Začala som špiniť v pólke cyklu. Môžem byť tehotná?

nellinka23
30. júl 2007

Ahojte, som tu nova tak neviem ci podobna tema tu uz nahodou nebola. Ide o to, ze s manzelom sa snazime o babo (cca 4 mesiace). mam pravidelny menzes a HAK som vysadila asi pred 3/4 rokom. Po poslednom snazilkovani som vsak zacala spinit (bolo to po plodných dnoch) a menzes mam dostat az buduci tyz. voalal som na gyndu,a le maju dovolenku, sestricka je vsak moja kamoska tak som sa jej vyspovedala a povedala mi, ze pri "uhniezdeni" vajicka v maternici moze dojst v priebehu cyklu aj k spineniu, mate niektora takuto skusenost? Test si este robit nechcem zda sa mi to skoro, tak neviem, co myslite? dakujem

eva4444
30. júl 2007

ahoj nelinka, pri uhniezodvani naozaj moze dost ku spineniu, cize moze to byt ono. 😉
ja som po vysadeni HAK po piatich tyzdnoch krvacala 2 dni, a bola som tehu 😵
drzim prsetky nech vsetko vyjde 🙂

julova
30. júl 2007

ahoj nellinka - kludne moze ist o uhniezdovanie, ako Ti povedala kamaratka sestricka...ja osobne som mala len jeden den minimikrospinenie 🙂..asi 6 dni pred planovanou mrchou - aj to len slabulinku kvapku - ani nie "cerstvu" krv, ale skor takej hnedej farby..ale je to individualne..a v tvojom pripade by to mohlo byt tiez ono...a mas pravdu, na test je dost skoro 😉...a skus sa pridat do temy SNAZILKY 15 - tam sa riesi vsetko okolo snazenia sa a pripadnych problemov - aj podobnych tvojmu 😉

elise
30. júl 2007

ahoj nellinka, ja som pri otehotnení tiež mala hnedasté špinenie a si tak 2 dni ale spravila som si test a vyšiel že som tehotná potom som si spravila kontrolný z ranného močua to sa potvrdilo, doktorka mi tehot.potvrdila až po mesiaci, potom mi vystavila aj preukaz. držim ti palce a by ti to vyšlo 🙂

ellla
30. júl 2007

ja som tiez na zaciatku spinila, ale bolo to z ineho dovodu. totiz krcok maternice je v 1. trimestri viac prekrveny a citlivejsi. pri sexe treba byt opatrnejsi, lebo krvne vlasocnice lahko praskaju a sposobuje to slabe krvacanie.

nellinka23
autor
30. júl 2007

Kocky a keby dosla mrcha asi je zbytocne robit testik 😒 ☹ ? aj ked viem, ze prve mesiace moze krvacanie pokracovat aj ked nejde o menzes...keby som totiz bola teraz tehulka tak je to nejakych 14 dni po oplodnení a neviem ci by to test ukazal. Moja sestra mala pravidelne krvacanie este v 3 mesiaci a vsetko bolo ok (dnes mam mala pol roka).
ella - ono to bolo prave po milovani a to sa mi nikdy predtym nestalo...
julova:presne bolo to taka hneda kvapka/kvapky, len dufam, ze to nbolo kvoli "divokejsiemu" sexiku 😅 😅 aj ked ako som uz povedala sa mi to este nestalo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre