Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

miskap
8. apr 2011

@kessica Ak si aj otehotnela, pre výpočet termínu je podstatná predchádzajúca menštruácia. Toto krvácanie, ako popisuješ, môže byť spôsobené aj uhniezďovaním vajíčka v maternici, ale k oplodneniu muselo prísť minimálne týždeň skôr. Určite treba urobiť tehotenský test a uvidíš. Ak by si mala bolesti, radšej choď ku gynekológovi, aby ti urobil sono. Takto sa môže správať aj mimomaternicové tehotenstvo. Na druhej strane poznám žienky, ktoré mali slabé krvácanie aj v normálnom tehotenstve. Ale pre istotu to treba skontrolovať.

katy633
9. apr 2011

ahojte, neviete mi poradit? o mimi sa snažíme už 6-tý mesiac a zatial nič. no dnes ráno ako sme sa s manželom milovali, tak hned po milovaní ma strašne rozbolelo v podbrušku, bolo mi na vracanie, točilo sa mi v hlave, brneli mi ruky, no myslela som že odpadnem.ešte že mi manžel pomohol, ma obskakoval 🙂, niejak som to preležala a je mi zas ok. nemala som žiadne krvácanie ani slabé špinenie. no ms mám dostat až 18.4, takže test je ešte priskoro robit. po milovaní sa mi to nikdy nestalo aby mi bolo zle.má niektorá s tym skúsenosti, mohol by to byt prvý príznak tehu?

dadak
14. jún 2011

Baby, chcem sa opytat, kedy zacnu prve priznaky, napri bolenie bradaviek, zmena nalad, hlad...alebo nieco podobne, ktory den ich zena citi po uhniezdeni? ci az ked vymeska mrcha? ako to bolo u vas?

zuziq
14. jún 2011

@dadak ja som toto vsetko zacala citit az po vynechani mrchy... zo zaciatku len unava, castejsie cikanie a hlavne zo dna na den som musela prestat pit kavu, lebo len co som ju zacitila, dvihal sa mi zaludok 😀 a pritom je pre mna ranna kava nieco, bez coho ani den nemoze zacat 🙂 a tiez ma boleli prsia, mala som ich naliate a citlive, co bezne pri mrche nemavam ale to trvalo len chvilu

dadak
14. jún 2011

cize do tej mrchy ktora neprisla, chvalabohu, mimochodom gratulujem, 😀, tak dovtedy si necitila ziadne priznaky? lebo my sme snazilkovali 5,6, juna....dajme tomu ze ovulka prebehla stvrtok, abo piatok...mrcha by mi mala dojst 23. juna...na priznaky je asi skoro, ze? ci?

dadak
14. jún 2011

@zuziq prepac, zabudla som ta oznacit.. 😀

zuziq
14. jún 2011

@dadak no my uz mame z tych priznakov 15mesacneho krpca 😀 na dalsom sa este len pracuje, ale kedze nam prve trvalo viac ako pol roka, tak tu cakam, ze to bude mozno aj viac 😀
myslim ze priznaky skor ako po vynechani mrchy nebudes mat ziadne.. pretoze aj ked sa hcg pomaly zvysuje, tak az v obdobi ked mas dostat mrchu zacne rapidne narastat a z toho sa vlastne zacnu diat vsetky tie priznaky 😉 a tiez ta nechcem sklamat ale ak si mala ovulku az na nejaky 3 az 4 den po snazilkovani, tak neviem ci je tam velka sanca.. treba snazilkovat pri ovulke, ked vies kedy ju mas... ja som si myslela tiez, ze je to niekedy v strede cylku a nakoniec to vyzera, ze to bolo bud tesne po alebo pred mrchou 😉

dadak
14. jún 2011

@zuziq hmmmm, fest diky za nazor...len mm bol len tie dva dni doma...robi na lodi, cize chodi domov dost malo...kua, ked ja neviem kedy tu ovulku mam...mne sa zda, ze ju niekedy ani nemam...ta BT sa mi velmi nechce pocitat, tak asi to necham na nahodu, ktora ked vyjde, dam jej potom aj krasne meno...hihi...keed vies, velmi tuzim po dievcatku a vraj, ked to robis tie 3-4 dni pred ovulkou, tak by to malo vyjst na to dievcatko...ja uz neviem...mne sa niekedy zda aj to, ze ovulku mam az niekedy na 20 den...furt je to inac, aspon podla hlienov... 😠

jane1
14. jún 2011

no tak ja som bola embrio trasfer v ramci ivf a na 9 den po prenose embrii, co bolo v podstate v den ocakavanej mrchy, ak to pociam od ovulky, som mala bolesti ako na kramy. a to aj na dalsi den, aj ked slabsie. den pred tym test negativny. den na to som si po obede robila test, bolo mi divne ze uz asi dva dni som mala take nechutenstvo az do obeda, nbolo mi zle, len nic som nechcela jest a ani nejedla. a nepila som kavu! ja! a nasla som po 6 rokoch slabu ciarku 🙂
vzdy sa mi zdalo, ze tak neskoro nemoze byt uhniezdenie a vuala
na 13 den som sla na odber hcg a tehu mi potvrdili. teraz cakame na prvy utz 😅
takze ja som sice nekrvacala ani nespinila, ale bol som presvedcena ze na mna idu kramy. je pravda ze cely ten den som takmer prelezala a nenamahala sa, napriek tomu ze sme boli na chate a mala som aj trosku vycitky svedomia, ze len vegetim, majma ak som bola uz presvedcena ze to nevyslo. ale podvedomie zapracovalo 🙂 chvalabohu

divetta
12. aug 2011

Ahojte baby, viete mi poradit? Ovu som mala asi 23, 24 DC, moze nastat uhniezdovanie 17. den po ovu? Zda sa mi to nejak dlho. Bolesti mam ako pri ms, ale silnejsie, aj to len jeden den a ms nikde.Test na 10 den po ovu negativny. Mate s tym niektora skusenosti? Dakujem 🙂

lienocka2673
13. aug 2011

@cokoladka44 ahoj cokoladka tak presne sa mi to stalo v londyne a aj som nakoniec potratila. To ich zdravotnictvo 0 bodov.

sweat
13. aug 2011

@divetta ahoj,ak to spravne chapem,ty uz si 17 DPO? Tak necakaj a testuj, 10 DPO mohlo byt este skoro,preto test nic neukazal. Drzim palce 😉

divetta
14. aug 2011

@sweat Ďakujem pekne, zajtra hned rano robim test. No zmiatli ma tie bolesti 17 DPO. Uvidiiime 🙂

sweat
14. aug 2011

@divetta bolesti rovnake menstruacnym su aj v prvych tyzdnoch tehu 😉 a 17 DPO je na uhniezdenie uz naozaj velmi neskoro. Myslim,ze fazulka je uz davno uhniezdena. Tak tfuj tfuj,nech zajtra vycikas // ale ak ti mrcha doteraz neprisla,tak je jasne,ze vycikas 😀

divetta
14. aug 2011

@sweat Som zvedava aj ja sama, lebo mam nepravidelny cyklus a dlllhy jak sa len da. Minule dva cyklusy som mala 45 dnove. Tusim budem musiet skocit k dokymu 😖 Dakujem za podporu, zajtra hlasim vysledok.

strihalka
14. aug 2011

holky na 10dpo slaby duch , ale bolestijako namrchu, muze to uz neco znamenat, ma nekdo zksensoti?test bol robeny z odpoledni moci testem wondfo

janine6623
15. aug 2011

@strihalka Mna tiež bolelo v tom období podbruško a potom aj v období ked som mala dostať ms. Tiež som mala najprv slabého ducha a potom to silnelo. Keď sa vraj uhniezďuje môže byť aj hnedastý výtok. Ten som ja nemala. Ja som mala potom vraj tehotenský biely.

strihalka
15. aug 2011

@janine6623 dakujem , jednou jedinkrat byl hnedy vytok a od te doby nic
ale myslela jsem ze se uhnizduje 6DPO a vsera jsem byla 10DPO a trochu toho vytoku

janine6623
15. aug 2011

@strihalka To sa asi tak presne to uhniezdovanie nedá povedať, že ktorý deň. Neboj, to bude určite to. Vyskušaj testnúť zase zajtra a porovnaj testíky.

divetta
15. aug 2011

@sweat Tak dnes rano / ale úple ze cistá jedna ☹ Chce to ist k dokymu... uvidime co povie.

sweat
15. aug 2011

@divetta a som si myslela,ze aka tutovka ☹ skoc veru k dokimu,mozno ti da nieco na upravu cyklu,45 dni je vela. Merias aj bazalnu teplotu? Alebo ako vies,kedy bola ovu?

divetta
17. aug 2011

@sweat Taaakze som bola a dostala som Duphaston na upravu cyklu a ovulacie. Minimalne 2 cykly ho musim brat a potom uvidime. Okrem toho mam tenku sliznicu maternice = 3 mm a musi byt aspon 6 mm aby sa vaj. ujalo.Takze parada a cakam na MS nech mozem zacat Duphaston brat. Nepotesil ma, ale nevzdvam sa 😉
Merala som teplotu cely cyklus, to mi vela nepovedalo, ale robila som si ovu testy, boli pozitivne od 20 DC do 24 DC a potom negat.To bolo zhruba pred troma tyzdnami. Z toho som usudila, ze ovu bola, a on mi povie ze bola pred týzdnom podla ultrazvuku? Sam nechapal, zevraj su cikacie ovu testy dost spolahlive. Sialeny cyklus, tak uvidime ci bude naprava 🙂

sarafortuna
20. aug 2011

@divetta , ahoj, ovu test reaguje na hladinu LH hormónu, ktorý je zodpovedný za dozrievanie a prasknutie foliku, no niekedy folikul nepraskne alebo sa premení na cystičku 😉 😉
ja už ovu testy nekupujem lebo ma to iba miatlo... 😠

divetta
21. aug 2011

@sarafortuna Ďakujem, takže vyzerá to tak, že to zmiatlo aj mňa a poriadne 🙂 Nebudem sa ani ja už na to teda spoliehať 🙂

veonka
22. aug 2011

ahojte babenky, idem sa opýtať skúsenejších, ktoré už máte skúsenosti. som dnes asi 13 deň po ovulácii, , od 6 dňa po ovu ma začalo boleť podbruško a bolieva ma doteraz, vaječníky, ale sem tam aj v strede ako je maternica, niekedy je to taký skôr tlak, inokedy to trochu ďobne, prsia mám presne od vtedy aj naliate, čím ďalej tým tuhšie a bolestivejšie, uf aj dens vnoci som sa na ne budila ako ma boleli... to podbruško mi nejde do hlavy a bojím sa aby to nebolo niečo zlé, nejaký zápal alebo tak... mám dlhší cyklus, zhruba 32-34 dní. čo myslíte?

ktore
22. aug 2011

ahojte.mam 37 rokov snazime sa o babetko.berem duphaston.prvy krat nic.niekolko dni po pravdepodobnej ovulacii som mala nafuknute brusko a miernu bolest pri sexe.ako by to bola cysta ktoru som mala aj pred rokmi.ale teraz ma uz nic neboli.menzes by som mala dostat asi 30.8 robila som si test ale negat..berie niekto z vas duphasto alebo clostilbegit?mali ste nejake problemy a otehotneli ste?

lucinka1104
22. aug 2011

@veonka mohla by si byť tehu uhniezdenie cítiť nemusíš ak tak bolesťami ako pri mrche ak si 13 dní po ovu zajtra môžeš testnúť

katarinan
3. okt 2011

ahojte dievčatá..viete mi niektorá poradiť? 29.9. som mala dostat menzes.. 24.9, 25.9,26.9 som mala taký bledohnedý výtok, väčšinou len doobeda. Menzes do dnes este neprisiel, sem tam citim také divné tlaky alebo len take pichnutie, ktoré cítim ale neboli vo vaječníkoch. robila som si test 1.10. rano a vysiel negatívny. Myslíte, že by som mohla byť tehotná alebo je to nejaký iný problém?Mavame prerušovaný sex. ďakujem za rady.

anjel65
3. okt 2011

my sme sa s manzelom pred vcerom milovali a vcera ma pichlo pri vajecniku a trochu ma pobolieval podbrusok,a mala som potom vecer strasne krce

anjel65
3. okt 2011

katarinan-ten prerusovany styk ste mali aj teraz?ja ked som bola tehotna,tak som si urobila test v utorok-bol negativny a potom v nedelu a uz bol slabo pozitivny a ked som bola u doktora,povedal ze som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre