3-mesačné dieťa nechce vôbec spať

miskachrumka
5. jún 2009

ahojte moj 3mesacny chlapcek nechce spat cele dni už vyse tyzdna prdtym buval cez den bez problemov!od rana od pol piatej je hore az do siedmej vecera!vkuse ani len si nezdriemne na hodinku som zufala!ma cervene oci ako rak!cele dni len place place a place!neviem co už mam robit!poradte prosim!bola som snim aj vcera u doktorke ci nieje chory ale nieje je zdravy ako repa tak prečo potom nechce spat!ani len hodinu cez den!som ztoho strasne unavena ani na rukach ani v sedacke ani v kociku ani vonku stale place!poradte mamicky ktore mate rovnaky problem!prosim!!!!!!!!!!!!! ☹ 🙄 dakujem vopred!nechapem ako može take male dieta tak dlho vydrzat hore!

miskachrumka
autor
20. jún 2009

je to mozne ze by mu fakt teraz zacala a do kolkych mesiacov moze byt maximalne?

miskachrumka
autor
22. jún 2009

ahojte su tu este mamicky co maju taky isty problem

roka96
22. jún 2009

ahoj my sme mali tiež aj reflux trval do 8 mesiaca. kolika podla mna nemože začat v 4 mesiaci to by už mala končit. moj sa tiež prehýbal ako palica ledva som ho udržala. už som tu písala, že nám na to pomohol osteopat. aj plač skončil aj prehýbanie.. jedna mamička tu písala neviem, či v tejto téme tiež malička podobná ako moj a im zistili hypertonus tiež sa prehýbala...

miskachrumka
autor
22. jún 2009

roka a co je preste tem hypertonus?mozno aj preto mi je planyyyyyyyyy!a o tej kolike si aj ja myslim ze by už mala koncit lebo zevraj doteraz ju nemal vravela doktorka ze to jelen reflux!ale už som zufala neviem prečo je taky plany!a ten osteopat si mam pytat u dokini ze?no som zvedava ci mi ho predpise!a na ten reflux ste brali aj nejake lieky ci len polohovali a zahustovali?lebo nam kazala len to!

miskachrumka
autor
22. jún 2009

baby ked som už vytvorila tuto temu tak sa tu opytam hocico nech nemusim haldat temu alebo tvorut inu nech mu ju nezamknu!no spet k otazke moj mali mal pred vcerom do zelena stolicu mam strach lebo som otom pocula len strasne veci!pockam este dnes lebo kakka kazdy druhy den tak uvidim dnes!viete niektora nieco otom!

crysmile
22. jún 2009

miska, ak ho kojis, tak sa mohol aj predneho mlieka viac napit a to niekedy sposobuje zelenu stolicu..

dobromila
22. jún 2009

miska, obcasna zelena stolica je pri dojcenych detoch OK, pri nedojcenych neviem.

roka96
22. jún 2009

na reflux nám nepomohlo nič iba spinkat v zvyšenej polohe lebo som sa bála, aby sa nezadusil.. skúšali sme aj nutriton ale nula bodov my sme mali silný..osteopat na slovensku pre bábatka nieje. a ten hypertonus skúsim to pohľadat a dám ti link kde o tom tá mamička písala... 😉

roka96
22. jún 2009

http://sedmikraska.mb-net.cz/view.php?cisloclan... tam je niečo o tom... aj tu sa píše v téme vytočená skú pohladat....

miskachrumka
autor
22. jún 2009

ja maleho nekojimmmmmmmmm

roka96
22. jún 2009

ja som inak niekde čítala, že zelená stolica je v tedy, ked je bábo hladné... tak neviem. vraj ked má málo papania. my sme mali s kakaním problém ale iný máme doteraz tažko sa nám kaká.-.-a teraz už 4 dni nič a my už papáme aj normálne papanie.
😉

roka96
22. jún 2009

no nechcela som žmurknut ale ☹ je to strašne tiež už niekedy neviem... od narodenia nejaký problém..

marrrka
22. jún 2009

aj nasa cica kaka zeleno a nekojim 😒

miskachrumka
autor
23. jún 2009

marrka tak aspon viem ze niesme sami a ako casto?nams a to stalo prvy krat ale doktorka nam povedala ze to moze byt aj z probietyk ked ich dlho uziva tak neviem alebo ze by to bolo z tycj kasiciek ze mu ich menim no neviem to moze byt asi hocico

janajanajana
23. jún 2009

Miska, zelena stolica po UM je uplne v pohode, starsiu som nekojila vobec a stale kakala na zeleno, dokonca ked uz bola na prikrmoch, tak stale bola stolica zelena, tiez som mala trocha obavy a ked sme presli na kravske mlieko tak az vtedy zacala kakat riadne. A mensiu kojim aj dokrmujem a tiez kaka na zeleno, je to urcite OK.

marrrka
23. jún 2009

janajanajana si ma ukludnila 🙂

miskachrumka
autor
23. jún 2009

aj mna !ja len ze to bolo prvy krat co som to videla a nemal by mat t stolicu už davnejsie zelensiu prečo az teraz?

miskachrumka
autor
23. jún 2009

ahojte chcela by som sa vas popytat este jednu vec v juli planujeme naraz krst aj taku mensiu svadbu len mam strach ako s malim!lpredsa by som sa chcela trosku odviazat ved je to najvecsi den v mojom v zivote po porode a chcela by som si tak trosku uzivat!ako by ste to riesili mam si spravit nejaky plan alebo kao?už nad tymto rozmyslam vyse mesiacaa neviem prist na riesenie! 😒

zajo79
23. jún 2009

miska, ani my sme nemohli prist na riesenie...tak sme svadbu odsunuli o rok, matko uz bude behat, uz to s nim bude ine, ako teraz.

zajo79
23. jún 2009

dieta je nevyspitatelne....moze spat celu noc, alebo moze sa budi kazdu chvilu...

Kojis maleho aj v noci? Pripadne ho nauc obcas na flasu, a zaobstaraj niekoho kto bude pri nom. Inak budes kazdu chvilu k nemu odbiehat...

My ideme na svadbu znamym v oktobri a si to neviem predstavit. I ked svokra tvrdi ze s nim bude, vraj mu da flasu a bude s nim..no sa toho bojim a najradsej by som nikam nesla. A viem ze ked aj pojdem,budem tam ako na ihlach... a uzit si to urcite neuzijem.

Boli sme teraz na oslave, do jednej v noci, maly spal cely cas v kociku, dala som mu mlieko s kasou (uz je vacsi) aby som ho nemusela vyberat z kocika - to by sa prebral. Inak s nim nebol najmensi problem...ale i tak som kazdych 10 minut ho chodila pozerat, ci nahodou neplace. Ale o tom je asi rodicovstvo....

miskachrumka
autor
23. jún 2009

ved to ze by som ho potom krste neviemkde dam ci tam bude snami alebo ho domka necham a neviemskym ale predpokladam ze tam bude snami ved sa len napapame a tak ale aj tak vtom am zmatok!!!!!!!!vecera bude na takom hoteli tak izba bude prenho ale aj tak tam musim prinom niekoho nechat aj tak budem potrebovat niekoho aby ho stale strazil!a ja by som to chcela tak od obeda do neskorsieho vecera lebo on vtedy najviac buva a cez noc papa iba raz a nekojim davam um!ale on ked zabuva o tej osmej tak buva aj do tretej,stvrtej niekedy aj do piatej rana!no uvidim či to neodlozim tiez na neskor a ci nespravime teraz iba krst! 😒

svetkaadamko
23. jún 2009

ahojte vsetky, hlavne MISKACHRUMKA, tak som si precitala vsetko co ta trapi, je mi velmi luto, ze sa tak trapis..... nechcem z teba robit hlupu, to nie, ale ten OSTEOPAT to je clovek, nie liek.... skus pozriet na nete ci nejakeho nenajdes, ale ked tam jedna baba spominala, ze na SVK to nie je, tak neviem..... co sa tyka zelenej stolice, nic by som si z toho nerobila, aj mojmu sa sem tam stane, ze ju ma taku a nerobim z toho nic, aj ked chapem, ze ak si cele dni sama s drobcom, tak sa neda nic si z toho nerobit.... viem, ze cakas rady, ja ti mozno ziadnu nedam, len ta chcem povzbudit, ja som bola take iste dieta, revala som a revala a nasi ma len vlacili po rukach a nevedeli co so mnou a potom to proste preslo ..... mozem sa ta opytat odkial si? co sa tyka toho krstu a svadby, asi by som este pockala, hlavne ked je taky nedobry.... ja by som sa tiez chcela vydavat, ale bojim sa drobca nechat niekomu a na svadbe si ho neviem predstavit.... ved vam nic neujde a ak si chces naozaj uzit svoj velky den, tak pockaj, lebo teraz si ho 100 percent neuzijes, budes mysliet na to co je s malym, co robi a ani nevies ako, zbehne ti ten krasny den a bude ti to luto...... a place ti maly, aj ked je holucky? nas zboznuje, ked ma vsetko dole, aj plienku.... a zaujima ma ci ti uz prisla ta satka, ci to zabera? drz sa

miskachrumka
autor
24. jún 2009

no ta satka baby on mi vtom nechce byt krci sa vtom a place ako keby mu bolo nieco luto ☹ ale už konecne tri dni buva aj do obeda atu pol hodku aj ked to skoro nic nieje ale premna je to dost!...................................................svetkaaadamko-dakujem ja viem ze mi nikto vtomto nemoze nikto pomoct len ja sama ..............!a co sa tyka tej svadby tak to asi fakt odlozime a bude len krst 😒

miskachrumka
autor
24. jún 2009

to viazanie je fakt narocne prvy a druhy krat !!!!!!!!!!!!§ 🙂

nanku
24. jún 2009

miska viazanie je narocne iba zo zaciatku no po 2 tyzdnoch to bude OK. inak aj taky ergo nosic je super vec a neatrapis sa pri nom s viazanim, len ten ja nemam ☹

roka96
24. jún 2009

máme manducu to sa neviaže a je super.. mne zo začiatku tiež plakal ale to len chvilu musela som behat alebo tak a z toho zaspal.. ked bolo najhoršie tak som ho uhojdala a nechala ho spinkat na mne a ja som si aspon trošku oddýchla a napr. pozrela tv.
Ku krstu to som sa bála aj ja. bol to chaozz večer muž varil a ja som hojdala syna ale v kostole bol jediný, ktorý neplakal 😅 ... a so svadbou by som počkala nech si ju užiješ my sme naštastie stihli ešte pred narodením ved to je jedno či teraz alebo neskor.. a uvidíš s malým sa to upraví...

miskachrumka
autor
24. jún 2009

ja ti nanku dakujem už za tu satku si velmi zlata ked bude treba vyskusam a poslem spet aj tak dakujem si zlatucka a ochotna!!!!!!!!!!!

miskachrumka
autor
24. jún 2009

pravdu povediac už sa neveim dockat kedy už bude viac buvat!!!!!!!!!!a tu svadbu uvidim ked mi sme chceli len tak ze sa mali pokrsti a mi si povieme navzajom ano ano a v restike sa najeme a ideme domov!!!!!!!!! 😒

boba321
24. jún 2009

Tak maly ma 9mesiacov a este stale chodim s nim aj na WC a aj do sprchy. Vzdy si ho polozim na nejaku hrubu deku na zem.
A ked pridu iny ludia, tak je stastny a mna nemusi mat... Myslim, ze je to len koli tomu, ze sa boji sam.... A asi od 2mesiaca som ho nosievala v satke, ked mal taky den, ze nechcel spinkat... Zavinovacka tiez pomahala ale len na noc.
A tie tabletky by som tiez nedavala.... take malicke dieta nema este creva vyvinute na tabletky.
A k tomu, ze sa nenajes... tak to je zle... ak kojis, tak mozes mat koli tomu malo mlieka a maly moze byt preto zly... hlavne musis vela jest a tekutiny tiez. Skus satku alebo vak a sup do kuchyne pekne papat...

miskachrumka
autor
24. jún 2009

nekojim!a v satke mi place tak lutostivo tak už neviem