Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

veronika1603
20. jan 2020

@juditkacharlotte urob este ale jeden. Pre istotu

juditkacharlotte
20. jan 2020

@veronika1603 a 9 dni mi meska menzes a mam taku slabu ciarku a este ktomu som decembri brala antikoncepciu nechapem tomu som mimo uz stoho viete mi poradit

veronika1603
20. jan 2020

@juditkacharlotte brala si antikoncepciu a uz si ju vysadila? Test na fotke je tehotenský?

juditkacharlotte
20. jan 2020

@veronika1603 ano tehotensky aky bi mal byt ?
No ano lebo tak mi vravel dr. Ak pride menzes uzivat antikoncepciu a ako mam zviat ked mi meska 9 dni neveim na co som 🙄

veronika1603
20. jan 2020

@juditkacharlotte mojko si v teme ci ukaze ovulacny test tehotenstvo? Preto sa pýtam ci je to tehotensky test.... Antikoncepciu si este len mala zacat brat ked si pisala ze v decembri si ju brala. Nechaoem teraz

sonicka1306
3. apr 2020

Ahojte 🙂 som " nováčik" čo sa ovu testov týka...a testovania tehotenstva s nimi už úplne 😊 ms by mala prísť 7-9 apríla...spravila som si prvýkrát ovu test ako zareaguje...vaše názory? Ešte kým bol mokrý bol ešte silnejsi

veronika1603
7. apr 2020

@sonicka1306 vyzetra to nádejne

sonicka1306
7. apr 2020

@veronika1603 Tak by som bola šťastná, ak by si mala pravdu! Takéto povzbudzujúce riadky padnú veľmi dobre...aj vy sa snažíte?

veronika1603
9. apr 2020

@sonicka1306 nie ale zažila som to pred 4 rokmi. Stale sa nedarilo... Rok nic... Az jedeho fna to prislo. Preto viem ako sa citis

julinkata
9. apr 2020

@sonicka1306 Ak by som sa mohla pripojiť.. a zároveň Ťa povzbudiť.. Dnes by si mala mať test oveľa silnejší. Ja som dnes 28DC a keďže mám doma len ovu testy, nevydržala som.. mala som už včera taký zvláštny pocit.. môj test vyzerá tiež nádejne..Ale nechcem sa tešiť predčasne.. v januári som totiž musela podstúpiť kyret z dôvodu MA 9tt. Držím palce všetkým, ktoré tak veľmi túžia po pozitív tehotenskom teste, resp. ovulačnom 🙂 daj vedieť ako to bude postupovať. Ja v utorok nabehnem kúpiť aj tehotenský 😉

sonicka1306
9. apr 2020

@veronika1603 je to vážne nanič pocit...u nás to budú teraz v apríl 2 roky...a nakoľko je táto korona spermiogram a prefuky musia počkať :/

sonicka1306
9. apr 2020

@julinkata jej toto je krása!!! Silno držím palceky!!! Nech sa podarí 😍😍😍 daj nám aj ty vedieť , myslím na teba! To povzbudenie veľmi pomáha...človek vie, že s tým istým problémom sa trápi kopa iných žien a vedia sa navzájom povzbudiť😊😊 určite dám vedieť, aj keď mám tusaka , že asi mrska dorazí... Odfoť nám potom testik! Tento vyzerá fantasticky 😍

julinkata
10. apr 2020

@sonicka1306 Dakujem velmi pekne! Si milá.. ano viem ako pomaha takáto vzájomná podpora.. je to mnohokrát silnejšie ako keď sa zdôveríš kamarátke, rodine.. dnes ráno som robila další.. nedalo mi 🙂 teraz sa už len modliť, nakolko si to prajem s velmi malou dušičkou..mam oslabenú maternicu, keďže za posledné dva roky som musela 3x kyret, najprv po pôrode že ma zle vyčistili, potom sa mi zrástla maternica a nakoniec teraz v januári MA. Dal by Boh! Velmi sa bojím, lebo už mam 39 a každým mesiacom šance klesajú.. myslím ale pozitívne, čo iné v tejto dobe ostáva 😉 a Tebe tiež držím palce, prečo myslíš, že to vyzera zle? Test už neukazuje nič? Prajem Ti to zo ❤️

veronika1603
10. apr 2020

@julinkata tak toto je mega pozitív.... Kludne uz urob tehu

julinkata
10. apr 2020

@veronika1603 Dakujem aj Tebe 🙂 všimla som si, že radíš tu mnohym.. dala som si námahu a prečítala všetkých 18 strán 😁 Dnes mi mešká len jeden den, tak snáď to vydrží 10 mesiacov 😉 pôjdem kupit v utorok a dam potom foto.. Všetkým Vám zelam pokojne tak trochu privátne sviatky.. Hlavne veľa zdravia, to je naj! 😘

sonicka1306
10. apr 2020

@julinkata veď práve, rodina ťa podporí...pochopí...taktiež kamaráti...no nevedia sa vžiť úplne do kože...my spoločne dieťa nemáme, manžel z prvého manželstva má...logicky moja mama ma tiež :D sestra detto...a zvyšok rodiny v podstate všetky čo chceli...medzi kamarátmi zas má každý 🙂 oni to nikdy z toho druhého uhla nepochopia...aj keď naši sa tiež 3r snažili kedysi...ale to bolo vtedy...teraz je teraz... Držím ti strašne silno palceky!!! Nech to vyjde! Koľko máte detičiek? 🙂 Dnes poobede som mala trošku spinenia...ružového...a tehotenský , tam vidno dusika po dôkladnom sledovaní 🙂 takže, tento mesiac očividne zas nič :(

julinkata
10. apr 2020

@sonicka1306 tak to mi je ľúto.. verím, že sa čoskoro zadarí.. aj keď Ta chápem, že tie chvíle, keď každý mesiac dookola sklamanie, musia byť už aj stresujúce.. všetci hovoria, že človek nemá nato tak myslieť, ale ja som práveže vždy na to myslela.. veď raz to predsa musí vyjsť.. my mame našťastie už 2,5 ročnú dcérku..tá sa nám podarila po pol roku snaženia.. druhé tehotenstvo vyšlo na den presne po dvoch rokoch, ešte aj dátum pôrodu vychádzal presne na den presne ako naša malá..ale skončilo to žiaľ potratom... neviem ako by som to zvládala, keby som nemala ani ju. Veľmi Ti držím palce! Viem, že to do tejto témy nepatrí, ale podľa skúsenosti tu na fóre aj mojej známej som uzivala teraz 3 mesiace kvapky gynex a zadarilo sa hneď. Vela žien písalo, že im to pomohlo, upravilo cyklus a posilnilo maternicu.. resp. všeobecne priaznivo pôsobí na ženské orgány.. ja som bola schopná vyskúšať takmer všetko 🙂

sonicka1306
10. apr 2020

@julinkata si veľmi zlatá! Veľmi si vážim tvoju podporu, milé a povzbudivé riadky! Presne ako píšeš, každý vraví aby na to človek nemyslel...nestresoval...netlačil...ale už po 2 r je to veľmi na psychiku. Ešte k tomu nemôžme ísť ani na spermiogram....ani prefuky...ako píšeš,človek spraví preto všetko ... Len...je to vážne ťažké. Tvar sa v poriadku, buď silná, hraj sa že je všetko ok. No v skutočnosti by si najradšej kričala od žiaľu a plakala... Jej tak máte malý pokladík doma 😍 gratulujem vám k nemu 😍 dieťa je v dnešnej dobe obrovský dar...len strašne neférové, že ľudia čo to berú ľahostajné, nechcú ho, nevedia vychovávať...sa im supne. My čo tým miminkam vieme dať všetko, zas nemáme šťastie... Či máme nejakých neprajníkov a posielajú zlú energiu...ja už nechápem...och bože, to mi je strašne ľúto :( v kolkatom si bola??? Bože :( a čo sa týka kvapiek, sú voľnopredajné? Zajtra idem do NZ hneď ich aj kuknem.

julinkata
11. apr 2020

@sonicka1306 vo všetkom s Tebou súhlasím.,. A dakujem.. Človek v takej zúfalej situácii má potom už len samé otázky.. ale nadej je vždy a toho sa treba držať..bola som 9tt, prestal sa plod vyvíjať takze šanca nulová.. a som rada že to vyšlo tak skoro.. a čo sa týka kvapiek napíšem Ti do IP aby má admin neblokol, že robím reklamu 😉

sonicka1306
11. apr 2020

@julinkata si poklad idem kuk 😉 veď to... Otázky...obavy ...všetko dokopy...ms mi mešká ..včera som trolik spinila...ružovo...odvtedy nič...tak nech sa už rozbehnú alebo nechodia vôbec...vrrrr....jezkove. to na strašne mrzí :( to muselo byť hrozne...

julinkata
16. apr 2020

Takze mozem len potvrdit.. 😉

kikusha2212
16. apr 2020

@nikuska1911 ahoj. Ako si dopadla s tymi ovu testami? Bola to ovulacia, ci tehotenstvo? Ja mam presne takto testy tri dni po sebe ako tvoje na fotke a neviem co cakat.

lussyita
16. apr 2020

Ahojte dievčatá, už 4 deň mešká, tak som skúsila ovu test... Čo poviete?

julinkata
16. apr 2020

@lussyita ahoj, vyzera to velmi nádejne.. hore vyššie sú moje 6.den meškania a pod ním tehotenský.. myslím, že by Ti ukázal aj tehu test pozitív 🙂

lussyita
16. apr 2020

@julinkata no ešte počkám pár dní a keď tak skúsim otestovať...

sonicka1306
17. apr 2020

@julinkata juhuuuuu zo ❤ gratulujeeem 😍😍 tak som šťastná! Držím všetky palceky aby bolo všetko ok 😍😍😘😘

nikuska1911
25. apr 2020

@kikusha2212 ahoj, bola to ovulacia

kikusha2212
25. apr 2020

@nikuska1911 ďakujem. U mna tiez.

lennyka17
25. apr 2020

U mňa takto ovulacny test na 28.den cyklu 🙂 takže funguje aj ako tehotensky 🙂

kikusha2212
8. jún 2020

Ja mám takýto ovu dnes 8 dpo. Čo myslite? Je to nadejne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre