Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

miroslavstahovec
3. okt 2011

mali sme pohlavny styk pred menstruaciu je moja priatelka tehotna

jarabica123
3. okt 2011

@katarinan Ahoj, no mozes byt tehotna, tieto priznaky som mala aj ja na zaciatku tehu. Skus otestovat este za dva tri dni a uvidis. Tak drzim palce, 😉

katarinan
3. okt 2011

katarinan@ jarabica123....no tusím uz nic nemusim testovat, kedze to vyzera tak, ze dnes dosla menzes...tak si pockam na inokedy...dakujem za radu

kikusik88
16. nov 2011

aj mna teraz tak hrozne pchlo kdesi medzi vajecnikom a maternicou...ale len take dve pichnutia ale dost bolestive...snazime sa a mam cca do MS??? 😒

tinatina29
11. jan 2012

Ahojte, sedem dní po pohlavnom styku som si cítila maternicu...bolo to také ťahanie, ako keby mi v nej niečo rástlo. Nemohla som kôli tomu spať... Máte niekto podobnú skúsenosť? ak áno...popíšte mi prosím aké ste mali pocity a či z toho aj niečo vzišlo. Ďakujem

zanalab
15. jan 2012

Ahojte. Mne sa zda, ze som tiez citila uhniezdenie vajka. Ja mavam sprievodnym javom plodnych dni pobolievanie v podbrusku. K tomu hlien. takze presne viem, kedy na to ist. My sme sa snazili prvy mesiac a som velmi zvedava. Pocas celych plodnych dni, ktore tento mesiac nejak nie a nie skoncit sme to skusali kazdy druhy den. No a ked som si myslela, ze uz nastali neplodky, tak ma jedno poobedie tak bolelo podbrusko, uplne ako pocas silnych kramov. Dokonca som len lezala. Tak dufam, ze to nebolo ovulka (to by jej predchadzalo hadam 8 plodnych dni). Testovat sa chcem az po vynechani mrchy. Tak potom dam vediet. No ale dnes som 3 dni od tej bolesti a od vtedy som unavena ako zbity pes, ale to musi byt nahoda, kedze HCG este nie je. No a brusko nafuknute k veceru a degustujem vsetko, co mi pride pod ruku. Tak potom dam vediet, ci to nebolo len psycho.

mezarthys
28. jan 2012

Ahojte emoticon som tu nová a mám tiež jednu otázočku. Pred dvoma dňami som v strede cyklu (mohlo to byť asi týždeň po ovulácii) asi pol dňa slabo krvácala. Bolo to len pár kvapiek čerstvej krvi zmiešanej s hnedým riedkym výtokom. Trochu ma popri tom aj bolelo podbruško ako keď má prísť menštruácia, len to nebola až taká bolesť, len slabšia. Inak nič. Na druhý deň sa to už neobjavilo. HAK som prestala užívať pred 4 mesiacmi a cykly boli bezproblémové, nič takéto sa zatiaľ neobjavilo. S priateľom zvyčajne používame ochranu, aj keď sa raz stalo, že sme ju nepoužili, ale neurobil sa do mňa. Ako mám takémuto jednodennému krvácaniu rozumieť??

feb13
28. jan 2012

@mezarthys Podla mna tyzden po ovulacii je este skoro na uhniezdenie, uvidis ci ti dojde menzes, ak ano tak by som to dalej neriesila pokial sa to nezopakuje aj v dalsich mesiacoch.

mezarthys
29. jan 2012

môže to byť 7 až 10 dní, neviem presne

mezarthys
30. jan 2012

@feb13 zabudla som ťa označiť

feb13
30. jan 2012

@mezarthys Ak 10 dni tak to teoreticky moze byt aj z uhniezdovania, v tom pripade uz bude test slabo pozitivny ak ho urobis (za predpokladu, ze bude test dostatocne citlivy a moc bude dostatocne koncentrovany) pretoze uz presli odvtedy dalsie 4 dni takze to sa uz prejavi ak si tehotna.

mezarthys
30. jan 2012

@feb13 myslíš ten test, čo sa dá zistiť tehotenstvo už 5 dní po oplodnení? skúsim ten test v najbližších dňoch, lebo je mi aj divné, že vždy tak 10 až 14 dní pred krámami ma bolievali prsia a aj podbruško ako pred krámami a teraz nič

feb13
30. jan 2012

@mezarthys Akoze myslim ten test hej, len realne 5 dni po oplodneni to ziaden test nezachyti, lebo vtedy este vajicko nie je uhniezdene. 🙂 Najskor tych 10-12 dni po oplodneni.

mezarthys
30. jan 2012

no, dovtedy by mi mali prísť aj krámy, takže počkám na ne 🙂 díky 🙂

helenkas
16. feb 2012

5dni po nechranenom sexe nafuknute brucho a bolesti ako ked ma dojst mrcha ale ta ma dojst az o take 2t.moze to byt tehotnost ?asi nie co?

timea88
1. okt 2012

Babyyyy ste tu niektorá potrebujem poradiť. Takže v marci som vysadila HAK (nesnažime sa o mimi iba tak)... 🙂 od toho vysadenia som mala cykly take všelijaké 30,29,27,27,28 at eraz v septembri 26 dostala som mrchu 15.septembra. A moja otázka : v stredu 26 septembra sme mali nehodu 😀 (vytekalo to zo mna cely deň) od vtedy ma stale pobolieva dole v podbrušku akoby mala prisť mrcha raz ma pichá na jednej strane raz na druhej...mohla som mať už plodné dni ??? som dosť zmetená kolega oslavoval včera 40 tak som si s nim pripila vodka+džus ale iba jedna tak mi bolo strašne zle ale strašne ...neviem či mam problemy v žaludku alebo ?! 😝 Ďakujem za odpovede 🙂

denisa87
20. mar 2013

Ahoj baby,viete mi poradit,dnes som 10 dpo,-podla grafu,teplota sa drzi este hore,rano som zacala spinit,som si myslela ze pride ms,nakolko som uz 34dc a mala prist vcera,(mala som neskoro ovulku,na 24dc),tehotensky test zatial negativny,len nerozumiem tomu spineniu,mohlo to byt uhniezdenie?Dakujem

monicka79
20. mar 2013

@denisa87 toto isté sa mi stalo, ked som prvýkrát otehotnela, dostala som take hnedo krvavé špinenie, to mám vždy deň dva pre ms, ale pre istotu som si urobila test a bol negatívny, tak som čakala dalej, ale ked to bolo stále rovnaké, tak som si po pár dňoch urobila test a bola tam slabá čiarka, tiež som mala ovuláciu neskoro, preto mi to test asi ukázal neskôr. A to špinenie som mala skoro mesiac, potom sa to upravilo, takže kludne môžeš byť tehotná 🙂

dalila1511
20. mar 2013

Dobry vecer chcela by som sa opytat ak mate niekdo skusenosti tak prosim o radu.... den po tom ako sme s priatelom mali nechraneny styk ma vecer strasne zapichalo v podbrusku take tlaky az som si musela sadnut....prsia mam naliate bolia ma...a den pred ocakavanou menstruaciou ma bolelo brusko myslela som si ze to dostanem no stale nic...zatial mi meskaju iba 2 dni aj som si robila testy no obi2 vysli negativne...tak teraz neviem co si mam o tom mysliet 😢 🙂

jasminetea
21. mar 2013

dievcata myslite, ze vzdy pri uhniezdeni musi byt to implantacne krvacanie??? 😨 ci su aj take pripady kedy to prebehne bez toho? 😵 dakujem

jasminetea
22. mar 2013

nikto nic ☹

anjelik87
22. mar 2013

@jasminetea nie, ja som nemala ziadne take krvacanie

jasminetea
22. mar 2013

@anjelik87 a tehotenstvo prebehlo v poriadku? a ani ziadne jemne spinenie pri uhniezdeni? Dakujem za odpoved 🙂

moznotehulka
24. júl 2013

ahojte ha by som sa chcela opytat mali sme z partnerom styk nechraneny ..robyla som si test po 2tyz ..nevyšiel ..a dostala som neviem ci som alebo nie ale mam taky pocit co mam robit ??..alebo sa nedari a uz deti nebudem mat ci je to bezne ze sa neuchiti naraz

emilia25
24. júl 2013

no u nas to bolo tak minuly mesiac sme potratili presne 23.juna a tak som predpokladala ze prva menstruacia pride teda 23.jula ale manzel dosiel minuly utorok domkou a vo strvtok som uz manzelovi hovorila ze sme opet tehotny a este u hovorim ze este 4 dni a bud sa to potvrdi a menstruacia nepride alebo vyvrati a pride ale neprisla a test i vysiel slabunko pozitivny co som vobec necakala ked sme boli tyzden od pohlavneho styku teda toho prveho.ja mam na toto proste 6 zmysel aj predosle tehu som vedela este skor ako mi vysiel prvy tehotensky test.

alchemilkazltozelena
27. júl 2013

Baby potrebujem radu - mozem dostat 9 dni po ovulacii menstruaciu? ovu bola minuly stvrtok...viem to naisto, podla BT...prosim poradte....krvacam a aj brucho trochu boli, dnes som 24 dc...

zuzinecka
17. sep 2013

ahojte baby chcem aj ja od vas radu aj ked uz dcerku mam ale snazim sa zase otehotniet 23septembra mam mat mrchu s manzelom som sa milovala pocas ovulacnych dni a uz tyzden mi je divne mam bolesti v podbrusku ako keby som mala mat kramy boli ma stale hlava na nic nemam chut kazde rano mi je zle a vecer ked idem spat tak ma strasne v brusku zaboli aj ked mam uz jedno babo ale neviem urcit co to je poradte mi este som nespinila tak neviem za odpovede dakujem

aadulik2110
17. sep 2013

@zuzinecka ja si myslím, že to môže byť tehu.... počkaj do 23 a sprav si test..... pri prvom tehu pokiaľ mi nemeškala ms som ani nevedela, že som tehu, druhé tehu - do týždňa po ovulke mi prestala chutiť káva, začala som mať nevoľnosti, bolelo ma podbruško, hlava, bola som unavená...... test bol negatívny (ešte bolo skoro) keď som si pár dní po termíne ms robila test, tak už bol pozitívny...

zuzinecka
17. sep 2013

aadulik2110@ dakujem za poradenie si zlata no budem cakat bola by som velmi stastna keby som bola tehotna a ty si spinila ci nie lebo ja este nie a neviem ci to kazda zena musi spinit ked je tehotna ??

zuzinecka
17. sep 2013

@aadulik2110 dakujem za poradenie si zlata no budem cakat bola by som velmi stastna keby som bola tehotna a ty si spinila ci nie lebo ja este nie a neviem ci to kazda zena musi spinit ked je tehotna??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre