3-mesačné dieťa nechce vôbec spať

miskachrumka
5. jún 2009

ahojte moj 3mesacny chlapcek nechce spat cele dni už vyse tyzdna prdtym buval cez den bez problemov!od rana od pol piatej je hore az do siedmej vecera!vkuse ani len si nezdriemne na hodinku som zufala!ma cervene oci ako rak!cele dni len place place a place!neviem co už mam robit!poradte prosim!bola som snim aj vcera u doktorke ci nieje chory ale nieje je zdravy ako repa tak prečo potom nechce spat!ani len hodinu cez den!som ztoho strasne unavena ani na rukach ani v sedacke ani v kociku ani vonku stale place!poradte mamicky ktore mate rovnaky problem!prosim!!!!!!!!!!!!! ☹ 🙄 dakujem vopred!nechapem ako može take male dieta tak dlho vydrzat hore!

renatka100
30. júl 2011

@myreason nasa mala bola do 3 mesiacov uplne poklad, spavala cely den aj noc, krasne zaspavala sama v postielke a kociku. Potom akoby utalo a skoncilo to, nastalo tazke uspavanie cez den a bola som rada te spi aspon dve hodinky. Teraz nechce sa nechat uz ani uspavat, tak ju nechavam "padnut" vycerpanim. Tak drzim palce 😀 😀 😀

brigifilakovska
4. aug 2011

ahoj. moj maly ma tiez 3 mesiace. cez den spi, ale len vtedy ked ho dam do autosedacky... urobilii sme z toho hojdacku. ale musim prinom byt aby zaspal, lebo ked sa autosedacka zastavi tak sa zobudi. spi tak spolu cez den 4hodiny. a vecer od 9tej do tej 7mej rano, ale vecer sa zobudza na kojenie. skus mu vymysliet nejaku hombalku alebo daco. a ani pri kojeni ti nezaspi na prsniku?

mikolajova.zuzana
5. aug 2011

http://weissbluthmetoda.wordpress.com/

skus precitat - mozno pomoze...

anitab
5. aug 2011

@myreason ahoj, uff, mali sme podobne problemy s nasim prvym synom, aj ked to nikdy neprislo to takeho extremu, ako pises u teba...teraz mame tiez 2,5m druhe babo, spava celkom dobre az na vynimky...ak ti pomoze moja rada: nenechavaj maleho hore dlhsie ako 1,5/2hodiny aj ked sa ti nezda, ze nie je unaveny, treba ho ulozit...spravit presny rezim spanku a dodrziavat to, aby si maly zvykol, mozes si aj zapisovat kedy ho ukladas a ako dlho spi {mne to pomohlo, lebo sa mi zacali pliest}, aby si mala prehlad a hlavne vydrzat a byt dosledna v tom rezime...

35slavka
17. aug 2011

ahojte baby aj nas ockovali pred tyzdnom ale az teraz nejake tri dni nech poriadne spat cez den ale pospi pol hodinku a dost ale je kludna neplace ked je hore ale zacala mi spat celu noc uvidimte teda po druhom ockovani co bude teda mame 3 mesiace

zuzana1104
27. máj 2012

@ericek presne tak moj mali ma 3mesiace a ked ho nakojim bez perinky len tak vrukach zaspi mi ..no ked ho polozim hned sa preberie ale ked je vperinke a kojim spinka mi aj ked ho polozim vtedy ma istotu je to tak ... ale aj tak ho musim nadrdat 🙂naučila som ho na hojdanie🙂)))ale scicikom vpuse🙂

zuzana1104
27. máj 2012

ahojte kocky... moj mali ma 3mesiace ked spinka začne sa po par minutach pučit a pučit trha ho so spanku alebo dviha hlavičku ... neviem mam prve dietatko je to normalne 🙂

alex4444
1. sep 2013

moj nazor tak isto sa mi narodilo dieta ma 4 mesacne tak isto tym prechadzam ☹ a ne je to nic pekne ked dieta place a cplace ale jedno ty musim napisat mas to tazke ale budes musiet to vytrpiet lebo teraz je ten spravny cas ked dietya place a vnima dokaze mat viac vydrz ako si lem mysliss neboj casom sa da vsetko len treba ma trpazlivost vseko naj drzim ti palce

alex4444
1. sep 2013

je to v naj lepsom tvoje dieta tak isto potrebuje krk rozvicit vyvija

simona136
11. sep 2015

Moja mala spinkala dobre aj 12 hodin vecer.len na jedno papanie sa budila pocas noci. A uz mame 3.5 mesiaca a zrazu sa mi v noci budi uz 5x za noc 😕 cez den tiez toho moc nenaspi.a je dost umrnkana. ☹ neviem tiez co s tym dufam ze je to len take obdobie a prejde to.

charity
11. sep 2015

@miskachrumka U nas sa takto prejavila alergia na cokoladovo orieskovu pochutku v mojej strave pri dojceni. Bol nepokojny lebo ho svrbelo telo.

simona136
11. sep 2015

No dufam ze u nas bude nieco ine cokoladku aj oriesky lubim. Ale vdaka za typ skusimna nejaky cas toto vyradit z jedalnicka

rainee
7. nov 2015

My to mame podobne. Dcera ma 3m.a cez den spi max 2-3 hodky,aj to len vonku v kociku. Neviem co bude v zime ked sa nebude dat chodit tolko von. Akonahle zastavim s kocarom je hore 😒 samozrejme potom je unavena uplakana. V noci ok, zobudi sa 1-2x na papanie a bez problemov zaspi. Podla dr.je to ok,mame len smolu ze mame take nespave dieta 😝 prva dcera bolo nieco podobne ale trochu lepsie spala, lebo sa vedela ududlovat,tato dudel vobec nechce. Absolutne nic pri nej cez den nespravim 😢 A uz mi nevie zaspat ani na rukach,ani vo vajci a zavinovacku neznasa...

slivocka4
6. aug 2016

@miskachrumka ahoj, viem ze je to velmi stary prispevok, ale aky problem sa nakoniec zistil pri spinkani? 🙂

lenicka2609
6. aug 2016

@miskachrumka Ahoj chcela som sa opytat kedze mate reflux neskusila si dat antirefluxne mliecko? Vies ked ti predtym tak hrozne plackaval ze ci si neskusala menit mliecko,mozno mu len nesedelo. A k tomu spanku ak uz nic nezabera skus si pozriet na nete hacka,je to zavesna postielka,sice stoji trochu dost ale co mam kamaratky tak ani jedna sa nestazuje,naopak velmi pochvaluju.

miriamkazabka
11. okt 2017

@diddi ahoj,mozem sa opýtať,kolko kvapiek fenistilu a kolko mesacnemu babatku si davala?viem,ze je to stara tema,ale ďakujem

nelinka2009
11. okt 2017
engie203
18. okt 2017

@miskachrumka a kojis ho??