Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

misella1288
29. jún 2015

@belasakobylka dakujem ti. Som velmi zvedava. Kedy zacat testovat?

zuzannaaa
29. jún 2015

@laurinka239 ano myslim ze si tehu

zuzannaaa
29. jún 2015

@janina129 ahoj to som mala aj ja a nebola skm rwhu ..to su stresi jormony saskuju

belasakobylka
30. jún 2015

@misella1288 skus v prvy den meskania.skor nie.

mimka486
14. sep 2015

ahojte všetky snažilky, dnes som 27DC mrchu mám pravidelnú na 28 až 30 ale väčšinou naozaj na 28 dostanem mrchu, včera aj dnes som mala také špinenie, taký hnedkastý výtok zajtra by som mala dostať mrchu tak neviem či sa to rozbehne či nie iné príznaky nemám vôbec :(s partnerom sa snažíme už od marca tohto roku, pred dvoma mesiacmi už sme boli si takmer istý že sme v tom mrcha mi meškala už takmer týždeň čo je u mňa totál neobvyklé ešte sa mi to v živote nestalo už som mala aj test kúpený a čakali sme na 10 dní meškania, celý ten týždeň sa mi brutálne točila hlava celé doobedie a poobede som v práci mala čo robiť aby som nezaspala na stole pichalo ma v podbrušku proste už sme sa tak tešili už sme obaja hladkali bruško ako blázni a na 37DC špinenie také ako mám aj teraz ale na 38DC mrcha ale takú som v živote nemala krvácala som ako na jatkách :(, aj som si poplakala, teraz sa aj bojím si dačo namýšľať uvidím či sa mi mrcha rozbehne test si robiť nejdem je to ešte skoro, veľmi by som chcela tento mesiac som užívala aj inofolic obe moje kamošky po ňom ostali tehotné 🙂, ako by som mohla dopomôcť k tomu ak sa mi zahniezďuje bábenko? resp. ako predísť tomu aby ma opustilo? :( dnes aj zajtra dovolenka ale v stredu už musím isť do práce :(

mayra666
14. sep 2015

@mimka486 teraz s tym nic urobit nemozes...ale preco si neurobis test? uz by ti malo ukazat

mimka486
14. sep 2015

@mayra666 chcem počkať kým mi bude meškať, viaceré sa tu vyjadrovali tak že testovať až keď mešká, skôr sa neoplatí tak chcem počkať čo sa bude diať na čo sa stresovať testovaním, len som už tak na tom že aj vysávač sa bojím chytiť do ruky ale zasa nemôžem ležať celý deň :D čo sa má stať sa stane, prečítala som inak celých 9 strán a nikde som sa nedočítala čím vlastne dopomôcť k tomu uhniezďovaniu či nejaké čaje alebo len kľud alebo to nechať na prírodu a robiť ako keby sa nič nedialo neviem

mayra666
14. sep 2015

@mimka486 tak to pevne nervy prajem + 2 ciarky 🙂 ..dnes som sa akurat ja docitala ze by cez uhniezdovanie nemal byt sex...tak aspon tym mozes pomoct 🙂

lucia_90
28. okt 2016

Dobry den 🙂 chcela by som sa opytat na vas nazor mam nepravidelny cyklus poslednu menstruaciu som mala od 10.10-14.10 a 17.10 som mala pohl. styk neviem sice ci je mozne takto skoro po menstruacii otehotniet ale necelu tyzden slabo kravcam a castejsie chodim na malu potrebu. Mohli by to byt priznaky uhniezdovania?

sibalka21
29. okt 2016

@lucia_90 ak si nemala ovulaciu tri dni po ms tak niesi tehotna.. Ale pri tehu nemozes tyzden krvacat.. Mozno horm..nerovnovaha.. Skoc k lekarovi

monikamony
9. jan 2017

@zanalab reagujem na daaavny príspevok..ale cítim sa tak isto.Bola si tehotná?

zanalab
10. jan 2017

@monikamony nebola som.Bolo to pre mňa nepochopiteľné,ze fakt nie som.Ale o pár mesiacov,ked som absolútne na ďalšie tehu nepomyslala z iných dôvodov,som otehotnela pri obyčajnom nechránenom styku a necítila som vôbec nič tie týždne potom.Som to zistila náhodou,ked som mala ísť na rtg a pre istotu som si urobila test.MS meškala dva dni.Ziadne pocity tam neboli a dialo sa to...cudne

monikamony
10. jan 2017

@zanalab Dakujem za odpoved

minicka20
3. sep 2018

Dievčatá v jeden deň asi tak na 2 hodiny som mala ružový výtok a teraz mi mešká ms 2 deň no test je negatívny . Môže byť že test to ešte neukáze aj keď mi uz ms mešká ? Dakujem

cirilka
13. júl 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať koľko dní trvá uhniezdovanie? Už tretí deň mám ružový vytok,sem tam ma trošku zabolí podbrusko a navecer cítim že mi hapruje tlak.Vdaka za radu

melissa_amy
9. júl 2021

@dididi30 ahoj didi, a mala si prosím aj inú ms? Či príznaky rovnaké? Kedy ti vyšiel pozitívny test? Alebo ako si to zistila? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre