Vynechaná antikoncepčná tabletka a silná menštruácia

saruska17
17. jún 2007

Ahojte baby. Viem, ze to co sa chcem opytat tu sa rozobera stale, ale mne nema kto poradit. Cez rok beriem antikoncepciu, s priatelom posledne 3 mesiace sme sa stale milovali bez ochrany a pred par dnami som omylom vynechala tabletku, menstruaciu som dostala no o tyzden skor a strasne silnu,test som si robila ale bol negativny. Mala som pocity na zvracanie, je sance ze som tehotna? Poradte, dakujem

dzidzuska
17. jún 2007

Ahoj ja som si taketo veci kedysi tiez riesila ale doktor povedal ze je tam mala sanca ak vynechas jeden den...v letaku aj pisu ze by si potom mala vziat dve ale to je uz aj tak jedno.test by ti myslim ukazala ked tak si urob este jeden.ale myslim ze skor nie ako ano,neboj 🙂

saruska17
autor
17. jún 2007

no mozno mas pravdu mne to len neda pokoj lebo aj som zvracala 2krat za tyzden to je u mna nezvyk a mens. je taka silna az take velke hrudky krvi idu zo mna

emjee
17. jún 2007

ak si dostala menstruaciu a test je k tomu negativny, sanca, ze by si bola tehotna je minimalna

dzidzuska
17. jún 2007

fuuha no zle ti moze byt z toho ze mas silnu menstruaciu a vela krvacas...hlavne vela pi.ale myslim ze to bude ok
preco nejdes k doktorovi?

emjee
17. jún 2007

ak je to u teba velmi nezvycajne, potom nevahaj a chod radsej k lekarovi, ten ti poradi najlepsie

saruska17
autor
17. jún 2007

no chcela by som ist ked skonci mens. zle mi bolo este pred mens. teraz to je ok,len ma stale berie na spanie

dzidzuska
17. jún 2007

no radsej len chod to mas naozaj najistejsie.mozno ti zle robi antikoncepcia alebo co

saruska17
autor
17. jún 2007

uz aj na to som myslela ze to moze byt z tabletiek no doteraz nic takd nebolo aj krvne testy co mi robila kvoli tabletkam boli ok

katka27
17. jún 2007

saruska, to ci otehotnies ak vynechas 1 tabletku zavisi od toho kedy ju vynechas, ak pocas prveho tyzdna, sanca je velmi velka, nizsia uz v druhom a tyzdni a v tretom je uplne minimalna alebo ziadna. Tehotna samozrejme mozes byt, v prvych dnoch tehotenstva niektore testy nie su natolko citlive aby zaznamenali nizku hladinu hormonov. Priznaky ktore popisujes mozu suvisiet s tehotenstvom ale mozu byt aj priznakmi chorob, preto by som navstevu u gynekologa neodkladala. Zvracanie a unava moze samozrejme suvisiet so zmenou hormonou po vynechani tabletky a predcasnou menstruaciou, ale je lepsie najprv vylucit ine priciny.

saruska17
autor
17. jún 2007

viem je to rozne viem ze nemusim byt tehotna a priznaky mozu suvisiet od niecoho ineho no teraz je najhorsie to cakanie

dzidzuska
17. jún 2007

a keby si aj bola,bola by to velka tragedia? 🙂

saruska17
autor
17. jún 2007

akoze to urcite nie

dzidzuska
17. jún 2007

no tak vidis..ja som kedysi mala 2tyzdne stres menstruacia nikde vracala som spala som no myslela som ze som v tom malamsom len 17 a ked mi doky povedal ze nie som tehotna tak som bola celkom aj sklamana 😀

saruska17
autor
17. jún 2007

vies v kutiku srdca si prajem aby som aj bola ale neviem no...

dzidzuska
17. jún 2007

ved uvidis
🙂

saruska17
autor
17. jún 2007

Ved to ale ta neistota je najhorsia

dzidzuska
17. jún 2007

za par dni uvidis...a priatel co na to?
🙂

saruska17
autor
17. jún 2007

No ten nic ani len netusi a v stvrtok mi odisiel do anglicka pracovat ☹

dzidzuska
17. jún 2007

jaaaaj na dlho isiel?aspon si oddychnes 🙂

saruska17
autor
17. jún 2007

Zatial na 6mes a potom sa uvidi

dzidzuska
17. jún 2007

hm dost dlho... 😒

saruska17
autor
17. jún 2007

Ved ja to viem ale co sa da robit

dzidzuska
17. jún 2007

hm veru...
poznam to

saruska17
autor
17. jún 2007

Aj ty si niecim takym presla

dzidzuska
17. jún 2007

tiez mi chodil robit prec sice na kratsie ale nebolo mi bohvieako lebo vtedy sme sa trapili v nemocnici takmer som prisla o dietatko

saruska17
autor
17. jún 2007

Tak to ti nezavidim ale dufam vsetko dobre dopadlo aj on je prec kratko ale chyba mi

dzidzuska
17. jún 2007

ved to je jasne ze chyba ale ked pride to bude radost 😀

saruska17
autor
18. jún 2007

Pokial pride a ostane

dzidzuska
18. jún 2007

neboj...

saruska17
autor
18. jún 2007

Dzidzuska vies mi poradit teraz co som pisala na zaciatku tak mens.mi trvala ic 2dni obvykle tak 4dni,min.mesiac bola dlha a slaba no az po tuto zo mna sli akoby take zrazeniny krvi nevies cim to moze byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre