Tiež čakáte na jednu čiarku?

mybambulky
22. dec 2008

najde sa este niekto kto necaka na dve ale len na jednu ciarku na teste?

martina46
22. dec 2008

ako to myslis, ze sa bojis, ci si neotehotnela a preto test? 🙂

mybambulky
autor
22. dec 2008

cim to je ze v ktorejkolvek teme hladam pomoc nik mi neporadi.... ☹ Ja viem ze kazdy sa tu zaobera len snazenim sa o dieta a planovanim a tesime sa z deti atd. Ja sa len chcem tesit na to dalsie babatko tak ako som sa tesila na svoju dceru...pochopi ma niekto?

mybambulky
autor
22. dec 2008

ano my teraz nemozme mat dalsie babo...byvame so svokrovcami v 3 izb byte...prosto si to neviem predstavit 😒

danu
22. dec 2008

a s cim chces poradit? ako mat na teste jednu ciarku? tak pouzivaj prezervativ alebo tabletky. Osobne som nepochopila o com chces si tu pisat 😕

svistinka
22. dec 2008

ahoj ja som si dnes tiez robila test. Byva mi zle od zaludka pred jedlom a niekedy aj po jedle, ale inak ziadne priznaky nemam. Tiez som cakala jednu ciarku a ked sa mi aj potvrdila , tak mi to bolo aj luto ze neboli dve. A ty co mybambulky ako si dopadla?

mybambulky
autor
23. dec 2008

Mne uz viac ako tyzden meska men a ked som si robila test tak mi ukazal jednu ciarku no napriek vsetkemu mam obavy ci neskor nebudu ciarky dve... Momentalne sa s manzelom na dalsie babo necitime tak cakam a dufam ze ked si spravim este jeden test bude tam len jedna ciarka...smutne ale je to tak.

Danu - kdekolvek citam tak vsetci cakaju dve ciarky na teste tak uznaj najst niekoho kto chce len jednu je rarita - alebo sem take nepisu?

tanja61
23. dec 2008

no to uz nechaj na osud ked mate mate dalsie babo tak bude aj ked nechces alebo sa na to necitis pretoze sa v byte tlacite so svokrovcami? ...cakat a ked je to naozaj tak ze nechces zariad sa tak aby to tak nebolo zacni uzivat antikoncepciu...si dospela zena tak by si mala vediet co robit ak nechces aby si musela cakat ci bude jedna alebo dve ciarky 😉

mybambulky
autor
23. dec 2008

ja nechcem uzivat HAK este kojim a nemyslim si ze by to bolo pre malu dobre... a ked sme sa snazili o malu tak nam to trvalo cez pol roka intenzivneho snazenia aby sa to podarilo... preto sme boli v pohode zatial nam to vychadzalo ale tie kondomy asi kupime 🙂 inak vdaka

lante
23. dec 2008

Mybambulky, my sme sa o Vilíka snažili tiež pol roka, pred ním som o bábo prišla...............no a teraz sme si raz nedali pozor a hen.......raz, jediný raz....

mybambulky
autor
23. dec 2008

tak presne toho sa bojim...

sirinka
23. dec 2008

mybambulky ak nechces HAK tak jedine prezervativ. ak nechces cakat na MS alebo vysledky testu, tak sup k tvojmu gyn...ale ak uz to tam je, teraz ti uz nepomozeme...aspon nie fyzicky 🤐 jedine psychickou podporou... 😉

mybambulky
autor
23. dec 2008

ak to tam je tak tam ostane urcite by sme si ho nechali...len to cakanie je stres - u gyn som bola a vraj men meska lebo kojim ani na usg nebolo nic vidno (no mozno je na to este skoro aby tam cosi bolo) a za tu psych. podporu vopred vdaka

marse
23. dec 2008

mybabulky IP 🙂

kotenko
23. dec 2008

Ahoj, mybabulky, ja prezivam tiez to iste. nechcem dieta, najprv chcem uzivat lieky a kompletne sa psychicky "vyliecit" a az potom mat dietatko. a vysadila som v novembri HAK a teraz mi meska mrcha uz tyzden a pol. a test negativny, nastastie. byva mi divne od zaludka, tak "tazko", ale vraj mi to mozu robit aj hormony, ked som vysadila antikoncepciu. kazdy pohlavny styk bol chraneny, takze sa nebojim ze by som mala byt tehotna, ale zas nikdy nehovor nikdy a v kutiku duse sa bojim. a tiez prezivam to iste. ked sa tstujem, modlim sa aby bola jedna / a ked aj jedna naozaj je, tak sa vo mne prebudi materinsky cit a je m ido placu, ze nie som tehotna...
ozaj, som naladova, okrem ineho a mam zavraty (to ale mavam bez rozdielu toho ci som alebo nie som tehotna). len teraz si to nejako casto davam do suvislosti z meskajucou mrchou 😠 😠 😠

mikalove
23. dec 2008

ja ťa chápem,tiež by sme neskakali 2 metre do výšky,lebo si myslíme že je to skoro,radi by sme ešte počkali,trochu si oddychli a nabrali nové sily.ja som za plánované rodičovstvo,na dieťatko sa treba tešiť a byť nan pripravený,ale ako ty nedala by som si ho zobrať,skôr by sme to brali asi ako osud 😉 ,používame prezervatívy,tiež nie sú na 100% 😒

sassi
23. dec 2008

mybabulky, ja som tot prežívala asi 3x za slobodna, aj ked sme sa chránili, ked menzes meškal ... bolo to na nervy
ja som sa nikdy tehotna vydavať nechcela, a tiež som študovala na VŠ, naši veeelmi konzervatívni (asi by to nepochopili, bola by doma asi vojna 😒 )

Ja si však myslím, že ak nechceš dalšie babo (z akehokolvek dovodu, kvoli bytu, priliš malemu 1. dieťatku, či sa na to ešte necítiš) mala by si zauvažovať nad nejakou ochranou ... ved existuje aj taká, čo je vhodna počas kojenia (pri najhoršom aj kondomy) ... ja by som teda neriskovala v žiadnom prípade, ja beriem ATK hned od skončenia šestonedelia, najskor počas kojenia Cerazette, potom Belara a teraz mam teliesko Mirena, lebo už dalšie dieťa nechceme (... aj ked tragedia by to u nas nebola 😉 )

kotenko
23. dec 2008

trosku odveci.. teliesko..? da sa nato spoliehat? a ake mas skusenosti? Sassi, ak by si mohla, napis nejake skusenosti do IP, zvazovala som nad telieskom, ale nepoznam nikoho, kto by ho mal v mojom okoli...

etuska
23. dec 2008

mybambulky-no celkom ta chapem 🙂 Nasa dcerka bola neplanovana,no potom sme uz na "nahodu" nic nenechali.Boli sme v podobnej situacii ako vy.Teraz uz byvame samy,no prestahovali sme sa do zahranicia,takze nad 2-hym este neuvazujeme a beriem HAK.

etuska
23. dec 2008

informuj sa u gynekologa aku antikoncepciu by ti odporucal ak este dojcis.Ja som najprv tiez premyslala nad telieskom,ale potom som dojcit aj tak prestala,takze som to uz neriesila tymto smerom.

sassi
23. dec 2008

kotenko IP

martina46
23. dec 2008

Ja som si robila test po dvojdňovom meškní menzesu a mala som ho pozitívny a 2. čiarka bola dosť výrazná, vtedy som už mohla byť tehotná tak asi 12- 13 dní. Takže test mi vyšiel dosť skoro. no asi je to individuálne.

mybambulky
autor
25. dec 2008

Tak a konecne budem mat pokojne sviatky - dnes som totizto dostala menzes 🙂
Len dufam ze budu take ako maju byt a znamenaju ze nie som tehu...a nie nieco ine. Dakujem za pochopenie a dufam ze tuto temu nebudem zas dlho riesit 😉 tak pekne sviatky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre