Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

kristinka28
13. jún 2014

@zvolsiinylogin vies kazde telo je ine tak vsetko je mozne,,,,ano moze sa posuvat to je pravda

zvolsiinylogin
13. jún 2014

@kristinka28 ja som to pochopila, ze moze byt aj dva,ci tri razy....

hnedula
15. jún 2014

@ritak
@zvolsiinylogin ja som si kúpila infolic lenže ako ho beriem som nepostrehla ovuláciu a predtým som ju mala vždy cca od 14 do 17DC dnes som 20DC je to možné? ovu testy som si nerobila však načo keď neboli žiadne príznaky OVU, dnes infolic beriem 17deň, som zvedavá či MS príde na 28DC

zvolsiinylogin
15. jún 2014

@hnedula netusim, ci to posuva ovulku...ja som uz na cakacke, dnes vecer, zajtra.. ☹

hnedula
15. jún 2014

@zvolsiinylogin takže čakáš MS?

zvolsiinylogin
15. jún 2014

@hnedula ano.. ☹ ☹

hnedula
15. jún 2014

@zvolsiinylogin a možno nepríde 😀 snažilkovali ste? ja tiež snažilkujem aj naprik tomu že teraz neviem kedy bude OVU

zvolsiinylogin
15. jún 2014

@hnedula 😀 😀

hnedula
15. jún 2014

@zvolsiinylogin 😀 želám úspešný týždeň 😀

zuzana256
17. jún 2014

Ahojte ženy potrebujem poradiť jedna sa o takuto vec:mržky mam dostať až v piatok 20.6 a dnes ma picha trosku pod bruškom a nejaky hnedy vytok som dostala teraz neviem či to može bit začiatok skôr menštruacie alebo keď sa hovori, že ked maš hnedy vytok tak možeš biť tehotná aj som dnes zvracala bolieva ma hlava byvam často unavená zajtra idem na prve vysetrenie tak uvidim čo mi je a mam v bruchu taki čudny pocit ako by niečo bolo vo mne a aj som začala priberat bolievaju ma boky aj križe aj prsia ma bolia spavam na bokoch ale uz 2 dni sa mi neda ani celu noc sa vzdy prehadzujem a nespi sa mi dobre chodievam stale každu chvilku cikat na wc a neviem čo by to mohlo biť a chcem sa ešte opytať ak idem na vyšetrenie a mam hnedy vytok možem isť?ďakujem

bambinkaa
17. jún 2014

@zuzana256 vysetrenie je najlepsi napad, ano mozes ist ked mas hnedy vytok, to nic, kludne chod.

zuzana256
17. jún 2014

@bambinkaa ok dik

hnedula
19. jún 2014

@zvolsiinylogin tak čo MS dorazila? verím že nie 😀

zvolsiinylogin
3. júl 2014

@hnedula ako sa mas? som ani nemala odvahu pisat...

kacka93
3. júl 2014

Ahojte baby, tak na 99,9% som tehotnááá 🙂 všetky testy pozitívne, kolajnice jak sa patrí ale k lekárovi idem až v pondelok. Chcela som sa opýtať či sa s tym niektora stretla, mám také divné pichanie po celom bruchu raz pri zaludku, potom v podbrusku..je to normalne?

hnedula
6. júl 2014

@zvolsiinylogin prečo nemala odvahu písať? deje sa niečo? Ja beriem už 2 mesiac ten INOFOLIC inak po starom

zvolsiinylogin
6. júl 2014

@hnedula sme 7 tt 🙂 🙂 ...

hnedula
6. júl 2014

@zvolsiinylogin úžasné z celého srdiečka gratulujem 🙂 teším sa s tebou 😀 ako si na to prišla popíš 🙂 smiech

b4rbork4
8. júl 2014

Ahojte ako citam tak citam neviem nájsť odpoveď na moju otazku. Týka sa prvotnych priznakov, či začnú až po uhniezdeni alebo ešte pred môžu. Aj keby sa nepodarilo tento krát pytam sa do budúcna lebo sa v tom este nevyznam... mala som spinenie v case menstruacie a prestalo uvidíme dalsie dni, kedze mam 25 dňovýC môže ísť este o uhniezdovanie? moje telo sa ale chova inak ako zvyčajne uz dlhšie.... Ďakujem

zuzana256
13. júl 2014

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sa pokusame o babo. Včera ráno som si našla krv na nohavičkách a mala som velku bolest bod bruchom dala som si aj tabletku no nepomahalo to tak som si dala aj neskor astale ma pichalo pod bruchom a mala som taki iny pocit, ta bolest nebola taka ista ako ked mam mrzky,môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila dakujem .

zuzana256
13. júl 2014

a opytam sa moze zena bit tehotna aj bez ziadnych priznakov?

zuzulienka413
13. júl 2014

aj ja som tak mala, kvapku krvi na papieri a už máme 18mes., test som robila ked MS meskala jeden den, a bol tam duch, lekár my zobral krv a to nám potvrdilo tehotnost 🙂 a tento mesiac bude testovat asi opat po 18 mes... :P len neviem ci sa zarilo... 🙂

zuzana256
13. júl 2014

1 den mi trvalo krvacanie aj to iba trosku a teraz uz nic ani bolesti a nebolia ma ani prsia vzdy pred mrzkami ma zacnu boliet a vobec nic.

janina129
8. sep 2014

Ahojte baby chcem sa spytat,Dostala som menzes o tyzden skor,no trval dva dni a potom tri dni hnede spinenie co sa mi nikdy nestalo a este ma aj pobolievalo v podbrusku a v krizoch, teraz uz len sem tam.a s priatelom sme mali nechraneni pohlavny stik cca den aj daco predtym a este asi tyzden aj nieco pred ... Tak ked mi skoncilo to spinenie som si na druhy den rano tobila tehu test a bol negatyvny a potom este o dva dni neskor no vysledok bol ten isty. Vcera sme sa s priatelom ,,hrali" a bola som mokra a ked som sa utierala tak ten vytok mal trosku zltkastu farbu A mozem byt aj napriek tomu ako vysli testy tehotna? A este som zacala trosku viac papat a hlavne sladkosti,co som si inokedy dala malokedy alebo trosku viac len pred menzesom.Neviete mi niektora poradit??

zuzannaaa
18. jún 2015

Baby spinim cely den taka ruzova krv je to uhnezdnenie

sibalka21
18. jún 2015

@zuzannaaa Pokial mas teraz dostat MS tak sa ti akurat rozbieha... Ak nemas dostat MS tak pravdepodobne nejaky hormonalny vykyv.... Uhniezdovanie trva kratko, spinenie mozno desat minut, ani nie....

laurinka239
19. jún 2015

ahojte baby prosim vas mam 3 dni do mrchy ,vcera som si robila test a mala som slabulinku druhu ciarku a dnes som mala taky hnedy vytok so zmiesanou krvou ale iba kvapku,myslite ze by to mohlo byt uhniezdenie? 🙂

sibalka21
19. jún 2015

@laurinka239 pokiaľ si už mala pozitívny test tak to ťažko mohlo byt uhniezdovanie. Možno príde MS

misella1288
29. jún 2015

AHOJTE BABY. chcela by som poradit lebo sa nevyznam.s manzelom skusame babatko 😊 poslednu ms som mala 2.6. Neviem kedy bola ovulka ale okolo 14.6.sme mali sex.o tyzden 25.6.som mala pichanie na lavej strane v podbrusku a zimnicu.teplota 35.4.bolo mi divne a aj mi je ako keby na zvracanie.mam caste nutkanie na cikanie.bolia ma prsia.naposledy som mala cca 30dnovy cyklus.tak tento tyzden by uz mala dojst mrcha. Neviete mi povedat ci by som mohla byt tehotna ze ci mohlo ist o uhniezdenie toho 25.6. DAKUJEM PEKNE ZA INFO.😊

belasakobylka
29. jún 2015

@misella1288 ahoj,ovulku si mohla mat tak ako pises,okolo toho 14-15.6. ,pockaj ci pride mrcha,ak nie testuj.mas priznaky,a aj sancu ze si otehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre