Z denníka nedočkavej snažilky. Môže to byť ono?

lucky_me
14. máj 2018

Ahojte baby! Dlho som sa branila, no nakolko ma zacina kopat neskutocny chtic po druhom babatku, rozhodla som sa zavitat do vasich kruhov 🙂 A ano, ja viem, je to v podstate trapna a zbytocna diskusia, nakolko najspolahlivejsie riesenie je pockat, ci sa (ne)dostavi menstruacia.... ale ked ja si neviem pomoct 🙈😃 dennodenne na sebe pozorujem priznaky, snazim sa na to nemysliet, ale nejde to. A chcela by som teda vediet vas nazor, co si myslite o mojich priznakoch, pripadne sa mozte zverit aj vy, a preberieme to vsetko spolu 🙂
Dalsiu menstruaciu by som mala dostat v nedelu, 20. maja, cize mi chyba 6 dni do dalsieho cyklu. Nemeram si teplotu, ani nic, no sex sme pre istotu mali kazdy den (niekedy aj 2x), aby nam nic neuslo. Uz 5 dni som velmi unavena a to bol moj priznak aj pri prvom tehu. O osmej som uz hotova, co obycajne mavam kopec energie aj do polnoci. Co ma ale najviac zaskocilo, ze vcera som len tak stala a divala som sa z okna a zrazu z nicoho nic mi zacalo bit srdce ako dive, islo mi normalne z hrude vyskocit. 20 sekund a prestalo to. Odvtedy sa to neopakovalo. A dalsia vec, vcera som isla do sprchy a ako som na seba pustila horucu vodu, uplne mi ztvrdlo brusko - maternica, az sa ju dalo dotykom citit. A uz cca 5 den som strasne nafuknuta. To by snad bolo vsetko...
No, dievcata moje, co si o tom myslite? 🙂

orsi_h
14. máj 2018

Podla mna ano :P

lucky_me
autor
14. máj 2018

@orsi_h Och, no bodaj by si mala pravdu! 🙂 uvidime 🙂

orsi_h
14. máj 2018

drzim palce a daj vediet. u mna to presne takto zacinalo 2x cize :D preto hovorim ze podla mna ano.

extempore
14. máj 2018

Psychika je mocná, je možné, že si to len nahováraš. Na druhej strane, môžu to byť aj príznaky tehotenstva. Každopádne želám, nech všetko dopadne dobre a rýchlo sa zadarí zdravé dieťatko. 😘

mionag
14. máj 2018

No to nafuknutie by aj mohlo byt ako realny priznak...ja som ako balon.prsia bolila ako dive...som uz 36 den cyklu.bola som v piatok u dr ale ze este nic nevidel.hcg bolo 725.idem v piatok na usg ci uz bude nieco vidiet...som ako na ihlach lebo minuly rok som mala mmt

iren88
14. máj 2018

príznaky tehotenstva to sú ale treba myslieť aj na to, že sa veľakrát stane, že si to žena aj nahovára takže sa zbytočne neteš dopredu

jeanne0
14. máj 2018

Ked velmi tuzis mozes mat falosne priznaky...z vlastnej skusenosti a nie raz som ich mala, dokonca jeden mesiac som ms nedostala vobec a vsetky tehu priznaky ale bolo to len psychikou, tak velmi som chcela....

asia83
14. máj 2018

@lucky_me Nechápem, ako sa dá maternica cítiť zvonka na dotyk. Hmmm. Tehotná byť môžete, ale aj nemusíte. Tie príznaky sú bežné aj pri zápche a strese. Držím palce, aby ste boli. Treba čakať.

miadi
14. máj 2018

Ja neviem mne sa to zda ako malo priznakou pri malej a potom pri vajicku co v 5tt odislo som citila krce v maternici uz tyzden pred ms kontrakcie jemne ako rastla a dole som citila ako štupel v cervixe .ale inak odkedy sa snazime o druhe tak mam vselijake "priznaky" furt -super čuch 🙄A unavena som uz od rana a poobede by som zaspala . Bušenie srdca som este nepočula že by bolo teho priznak to bude nieco ine . A kolko sa uz snazite? Hlavne ze sa snažite kazdy den hoci by stačilo každy druhy 😆(Koli spermiam ) aj zle mi bolo par x ale teda z jedla 🙈

katuskalm
15. máj 2018

Mne uz týždeň pred ms ukázalo pozitívny test 👍

soldi
16. máj 2018

@lucky_me dnes by si uz aj testovat mohla 🙂

ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soldi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucky_me
autor
17. máj 2018

Ahojte baby! Dnes som testovala 🙂 Čo na to hovoríte? Mám 4 dni do menštruácie.

domculik
17. máj 2018

@lucky_me je to taaam ! blahozelaaam ! 🙂

soldi
17. máj 2018

@lucky_me gratulujem 🙂

soldi
17. máj 2018

@ajushka123 skus este zajtra testnut

tomikejt
17. máj 2018

@lucky_me jeee podľa mňa je to tam 😊 ja mam dnes 10 dní pred menštruáciou, skusim sa testnut tak o 5 dní, snažiť sme sa začali len tento mesiac , ale myslim že sme sa trafili do ovulácie, takže som celkom zvedavá či to vyjde na prvykrat 😊

lucky_me
autor
17. máj 2018

@tomikejt Držím palce! Daj nám potom určite vedieť 🙂

ajushka123
17. máj 2018

@lucky_me supiš, gratulujem 🙂 aký máš dlhý cyklus?

lucky_me
autor
17. máj 2018

@ajushka123 28 dní 🙂

orsi_h
17. máj 2018

@lucky_me gratulujeeem 🙂 🙂 🙂

papywest
17. máj 2018

gratulujeem

vierka22viki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre