Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

zabka1611
19. jan 2009

babenky..ja mam hrozne nafuknute brusko..jak keby som bola v 5 mesiaci! moze to byt tehotenstvom? ☹

majka.sillerova
5. mar 2009

ahojte kočky,
02.03.2009 som mala dostať MS. mám od včera slabučko ružový, resp.hnedastý výtok, ale iba tak 3x za deň. Možno sa mi to zdá, no mám stmavnuté bradavky, naliate prsia ako pred MS a v čase MS, no nebolia, cítim sa stále ako keby mala prísť MS a nič. Podbruško mám tuším väčšie ako pri MS. A mám bodovú dietu - čo vidím, to zbodnem. No a včera som testovala a negat. Čo s tým? ☹ som z toho zmätená.

dinduska
5. mar 2009

majka este par dni pockaj a potom testni znova ak sa nerozbehnu 😉 🙂

majka.sillerova
6. mar 2009

ďakujem, no myslíš, že by to mohlo byť...???

dinduska
6. mar 2009

maji no mohlo ale hovorim pockaj este par dni a ak nepridu testni tak v pondelok 😉

majka.sillerova
6. mar 2009

OK, tak keby čosi, ozvem sa, každopádne ďakujem za rýchlu odpoveď. 😵

dinduska
6. mar 2009

ok budem cakat kludne mozes poslat aj IP budem ti drzat palceky 😉 😀

dinduska
6. mar 2009

zabka to je trosku malo na tehu 😒 meska ti ms?

zzuzzu
15. apr 2009

Ahojte. Vcera vecer som mala taky bledo hnedy vytok a mierne pobolievanie v krizoch... Najprv som si myslela, ze prichadza MS, nakolko bol vcera 28 den... Ale dnes nic... ziadny vytok, ani MS neprisla... Mozu to byt znamky uhniezdovania? Asi pred tyzdnom sme sexikovali... Test mi zatial vysiel negativne... Asi je to este skoro... Vie mi niekto poradit?

zzuzzu
16. apr 2009

priblizne kolky po oplodneni sa vajicko uhniezduje v maternici?

mandula
16. apr 2009

zzuzzu, pokial ja viem, vajicko sa uhniezduje asi tak 7-10 den po oplodneni. otazka je, ci k oplodneniu prislo. Inak, ja som mala vzdy cca 35 dnovy cyklus, menzes som mala dostat koncom roka pred vianocami a stale nechodil. Az asi 11 dni po planovanej MS som si nasla // 🙂 Vraj to bolo preto, ze sme sexikovali ku koncu cyklu a vsetko sa posunulo. Ja som nemala ziadny hnedy vytok, len som citila, ze ma pobolieva brusko a ze mam kazdu chvilu dostat. Nakoniec to bolo tehu 🙂 Ach, a tocievala sa mi desne hlava.
zelam Ti, aby sa vajicko uhniezdilo a nasla si si //. Nezufaj, pokial tam aj tyzden nebudu. Ak nebude chodit mrcha, nadej tam je vzdy 😉

zzuzzu
16. apr 2009

mandula.... no, mna stale tak ako pobolieva podbrusko, ako pred MS... ale stale nic... pockam este par dni a urobim si dalsi testik... dakujem za podporu

mandula
16. apr 2009

jasne, pockaj este par dni. Ak mavas cyklus 28 dni, dnes si 29 alebo 30, tak pockaj do 35 a testuj, budem cakat na Tvoj vysledok. Drzim palce 😉

zzuzzu
16. apr 2009

dam vediet....

micurka
2. júl 2009

Ahojte. Nejak 4. deň mám zápchu a bolí ma v podbrušku aj kríže zlobia... Všimla som si, že by som jedla stále len kapustové-a čalamádu 🙂 keď na ňu pomyslím zbiehajú sa mi sliny v ústach ... Jeden deň som zakrvácala... ale len v tom momente, keď som bola na toalete. No a mala by som už v najbližších dňoch dostať menzes a prsia ništ... nebolia vôbec. Potím sa celý deň a som citlivá na isté pachy, vône...vadia mi. Ja neviem, čo to môže byť, ale často chodím cikať a na velkú sa nedarí ísť :( to je hrúúúza. A ešte aj nohy mám slabé... včera som si dobre pospala... trošku pomohlo. Mávame nechránený sex, ale ... no neviem, poraďte vy ako odborníčky, čo mi môže byť?

micurka
2. júl 2009

a by som chcela ešte dodať, že sa mi často točí hlava - minulý týždeň som mala nízky krvný tlak ... a som dosť podráždená :(((

micurka
2. júl 2009

vie mi prosím niekto poradiť?

sylvusa
15. júl 2009

ahojte, ja väčšinou píšem do kolonky Ferticent , v auguste ma čaká moje prvé IVF, mám 35 rokov, manžel má problémy, poraďte mi nejaké dobré vitamíny alebo čaje, aby sa mi vajíčko dobre uhniezdilo v maternici, napíšte mi prosím do internej pošty, bojím sa, že už túto kolonku nenajdem, našla som ju len náhodou, ďakujem

mauii
16. júl 2009

Koľko asi trvá taký výtok pri uhniezdení? Obsahuje aj sliznicu maternice? Je sprevádzaný bolesťami alebo nie?

dodkap
22. nov 2009

micurka, mas vsetky ranne priznaky tehotenstva. Co presne by si chcela poradit? Tu uz treba len pockat...

flamenga
22. nov 2009

mauii ja som uhniezďovanie vôbec nepostrehla... žiaden výtok, žiadne pichanie, žiadne bolesti 🙂 je to individuálne 😉

mimibb
16. dec 2009

Ahojte, mohli by ste mi prosím vás poradiť?
Stala sa mi taká vec, že som dostala slabé hnedé špinenie, ktoré trvalo 3dni(len také na toaleťaku) čo ma trošku zaskočilo pretože MS som mala dostať až o týždeň..no tá neprišla..namiesto nej má prvé 2dni zabudnutej MS doooosť bolel ľavý vaječník presne ako pri MS...po 3dňoch meškania som si spravila tehu test...ale vyšla mi tam veľmi slabá druhá čiaročka a po zaschnutí ju skoro vôbec nebolo vidno..teraz mi to mešká 5ty deň a mám aj taký "hustejší" biely výtok...spravím si ešte jeden test cez víkend no ale...myslíte, že dané špinenie mohlo byť zahniezďovanie vajíčka a možem byť tehulka? 🙂

barborka291
16. dec 2009

testni sa aj zajtra, aj cez vikend, ak si tehu, hcg stupa, ciarka bude vyraznejsia... ale je to individualne, niekomu ani v 5tt neukaze test nic...

lenocka84
16. dec 2009

caute
baby testy berte s rezervou
ja som bola takmer 6tt tehu a test nic neukazal
takze ak meska ms, a bol tam ten naznak, radsej ist k lekarovi

oknosmas
17. dec 2009

ahojte, s manzelom sa snazime o babatko a myslim, ze tento mesiac sme sa trafili aj do plodnych dni..kedze sme to zacali kontrolovat. podla vsetkeho mala ovulacia prebehnut 13 alebo 14.12. dnes ma cely den velmi boli vajecnik..myslim, ze uz bolel i v noci..mam strach, ci to nie je nieco zle..ci nam to nezmari nase plany ale hlavne sny. mate s takym dacim skusenosti? pocula som, ze by mohlo ist o proces zahniezdovania..nie je to vsak skoro? ci? fakt neviem a bola by som rada, ak mi daktora poradite

simkas
17. dec 2009

Mozes mat ovulacne bolesti. Ja ich mavam kazdy mesiac 2-3 dni a su sprevadzane krvacanim-hormonalny vykyv. Lekarka ma stale upokojuje, ze je to normalne a ma to mnoho zien. Mozno mas dlhsy cyklus a preto mas neskorsiu ovulaciu...ak su bolesti silne, ibalgin pomoze.

oknosmas
18. dec 2009

no, u mna uz ale je asi 3 dni po ovulacii..preto ma to vylakalo..kedze sme sa upenlivo snazili o dietatko..dnes je to uz lepsie..uz ma to takneboli..snazim sa uz na to nemysliet

neradka
10. apr 2010

Ahojte kocky, chcem sa opytat, ci mi neviete poradit. Uz par dni citim zvlastne pichanie v oblasti podbruska a mrcha by mala prist zajtra. Mohla by som byt tehotna? S muzikom sme sa totiz milovali prave cez plodne dni. 🙂

riana3
25. sep 2010

Ahojte baby, ja sem pisem 1.x.Neviem uz co si mam mysliet o mojom probleme, dufam, ze mi niektora poradi.16.9.sme mali s pratelom pohl.styk, snazime sa o babatko a dalsi den som mala aj dostala menzes.Ale tie tlaky boli nejake divne uz vo stvrtok vecer pred menzesom.Moj menzes trval dva dni necele, potom dva dni spinenie a dalsi den slaby ruzovy vytok, t.j. v utorok, co nemavam nikdy po menzesea samozrejme k tomu bolest v podbrusku a pichanie, ktore mam asi tak kazdy druhy den.Bola som vo stvrtok u gynekologa, vzal mi v piatok krv ci nie som tehotna a poslal ma na urologiu, odkial su vysledky negativnne.Vysledky krvi budu az o tyzden.Dnes je sobota a ja mam od rana bolest v podbrusku.V piatok sme mali pohl.styk, ktory bol pre mna dost bolestivy.TT negativny. Moze to byt uhniezdovanie vajicka?Dakujem za odpoved.

kessica
7. apr 2011

Mozem sa opytat aj ja daco ? 🙂 31.03 mi prisla mrcha ale nie taka na aku som zvyknut rozbiehala sa 2 dni cize bolo len take sem-tam daco pak 2 dni v celku normalna aj brucho ma bolelo klasika myslim a pak skoncila a v pondelok som uz nemala vobec nic teda resp. uz v nedelu vecer a pak v utorok som krvacala nie doslovne silno ale ked som sa vytrela bola na papieri silno cervena krv a teraz uz je stvrtok a stale spinim. Tak mam otazocku ci nemozem byt v tom bo tato perioda sa totalne vymyka mojmu normalu. Posledny poh.styk bol 28.03 zeby sa to vtedy stalo ? Bo mrcha prisla ale ako pisem nie taka aku poznam. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre