Vidíte tam aj druhú čiarku?

nina004
6. okt 2019

Ahojte, dnes som 10 dpo a skusila som si rano urobit test. Neviem ci sa mi to len zda, ale mam pocit, ze tam ducha vidim. Co poviete? Mozno je to len velke prianie, na dalsi mesiac nas chcu poslat na ivf a toho sa ja velmi bojim + nemam dobru cytologiu, tak tam asi tiez bude treba do buducna zakrok. Doktor nam dal preto posledny mesiac na skusanie.

somavi
7. okt 2019

Krasne vidno druhu čiarku ! Aj ja by som chcela, len moj manžel už nechce tretie 😡 tak sa tesim aj za teba 😁

nina004
autor
7. okt 2019

Ahojte dievcata, asi z toho nakoniec nic nebude. Rano uz bola ciarka slabsia a az po limite. Druhy test neskor bol uz uplne biely. Posledne dni mi bolo aj dost blbo hlavne vcera som mala bolesti ako pred MS, ale o dost silnejsie,hlavne v lavom vajecniku a pichanie v podbrusku. Dnes uz nemam ziadne bolesti. Teplota sa zatial drzi hore, uvidim zajtra rano ci neklesne. Snad to nebude nejaky iny problem 😑

africkafialka
7. okt 2019

na 10DPO to nemoze byt nic ine, len uplne slaby duch (ak necakas trojcata), takže ten duch bol vidiet aj na uplne prvej foto, dalsie fotky su uz jednoznacne, ale ide o to, aby sa to udrzalo...co ti uprimne zelam

africkafialka
7. okt 2019

lebo....v tychto uplne prvych dnoch sa casto zarodok vyplavuje, aj ked uz produkuje HCG a je z toho o trochu silnejsia oneskorena "menštruacia" a kopa zien ani netusili ze boli chvilocku tehotne, ale to je dobre asi... tak to ma priroda zariadene

jannet07
22. okt 2019

@nina004 ahoj, ako si nakoniec dopadla?

nina004
autor
22. okt 2019

@jannet07 Ahoj, nakoniec z toho nebolo nic 😑
Tak pokracujeme v snazeni, ale od dalsieho cyklu uz mam nasadeny Clostilbegyt a uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre