Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

mimacek
6. máj 2014

Milovanie pocas ovulacie nie je zarukou otehotnenia. Najmä, ked sa o to velmi snazis a velmi uzkostlivo na to myslis.....zo skusenosti viem, ze az ked som sa uvolnila a prestala sa na to tak velmi sustredit, tak potom sa to podarilo.....No a to viem, ze nebol len moj pripad ale poznam viacero takyvh snaziliek.... no podarilo sa to az ked sa prestali tak veeeelllmmiiiii na to sustredit. Drzim palce a este pomaha vyjst niekde mimo normalnych priestorov, napriklad niekde na chatu, romantika alebo wellness....

snubenci08
6. máj 2014

Áno, oči testy fungujú aj ako tehotenské. Skús spraviť jeden ráno a uvidíš. Testovacia čiarka musí však byť oveľa silnejšia ako kontrolná

snubenci08
6. máj 2014

Ovu...nie oči 🙂

snubenci08
6. máj 2014

Ak to tak bude pretrvávať až do MS, tak by si mohla byť tehotná.

15monca151
autor
8. máj 2014

@mimacek Dakujem 🙂 snazim sa nato nemysliet,Len teraz sme boli akurat uplne mimo,ze sme vypli a nechali sa unasat a odvtedy mam take pocity 🙂

15monca151
autor
8. máj 2014

@snubenci08 mne ta testovacia ciarka praveze slabla,lebo v sobotu bola trosku slabsia ako kontrolna tak som myslela ze v nedelu alebo v pondelok bude pozitivny,ale uz v nedelu bol slabsi ako v sobotu a v utorok tam skoro nebola ani vidiet ta testovacia,tak neviem....ale teda,ak n by som bola tehu tak by bol pozitivny hej?

satanka1
8. máj 2014

@15monca151 takto to fungovalo u mna..ovu je zeleny a ciarka test.musi byt silnejsia ako kontrolna...je to 16dc

15monca151
autor
8. máj 2014

@satanka1 Velka vdaka 🙂 a gratulujem 🙂 Dufam,ze coskoro sa v tom vyznam a zadari sa nam 🙂

snubenci08
14. máj 2014

@15monca151 ano ale plati to len ak je testovacia silnejsia ako kontrolna

snubenci08
14. máj 2014

@15monca151 mimochodom uz mas ms?

15monca151
autor
15. máj 2014

@snubenci08 bola slabšia, nie ešte nemám zatial mám mať v piatok-sobota, mávam niekedy 28-29 dňový cyklus

karmela
15. máj 2014

@snubenci08
@15monca151 zo zaciatku moze byt ovu svetlý a každým druhým dnom by mal tmavnuť a v termín ms by mal byt uz pozitivny.Ale nieje to pravidlo nie každej vijde aj ovu pozitivny.Videla som album kocky ktora mala silne čiarky na tehu a ovu bol slabucky.Kazda sme ina 🙂

15monca151
autor
15. máj 2014

@karmela kiez by si mala pravdu a konecne nám to vyšlo 🙂

15monca151
autor
18. máj 2014

Ahojte dievcata,včera som mala dostať MS,zatial nedorazila,ale dnes som mala taky hnedy vytok,ako keď už MS konci, mala som to doobeda a teraz zatial nič,bojím sa robiť si test,aby som nebola zasa sklamana ☹ čo si o tom myslíte? Vďaka za všetky odpovede 😉

mucuinka
21. máj 2014

No moj ovu test bol vyrazne pozitivny uz 4 dni pred ocakavanou MS. Nikdy som testovaciu ciarku nemala taku silnu ani pocas ovulacie. Takze u mna to fungovalo a dnes som mala tehotenstvo potvrdene lekarkou aj sonografiou.

mucuinka
21. máj 2014

A este som zabudla dodat, ze drzim palce 🙂

emakiki
19. aug 2015

@15monca151 ako to dopadlo? Bola si tehu?

15monca151
autor
19. aug 2015

@emakiki áno,bola

salota
19. aug 2015

moja skusenost: pozitívny ovu test tesne pred ocakavanou menstruaciou, menstruacia prebehla normalne, po nej stale pozitivny ovu test a po 10 dnoch od skoncenia menstruacie - opat krvacanie - navsteva gynekologa ktory tvrdil aj po konzultacii s kolegom ze to tehu urcite nie je, nastastie mi zobrali krv a potom opakovane aj dalsie dva dni (lebo tomu nemohli verit) a ta potvrdila tehotenstvo, najpv mali podozrenie na mimomaternicove tehu(nastastie sa nepotvrdilo) a dnes uz v 6. mesiaci 🙂

dannkka
14. nov 2015

4, 5, 6 DPO. Je to normalne? Podla krcka a hlienu som mala ovu 7/8 11. V pondelok husty biely hlien, odvtedy veeela mliecneho hlienu. Netusim, co sa deje

salota
14. nov 2015

@dannkka zeby tehu ? 🙂

wanilla147
14. nov 2015

Mne ovu test ukazal tehotenstvo uz 2x ;)

evelin87
7. jan 2016

tak ahojte,moj prvy príspevok 🙂 dnes som si spravila prvykrat len tak ovulácny test ako mi mešká menstruacia ..a??pozitivny za 2sekundy.nikdy som nemala tmave čiarky počas ovulácie ,ale to co ukázalo toto je jasný dôkaz,ze ukaze aj ovulacny.🙂 potom som rychlo isla kupit aj tehotenský a ukazal hned 😂🙈 tu uz citam príspevky 3den, tak sa s vami aspon podelím o to🙂

martuska90
20. jan 2016

@15monca151
@karmela
@evelin87
@wanilla147
@dannkka
Kocenyyy poradiiite mi...Mam 5 dni po ovulke a 10 dni pred MS a ovu test mam slabuliiiinko pozitivny...Moze to ukazovat este od ovulky alebo budeme tehu 🙂

evelin87
20. jan 2016

asi este pockaj do tej MS a potom sprav..ale drzim palce ,nech mas ten istý prípad ,ako ja 👶🏼

martuska90
20. jan 2016

@evelin87 saaak ja si tiez nechcem namyslat....tebe vysiel kedy ten ovu test pozitivny??

wanilla147
20. jan 2016

@martuska90 to je este velmi skoro...pockaj este zopar dni, tyzden a sprav opat. Musi byt ovu test pozit.

vevericka13
21. jan 2016

@martuska90 ja som mala par krat pozitivny ovu test tiez na 9-10 den ale nikdy som nebola tehotna

vevericka13
21. jan 2016

@vevericka13 9-10 dpo 🙂

evelin87
21. jan 2016

ja som spravila ked mi meškala MS 4. den..a len co som namocila sa spravila silná druha čiarka.preto ma to zaskočilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre