Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mahulienao
25. okt 2019

ak sa nespravil, tak nemyslím, že by si mala mať z stres z otehotnenia

karinka098
25. okt 2019

@domininini ked sa nespravil nie je mozne tehotenstvo

domininini
autor
25. okt 2019

No nespravil veru..

adeladulova
25. okt 2019

Mozno hodina biologie navyše by pomohla 🙈

domininini
autor
25. okt 2019

@adeladulova súhlasím.. Môžeš ma poučiť 😉🤷‍♀️

zuzkalujza
25. okt 2019

otehotnieť sa dá aj s predejakulátu dievčatá 🙂

@domininini dĺžka styku nehrá žiadnu rolu. Skôr to kedy máš ovuláciu, a aj to, že kondóm praskol. Takže s istotou to budeš vedieť až podľa toho či príde ďalší cyklus :(

mogaa
25. okt 2019

ja súhlasím s predch.príspevkom - otehotnieť sa dá aj s "kvapôčiek lásky" ešte pred vyvrcholením

limetka69
25. okt 2019

@domininini nedávam tomu ani 1%, že si otehotnela, vôbec nemusíš stresovať, nezrobil sa, kondom praskol na boku, .....otehotnieť nie je vôbec také jednoduché, kvapôčky lásky, áno...bez kondomu zavedené až na krčok beriem, ale takto?....

domininini
autor
25. okt 2019

@zuzkalujza lenže baby, kondóm bol prasknutý zboku, zhruba v strede..

domininini
autor
25. okt 2019

Nie tam dole, kde sa má ejakulat zbierať..

zuzkalujza
25. okt 2019

@domininini nemyslím si, že by si mohla byť tehotná, len som spomenula fakty, na ktoré treba myslieť tiež 🙂

petkaaa
25. okt 2019

@domininini Tak čo robíš paniku? Kondóm praskol naboku, pravdepodobne v ňom nič nebolo a ani jedna z nás nemá vešteckú guľu aby vedela povedať, či kvapôčky boli alebo nie. Ak by aj boli a kondóm by nepraskol celý až po spodok, určite by si neotehotnela. Trochu zdravého sedliackeho rozumu nezaškodí.

mogaa
25. okt 2019

@domininini je tam možnosť otehotnenia, síce minimálna ale je.....ak bol prasknutý kondóm záleží na mieste kde naboku😉nestresuj, šanca je minimálna - za pár dní si urob test alebo počkaj či dostaneš svoje dni.....tá šanca otehotnenia je tam naozaj minimálna ale nie nulová.....

modrykoniicek
25. okt 2019

Tiež si nemyslím, že by si ostala tehotná 🙂 vyčkaj do ďalšej MS... a zatiaľ nestresuj 😏 nič ti to nepomôže.Zase otehotnieť nie je také jednoduché pomaly z ničoho.

janinah
25. okt 2019

A keby si aj bola tehotná,tak čo? nebývate pod mostom predpokladám,tak nerob paniku,dieťa je dar,nie katastrofa....

flientica
25. okt 2019

Nemozne to nie je ale musela by to byt fakt obrovska nahoda za takychto okolnosti si myslim 🙂 Nestresovat zbytocne aby potom kvoli tomu nemeskala ms a uz len cakat no

klarissa25
25. okt 2019

@domininini tak čo stresuješ ked praskol naboku v strede :D :D :D :D

modrykoniicek
25. okt 2019

@flientica Mne napr nikdy zo stresu nemeškala 😂 ešte skôr prišla.

teuflerin
25. okt 2019

@modrykoniicek mne ked osm pod stresom praveze meska..nikd ynepride skor :D

modrykoniicek
25. okt 2019

@teuflerin U mňa to nehraje žiadnu rolu.Proste už týždeň vopred viem, že prichádza... nech som v akomkoľvek strese .. ja týmto MS nezastavím.:D
Keď mešká ako napr teraz.Je niekde problém... ale sama neviem kde.

domininini
autor
25. okt 2019

Ja práveže mam celkom presne, plus minús 2 dní.. Akože neriešim.. Len moja ms je po pôrode strašne slabá.. Chabych 5 dní, aj to nemôžem považovať za krvácanie.. Naposledy som mala len 3 dni z toho iba prvý deň bol trosku silnejšie inak nič.. Nula bodov 😒

adrika222
25. okt 2019

Mne sato stalo minuli mesiac praskol kondom a meskala mi ms testi pozitivne a bola som u gynekologicki zobrala krv a napokon som v nedelu dostala a v pondelok mi nevolals takse hcg o Podla mna sa nemusis bat

adrika222
25. okt 2019

Aj ja som po porode rok mala som skoro dva porody po sebe cisarskim a ovulka strasne silna antikocepciu brat nemozem kvoli tlaku ale pokial sa nespravil nemas sa coho bat

adrika222
25. okt 2019

A ono sato upravi s ms ja zas naopak velmi silnu ju mavam kolko razi az som odpadla s bolesti. Po prvej som ties mala slabu ako ti pises a niekedy sa stalo ze ani menzes neprisiel

sandokanka36
25. okt 2019

ak si si proste ista, ze sa nespravil, tak si myslim, ze tehotna byt prakticky nemozes. akooo ja by som sa asi nebala

arcticcode
25. okt 2019

Moznost otehotnenia je aj ked zoberes, ze ides vyprat jeho ospermene trenky a neumyjes si ruky

simsalabim
25. okt 2019

@domininini chapem, ze stresujes, aj a by som stresovala a to uz mam takmer 50☺️ V pripade, ze naozaj by si tehotenstvo ukoncila, ja by som na tvojom mieste vzala tabletku po. Sanca je minimalna, ale je.

domininini
autor
25. okt 2019

@arcticcode 😂😂😂

domininini
autor
25. okt 2019

Tak tabletka po mi je už zbytočná keďže mame vyše týždňa od nehody
@simsalabim

ptmt1011
25. okt 2019

Keď sa nespravil tak si ťažko. No a ak by sa aj stalo tak čo. Pôjdeš na potrat?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre