Mám 12 dní po ovulácii. Zadarilo sa?

kytkab5
24. máj 2018

Ahojte, mam 12 dni po ovulacii, robila som si test lebo ma zacalo pichat v podbrusku.. Objavila sa druha ciarka ale je daka tenka a nevyrazna.. Pocas plodnych dni sme mali nechranený styk. Co si o tom myslite?

martina221
24. máj 2018

Ja si myslím že si😁. Ja som mala 29DC takú tenkú čiarku že ju ani na fotke nebolo vidno. A dnes idem k dolkimu lebo na teste o 5 dni neskôr sa zjavili toto:

pininka
24. máj 2018

Urcite ano, drzim palce,aby bolo vsetko ok.

veronnica080
24. máj 2018

Vyzerá to tak, že už nebudete len dvaja ale traja 🙂 Gratulujem 🙂

kytkab5
autor
24. máj 2018

No kočky a nam to asi nevyšlo. Spravila som si dnes znova a uz je tam len "duch". Adi neni najlepsie znamenie ked ciarka slabne. Ani neviem ci ju uvidite na fotke - prvy test zo vcerajska, druhy test z dneska:D

viellik
24. máj 2018

Je ju tam vidno ale iba trošku. Ešte počkaj a neskôr sprav znovu ďalší testík

kytkab5
autor
24. máj 2018

Skusim este zajtra rano a uvidim ci sa ukaze nieco 🙂

kytkab5
autor
24. máj 2018

@martina221 ako si dopadla u doktora? 🙂

martina221
24. máj 2018

Tak mala som ísť večer k nemu, lebo mal mať službu, ale práve mi písal že sa to zmenilo a mám prísť až v pondelok. Ale ako do vtedy vydržím tak neviem🤨

weroncek1
24. máj 2018

Ahojte dievcence. Ja som si dnes robila test. Mam 34DC , menstruacia nikde. Zatial. Neviem ci mam toto pokladat za ciarku. Je to slabulinkeee ☺

chantalka86
24. máj 2018

@weroncek1 no ciarku tam vidno 🙂

weroncek1
24. máj 2018

@chantalka86 pozrela som sa na ten test este po hodine a ciarka sa zvyraznila. Ale zrejme to nebude moc objektivne. Uvidim zajtra, skusim to s rannym mocom ☺

kytkab5
autor
24. máj 2018

@weroncek1 skus zajtra a daj vediet 🙂 ak ti meska menstruacia a na teste mas aj takehoto ducha tak si myslim ze sa podarilo 🙂 ale asi treba este vydrzat nez si clovek bude isty 🙂

weroncek1
25. máj 2018

Dievcence asi je to tam ☺

kytkab5
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kytkab5
autor
25. máj 2018

@weroncek1 no a uz to mas iste 🙂 gratulujeeem 🙂

kytkab5
autor
25. máj 2018

No ja vam neviem kočky, čo sa tyka mojich, tak ani neviem ci to bledne ci to tmavne, ci o co vlastne ide :D ta posledna je trocha bledsia, a zas je ale najhrubsia (na zivo su vyraznejsie ako na fotke)..

diana20
25. máj 2018

@kytkab5 podľa mňa si nerob aj tri dni teraz à uvidíš potom čo bude o tri dni.. Vidno ju tam na každom testé tu druhu čiarku.. Podľa mňa o tri štyri dni budeš mat lepší rozdiel a budeš vedieť lepšie 😉

kytkab5
autor
25. máj 2018

@diana20 asi hej :D ale vies ako to je :D ale asi vydrzim do pondelka a skusim to potom, lebo toto ma len mätie :D

diana20
25. máj 2018

@kytkab5 viem ake to je ťažké vydržať keď sme také nedočkavé ☺️ držím palce

kytkab5
autor
27. máj 2018

Tak dnes mam 28den cyklu a taketo kolajnicky sa mi tam ukazali 🙂

martina221
28. máj 2018

@kytkab5 Tak dnes som bola pri lekárovi. A som oficiálne tehu 😍. Dúfam že aj tebe to vyjde, lebo podľa testov je to super, no aj tak je človek spokojnejší keď to potvrdí lekár.

kytkab5
autor
29. máj 2018

Ooo super, gratulujeeem 🙂 🙂 tak prajem vela sil teda a nech je aj babo silnejsie a silnejsie 🙂
Ja chcem ist k doktorovi 7.6. Ak mi nepride menstruacia dovtedy a to bude aj 11 dni od vynechani mestruacii (podla kalkulacky by to mal byt koniec 6 tyzdna). Problem je ze zijem v UK a ze potom idem na mesiac prec a vratim sa zas az 6.7. Len neviem ci teraz toho 7.6 nie je moc zavcasu a zas toho 6.7. uz dost neskoro :D kazdopadne pojdem tam a uvidim co mi povie (dalsi problem je ze tu to maju doktori tak vsetko nasalame, ani ako tehotna nejdes ku gynekologovi, vsetky vysetrenia (a neni ich vela) robi vseobecny lekar)..
No uvidime, co povie 🙂

kytkab5
autor
29. máj 2018

Tebe to ako vychadza, ktory si tyzden?

martina221
29. máj 2018

@kytkab5 Tak ja som bola 9. deň ako mi meškala MS. Akurát tam videl ten gestacny vak a srdiečko ešte nebolo vidno tak podľa toho usúdil že je to 5. týždeň. V nedeľu mám ísť znovu na sono a asi už bude vidno srdiečko.

martina221
29. máj 2018

@kytkab5 A ako ti všeobecný lekár akože potvrdí tehotenstvo? Len s krvi? Veď to už aj vieš z tehotenských testov. A keby bol nejaký problém tak to ako zistia?

kytkab5
autor
29. máj 2018

No ved prave potvrdia ti to tehotenske testy.. na scan je prilis skoro tak naco by ta scanoval :D poslu ta domov aby si prisla tak v 9 tyzdni, a ak budes mat nejake bolesti alebo krvacanie tak na pohotovost mas utekat.
Vzhladom na to ze musim odist a vratim sa az ked budem tak v 10 - 11 tyzdni, skusim sa ho spytat ci mi aspon nemoze pozriet ci to nie je mimomaternicove.

martina221
29. máj 2018

@kytkab5 Zlaté Slovensko. Môj gynekológ sa asi viac tešil ako ja. Sa so mnou natrápil. A potom si pri sone spieval Mr. Bombastic 😂

kytkab5
autor
29. máj 2018

Hej, vsetci sa stazuju na sk doktorov ale v porovnani s UK su podla mna TOP :D
Ako dlho ste sa pokusali o babatko ak sa smiem spytat? 🙂

martina221
29. máj 2018

Tak 5 rokov sme to nechávali na náhodu a intenzívne asi rok. Resp. 1/2 roka od kedy som zmenila doktora. On sa tomu povenoval a podarilo sa aj napriek mnohym diagnózam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre