Všetky diskusie...... Môžem byť tehotná?....

baccio
17. júl 2018

Prosím vás žienky, dievčatá, dievčence,
slečny....nechcem žiadnu uraziť, či nahnevať alebo poučovať....ale ÁNO môžte byť tehotné ak máte sex...je jedno či ste mladučké alebo staršie, či beriete antikoncepciu alebo nie,či máte prerušovaný súlož ,alebo ak ste to robili po sebe viackrát a len raz sa spravil do vás, aj ak ste to robili úplne prvý krát, a áno malá šanca ale aj s použitím kondómu či telieska sa môže stať že to zlyhá.Vzdy musíte rátať s tým že sa to môže stať a ak vaše telo preukazuje nejaké zmeny tak ta šanca tam vždy je aj keď častokrát malička.Pokial vám to podozrenie nevyvráti tehotenský test alebo lekár alebo že vám dôjde menštruácia tak odpoveď je vždy ANO môžeš byť tehotná.Jedine kedy to možné nieje je že ten sex nemáš.Odpuste mi ak som sa niekoho dotkla ale toľko diskusií na tému Môžem byť tehotná? že mám pocit že dievčatám chýbajú základné informácie o Tom ako sa dá otehotnieť.

Začni písať odpoveď...

lennyka17
25. máj 2020

@veronika1223 určite áno, oveľa slabšie pozitívny som mala prvý tehotensky test. Každé 2 dní by mala čiarka silniet 🙂

88koalka88
25. máj 2020

@veronika1223 môžeš :D

veronika1223
25. máj 2020

@88koalka88 ďakujem

veronika1223
25. máj 2020

@lennyka17 ďakujem 😊

melonik1234
6. jún 2020

Ahojte..nedá mi to nenapísať sem pretože mi to mešká týždeň a mám divné pocity.. nemám 18 preto sa vás chcem opýtať či mi predaju tehotenský test aj tak

sabi_25
6. jún 2020

@melonik1234 určite predajú. Nie je nikde napísané, že musíš byť tehotná až keď máš 18 🙂

miselka469
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lisa200
15. jún 2020

Dobry den , mam uz za sebou tolko testov len s 1 ciarkou a ked som sa uz nato vykaslala , tyzden pred ms mam plne bolestive prsia pred ms som mavala citlive bradavky teraz vsak uz aj bolestivé , pred 3 dnami som mala len na nohavickach spinenie potom uz nie , o 7 dni mam mat ms test bol zatiaľ negativny, co si myslite ?

1a2n3n4a
18. jún 2020

Vidíte tam 2 čiarky??? Mešká my to už 6 deň a toto je prý test ktorý som spravila ale niesom si istá neviem a robila som to poobede ako vy poraďte???

nikyball
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mony221
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli