Väčšie prsia a úplne iné na omak. Čo to môže byť?

zlobivco
15. dec 2006

Ahojte kocky, neviem, ci niektora z vas ma takuto skusenost. Ale uz mesiac ma velmi bolia prsia, mam ich vacsie, ine na omak, velmi citlive bradavky. Najprv som si myslela, ze to mam pred ms, ale mala som to pred ms uz asi mesiac. Teraz ms mam a bolesti a citlivost vobec neustupuju ☹ . Su plnsie a vacsie. No keby som bola vo vyvine, tak sa necudujem, ale uz mam 25 predsa prsia uz nerastu. Nechapem sa, tusim to je prvykrat.
Neviete mi poradit, alebo aspon povedat, ci mate skusenost, co by to mohlo byt?
V januari idem na prehliadku k doktorovi. (pravidelna kontrola).
dakujem

lejla77
19. dec 2006

zrzuska:
ja myslim, ze je to datum.

zrzuska
19. dec 2006

tak to som uz riadne presvihla 😔
ale vsak mne to vychadza tesne pred mrchou 😕

lejla77
19. dec 2006

zrzuska:
niektore baby maju ovu aj cez mrchu. 😖 Ale tebe to mozno nemusi vychadzat, u mna sa to celkom trafilo. 🙂

govinda
19. dec 2006

lejla, no s tou medovinkou budem opatrná a na bowlingu si dám pre istotu len ľahkú guľu a budem piť čajík alebo horúcu čokoládu

lejla77
19. dec 2006

govi:
presne tak 😉 spravaj sa uz radsej ako tehu.

govinda
19. dec 2006

no pre istotu radšej áno 🙂

sandrika
19. dec 2006

govi ja si mýslím, teda som presvedčená, že si tehu

zrzuska
19. dec 2006

lejla tento mesiac sa ti to trafilo (myslim tie plodne dni na tej stranke co si mi dala)???
lebo tusim je to tak, ze ked sa ti to trafi do cyklu kedy mas plodne dni vtedy sa da pocat babo. inak nie.

lejla77
19. dec 2006

ja presne neviem, kedy mam ovu, ale bolo to tak 17-19 den cyklu. A na 18 den sme nahodou snazilkovali.

govinda
19. dec 2006

ja tiež nemám šajnu, kedy by som mohla mať ovu, a tak sme snažilkovali, kedy prišlo 😀

lejla77
19. dec 2006

ja som sa trosku riadila hlienom. 😔

govinda
19. dec 2006

no tak to ja ani tým nie. Aspoň vidím, čo všetko som neurobila 😀

lejla77
19. dec 2006

govi:
a mozno ste sa trafili 😉

govinda
19. dec 2006

možno, dúfam 😉 🙂

zrzuska
19. dec 2006

urcite hej govi 😉
ja som si to ratala podla tych hviezd a vyslo mi to na marec ze sa to presne trafi do mojich plodnych dni. ale ktovie. staci maly vykyv a ovulka sa posunie, tym padom aj mrcha a nevynde to.
ale ja moc nechcem verit na taketo veci. treba to nechat na nahodu. babo pride ked bude najlepsi cas. netreba ho nasilu robit. ked je telo pripravene, prijme ho 😉
babenky ja sa lucim. idem sa ucit 😖 nech to mam z krku
pekny dnik vam prajem

govinda
19. dec 2006

zrzuška, tak ti prajem príjemné učenie, ak sa príjemné učenie dá vôbec zapriať 😀 . My sme snažilkovali pre istotu stále, keď sme mali chuť. Medzitým sme sa aj sťahovali, takže niekedy nevyšiel na snažilkovanie ani čas, ani sme nevládali, ale keď to nevyšlo teraz, tek to hádam vyjde nabudúce 😵

zrzuska
19. dec 2006

urcite ano govi. ale prajem ti aby ti to vyslo uz teraz 😉
a dakujem. budem sa snazit sprijemnit si to ucenie 😅

govinda
19. dec 2006

tak snáď bude aspoň tak príjemné, aby ti to čo najskôr liezlo do hlavy
a ďakujem 😉

govinda
19. dec 2006

zrzuška sa asi vo veľkom učí 🙂

majkiqaaa
10. jún 2007

Čo mám robiť aby my narastli prsia??? ☹

lalupa
10. jún 2007

otehotniet 😀

biccy
10. jún 2007

Alebo ist na plastiku. 😅

zana27
11. jún 2007

ha, ale co mam robit ja aby sa mi zmensili? Som v 29 tyzdni a z povodnej velkosti 75 D pomaly dorastam do 80 F a este to aj vyzera tak, ze sa ten rast nebude chciet ani nahodou zastavit. Asi v obdobi kojenia budem vlacit prsia po zemi. (Nechce niekto aby som mu prisla domov pozametat?) 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre