Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

jahoda
24. mar 2008

diddi, takze ak sa milujes po ovulacii, je tam riziko, ze mozes poskodit babatko? Resp. uhniezdovaniu vajicka???

anjelinka
24. mar 2008

ja tomuto neverim velmi, teda, ze po ovu sa moze poskodit babatko... 🤐

jahoda
24. mar 2008

podla mna to je tiez divne,...max to moze zabranit uhniezdeniu vajicka...

diddi
24. mar 2008

ta krv po sexiku mohla znamenat aj nejake "poskodenie vo vnutri" pocas milovania

anjelika, neboli to bolesti ako pri mrche, boli to ostre "vpichy", pravidelne v intervaloch a na lavej strane - strasna bolest, zle sa mi dychalo, lezala som na tom boku a muz uz chcel zavolat pohotovost...ak sa milujes po ovulacii nemyslim,ze by si mohla poskodit babätku, len vies, je to individualne..oplodnene vajicko moze a nemusi byt v maternici, moze byt este len na ceste do nej...ale nad tymto by som vobec neuvazovala a neriesila by som to, mnozstvo zien sa miluje po ovulacii, pocas uhniezdovania a nic sa nedeje...skor sa babätko moze poskodit vtedy, ked uz vies, ze si tehotna, babo je uchytene a robis brutalne cviky, sex....babo ma este velmi tenucku a krehku pupocnu snuru

anjelinka
24. mar 2008

diddi, tak s tymto s tebou uplne suhlasim, ze uz ked teda zena vie, ze je tehotna, tak by mala davat pozor na tie veci.

a na tie bolesti sa pytam preto, ze ma dnes nejako boli divne brucho, menzes este nikde, sice, podla teploty by uz mal byt na ceste, ale preventivne sa pytam. 😉

diddi
24. mar 2008

mna neskutocne boleli prsia a stale mi stali bradavky 🙂 aso od tretieho dna po sexiku

anjelinka
24. mar 2008

ved mna praveze vobec nie, to sa cudujem, vies, stale, stale, odkedy sa pamatam, ze mam menzes, to je uz dost rokov 😀 ma prsia boleli o zivot...teraz nic....len to brucho mi ide na nervy, dufam, ze uz dostanem, lebo ta bolest je hnusoba.

diddi
24. mar 2008

a kolko ti meska?...alebo este nemeska?

anjelinka
24. mar 2008

tak dnes som 28DC, ale uz tie bolesti su take mrchovske. ja si meriam aj teplotu a podla grafu to je skor na rozbeh mrchy, takze si nerobim ziadne nadeje, bolia ma dost krize, teda od brucha do krizov.dostavam na 26/27 DC, takze este nerobim paniku, je to len den meskania.

diddi
24. mar 2008

ked nepride do 3 dni, urob si test

poleva
26. mar 2008

bobulienkas tak ako ? testla si ?

bobulienkas
autor
31. mar 2008

ahoj baby tak som 🙂)))))

lolka
31. mar 2008

bobulka, tak si tehu ? 🙂
gratulujem 😀 😀

orinka
11. júl 2008

Ahojte, chcem sa opýtať, či ste všetky "cítili" uhniezdenie vajíčka a či je pravidlom jemné krvácanie. Ďakumem 🙂

ibi
11. júl 2008

Orinka, kdeze! Skor si myslim, ze to zienky prevazne nevedia, az ked nedojde MZ tak klikne - ako mne 🙂) Ja som ako prve citila nafuknute brusko a bolesti ak na MZ, ktore boli intenzivnejsie vecer, ked som si lahla a po 2 hod presli. Ale to tiez bolo az najskor v den, ked mala dojst MZ.

orinka
11. júl 2008

No lebo ja som cca týždeň pred MZ, o bábätko sme sa posnažili presne počas plodných dní a dnes som sa celú noc budila na to, že ma bolí brucho ako pred MZ, také nafúknuté a celý deňj to neprestáva... také MZ bolesti, tak neviem... a od snaženia 🙂 je asi týždeň

mywiel
11. júl 2008

Citim som necitila ale som den slabo spinila...

orinka
14. júl 2008

Tak si asi počkám na prípadné vynechanie MZ a tehotenský test... ak bude vôbec potrebný ☹

embabuli
6. aug 2008

ja som dnes 8 dni po ovulacii, teploty stupaju, normalne mam 29dnovy cyklus a ovulaciu som mala 16ty den, takze mrcha by mala prist za 6 dni. Co ma trapi je slabucky ruzovy vytok posledne tri dni, len tak dvakrat za den nieco slabo ruzove ostane na toaletnom papieri..a tiez slabe bolesti v podbrusku ako pred mrchou a strasne som unavena...Moze to znamenat uhniezdenie, nemate niekto skusenosti? Nic take som pred tym este nemala..

nevesta
6. aug 2008

Moze, mne sa tak uhniezdovala mala 😉

embabuli
6. aug 2008

tak parada, to si berem rovno dovcu a idem sa setrit , po dvoch MA uz nechcem nic riskovat .. 🙂

embabuli
7. aug 2008

nevesta mala si aj bolest v nohach, mna dnes brusko neboli len hlava a svalstvo v stehnach, ze mozem iba lezat ☹

sandrika
15. aug 2008

embabuôi ja som to mala teraz a test negatívnmy a to už jedno miminko mám a toto som pri nom mal len v deň keď sme ho spoldili av deň uhniezdenia...teraz som tomala divne v ten deň po sexe potom na tretídeň a dnes na 8deň neviemčo to je ,a le môžeš byť tehu

petrzalkaa
15. nov 2008

pomohli vám nejaké prírodné prípravky /nie lieky/ na podporu uhniezdenia vajíčka v maternici, ak je napr. nižšia sliznica maternice?

gabiaviktor
16. nov 2008

Ahojte. Mam 26 dnovy cyklus, podla grafu ovulacia je 15.DC a 10 dni je lutelalna faza. Podla mna je to dost malo na to, aby sa vajicko uhniezdilo. Mam strach, ze sa mi nestihne vajicko uhniezdit. Aj minuly mesiac som par dni pred MS mala slaboruzove spinenie, co sa mi nikdy nestava, mala som viac tehu priznakov, ale MS dosla aj ked bola kratsia a slabsia, ale bola. Mate niekto kratku lutelalnu fazu a nerobilo vam to problem pri otehotneni?

lucinka1104
16. nov 2008

gabi a nie si tehu?

gabiaviktor
16. nov 2008

nooo, neviem o tom, zeby som bola tehu, lebo priznaky aj s poslednou MS odisli. Teraz mam 4 dni pred dalsou MS a citim sa ako pred MS.
Niekedy mam dojem, ze je lepsie sa nesledovat a nechat to tak, ako sa sledovat kazdu chvilu. Ozaj minuly mesiac som mala vela tehu priznakov a nakoniec nic, bola som sklamana a rozdychavala som dlho. Tento mesiac som sa prestala sledovat, dokonca som nemerala bazalnu teplotu, aby som sa nenamotavala. Vcera sa manzelovi zdalo, ze mam teplotu, tak som si pomerala, mala rom 37,2 ale to cez den. Ja uz neviem, ale suhlasim so vsetkymi zenami, co hovoria, ze pred MS nema velky vyznam robit testy a podobne veci. Tiez moja super kamoska gynekologicka tvrdi, ze sa neoplati robit tehu test pred MS, tak len najst tu trpezlivost a netestovat tak skoro.

susik77
16. nov 2008

ahoj, ja si myslim, ze je velmi pravdepod., ze si tehu a ze je to uhniezdovanie. Ja som to mala tiez 😉 Testuj prvy den kedy by si mala dostat menstruaciu.drzim palce 🙂

gabiaviktor
16. nov 2008

susik, preco si myslis, ze to moze byt uhniezdovanie, myslis tu zvysenu teplotu? Dakujem za povzbudenie, uvidime, ci vo stvrtok MS dorazi 🙂

susik77
16. nov 2008

tu kvapku krvi. inak, ja som mala tieto priznaky, asi 1 tyzden pred ocak. menstruaciou: malinko cerstvej krvi na vlozke, teplotu okolo 37.2, bolest v prsiach, stale mi bolo teplo...chut na slane-bastila som kazdy den olivy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre