Väčšie prsia a úplne iné na omak. Čo to môže byť?

zlobivco
15. dec 2006

Ahojte kocky, neviem, ci niektora z vas ma takuto skusenost. Ale uz mesiac ma velmi bolia prsia, mam ich vacsie, ine na omak, velmi citlive bradavky. Najprv som si myslela, ze to mam pred ms, ale mala som to pred ms uz asi mesiac. Teraz ms mam a bolesti a citlivost vobec neustupuju ☹ . Su plnsie a vacsie. No keby som bola vo vyvine, tak sa necudujem, ale uz mam 25 predsa prsia uz nerastu. Nechapem sa, tusim to je prvykrat.
Neviete mi poradit, alebo aspon povedat, ci mate skusenost, co by to mohlo byt?
V januari idem na prehliadku k doktorovi. (pravidelna kontrola).
dakujem

lejla77
19. dec 2006

govi:
nie, ta prisla na 32 den.

zrzuska
19. dec 2006

a ty si sa testovala vzdy rano?
akurat som si pozerala kalendar a lovila v pamäti ako sme sexikovali. mrchu som dostala v piatok a ten cely tyzden sme nesexikovali. ak by bola ovulka posunuta, tak som mohla dostat mrchu a aj byt tehu. zevraj je to vtedy ked sa vajicko oplodni a este nie je uhniezdene a v tom obdobi ma zena normalne mrchu. a az potom sa vajicko uhniezdi.
no pozri co ja uz zvazujem. uz fakt potrebujem uzemnit.
myslis ze je lepsie urobit ten test rano? 😕

lejla77
19. dec 2006

zrzuska - ten pozitivny som robila okolo 13.00 hod. Lebo rano som mala pokazeny test.

zrzuska
19. dec 2006

govi som doma. snazim sa ucit na zajtrajsiu skusku ale stale sa flakam 😵
mrcha mi skoncila minulu stredu. a to som ju mala takym stylom, ze v piatok rano som zacala spinit, cely den nic, vecer konecne dosla, So Ne normal mrcha a potom na striedacku, chvilu uplne malo, potom normal a tak.

govinda
19. dec 2006

ja len preto sa pýtam, že či si plánuješ robiť ten testík hneď teraz 😀
držím ti palčeky na skúšku 😉
ja viem, ako sa zle učí, keď máš doma net a z modrého koníka sa ti proste nechce odísť 😀 . Učila som sa tak na štátnice. No hrúza 😀

zrzuska
19. dec 2006

govi toto je moja jednina skuska v tomto semestri a nie som schopna sa to naucit. ja mam teraz v maji statnice. uz pisme diplomovku a tak.
ved to, ze sa mi vobec nechce odist z tohto superfisneho fora 😀
ved neviem, ci to idem teraz testnut alebo co. 😕
budem aspon vediet na com som a budem mat pokoj. nie?
a tebe mrcha meska vsak? kedy sa testujes? ci uz si sa?

lejla77
19. dec 2006

zrzuska:
aj tak kvoli tomu nebudes spavat, pokial sa netestnes. 😕 Ci ano? Tie pochybnosti su hrozne, poznam to.

zlobivco
autor
19. dec 2006

Ahojte, prisla som z obeda, dala som si super parene buchticky, mnam 🙂 a teraz sa mi chce dvojnasobne 🙄 .
ja sa nastastie uz ucit nemusim. Mozem mysliet len na jednu, ci dve veci. Baby normalne ste ma navnadili. Skusim to este navrhnut mangelovi, co povie na druhu skusku a asi to fakt urobim. U mna ta mrcha tiez bola tak nijak a potom normalne, ale sranda je , ze skoncila v sobotu, ocakavala som v nedelu.
Zrzuska, na co cakas, sup sup a urob si a daj vediet. ked to posunies, uf no ja by som to nevydrzala.

govinda
19. dec 2006

zrzuska, no mne mrcha mešká už 8. deň a testovať sa plánujem až v sobotu. Test som si robila aj v 1. deň meškania mrchy, no bol negatívny, tak teraz už mám obavy a odkladám testovanie 😖

zrzuska
19. dec 2006

😀 viete si ma predstavit? test na policke v kupelke a len obchadzam a zazrem nan 😀 asi sa fakt testnem. ja som hrozne nerozhodny clovek 😵
ale ak sa mam priznat, necakam //. ale bola by som taaaaaaaaak rada

govinda
19. dec 2006

zruška, tak to poznám. Ja som si test kúpila včera, a dnes ráno som naňho zazerala, ale nakoniec som odolala. 😀

zrzuska
19. dec 2006

govi, ved to. aj ja sa bojim testovat preto, ze mi vynde neg. vysledok. takto mam stale aspon trosku nadej a vytesujem sa z toho. ja co som sa vzdy testovala, tak bol vysledok neg. a tak sa aj teraz bojim.

zlobivco
autor
19. dec 2006

zrzuska, takto sa len stresujes, urob to a hotovo, cakam, nebehaj okolo neho a urob to. A babatko robite? Alebo sa snazite? Lebo ked nie, tak sa nestresuj a urob tak. Nemas co stratit. Budes si len na svojom. Vyskusaj a hotovo. Stres bude, ked sa budete fakt snazit. 😀

lejla77
19. dec 2006

govi:
podla mna tebe uz ukaze. 😉

govinda
19. dec 2006

áno, zrzuška, to úplne chápem. Veď aj ja to preto odkladám. Ak mi vyjde negatívny test v sobotu, tak sa cez to lepšie prekusnem, lebo už budú vianoce a budem sa tešiť z nich. Ak by mi dnes alebo zajtra ráno vyšiel negatívny test, tak v robote mi som to prekusovala ťažšie 😖

zrzuska
19. dec 2006

govi ako je tebe lepsie. ja ti moooooooooc drzim palceky. ved ti meska, takze je nadej. ved aj lejla (co som citala) tak stale nic nic a vidis.
hej lejla, si po dlhom case nova tehulka 😀
zlobivco si zena cinu 😉 ved co. uz som si to odsmutila ked dosla mrcha, tak teraz je to len potvrdenie. my sa nesnazime, bolo by to nahodne keby som bola tehu. z kvapky tuzby 😀 to by bolo babynko, z tuzby 😵

lejla77
19. dec 2006

zrzuska:
😵

govinda
19. dec 2006

ano zrzuška, mám ešte nádej, ale myslím, že to meškanie je skôr ovplyvnené tým, že som len teraz vysadila HAK. Ale veď v sobotu uvidím 🙂

lejla77
19. dec 2006

zrzuska:
nestresuj 🙂 Pockaj, ked sa budete snazit, to bude este len stres.

lejla77
19. dec 2006

govi:
aj ja som si to u mna myslela 😉
Ale dnes mas uz tusim 35 den, ze? To je velmi nadejne, uvidis, ze dopadnes ako ja.

luckavil
19. dec 2006

mozem potvrdit ze to bude stres 😀

govinda
19. dec 2006

lejla, ja si pekne v pohode počkám do soboty.
Dnes mám stretko s kamoškou, tak sa jej vykecám, zajtra večer ideme s drahým pozrieť trošku na vianočné trhy a zohriať sa medovinou, štvrtok ma čaká po práci bowling zrejme a v piatok mám dovolenku. No a potom je už piatok a čas testovania je tu, ani sa nenazdám 😀

lejla77
19. dec 2006

govi:
ako myslis 😉 Ale s tym bowlingom a medovinkou opatrne. 😕

zrzuska
19. dec 2006

no to urcite stres bude. moj drahy este chce cakat a ja uz tu stepujem rok a prehovaram ho 😅 ale viete co? ja sa na to vykaslem a necham to tak, a potom sa ani nenazdam a budem tehu 😀
uz testujem ale je tam len jedna ciarka zatial, este mam cakat tri minuty. ale to nic z toho nebude. 😔 no co uz.
ale jedno pozitivum to ma. aspon viem na com som

zlobivco
autor
19. dec 2006

zrzuska, tuzba je nadherna vec, potom by ste mali aspon na co spominat. tak drzim palce a zelam nech to dopadne tak ako si sama zelas. ja som chcela len poradit, aby si sa netrapila. ja to vyskusam este tento tyzden a ked to nevyjde, tak to nevyjde. My sme sa tiez nesnazili, tak by to bolo tiez z vasne a nezkrotnej tuzby. v piatok mi zacinaju plodne dni a uvidime ako sa rozhodneme. 😀

lejla77
19. dec 2006

kocky, nebojte - treba snazilkovat a potom to urcite vyjde. 😉

zrzuska
19. dec 2006

tak sa drzkaj zlobivco a nech vam to skoro vynde 😉
ja mam istu / ale som spokojna, ved plodne dni predomnou, vysli na silvestra takze to bude super silvester 😀 tesim sa.

lejla77
19. dec 2006

zrzuska:
🙂 pozri stranku antear.sk - bezplatny servis. 😉

govinda
19. dec 2006

veru, veru, zrzuška, treba na to pozerať pozitívne. Snažilkovanie pred vami, ešte to pekne vychádza na silvestra, tak to si pekne užijete 😉

zrzuska
19. dec 2006

lejla vyslo mi 7. 8. 9. na 12mesiac a 6. 7. 8. na 1. mesiac 2007
uz som si to raz robila. ale to su dni v mesiaci alebo dni v cykle? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre