❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre