9 mesačná sa v noci často budí. Je to zo zlých snov?

lulla
18. aug 2009

Ahojte maminy,
dcerka ma 8,5 mesiaca a teraz sa zacala v noci velmi casto budit cca 4 - 6x ale po polnoci. Ma uz 4 zubky vonku a teraz sa zda, ze ziadny nerasite. OD 20,30 hod do polnoci spi pekne a od polnoci ma velmi nepokojny spanok.
Ztrhne sa hned sa v postielke postavi sa a mrnci , ak ju necham dlhsie tak sa rozplace. Vyberiem ju ,prilozim si ju a po chvilke zaspi, dam ju do postielky ALE cca za 2 - 3 min. sa to cele opakuje, Ako keby bola zablokovana v nejakom polospanku. Uz som ju aj skusila uplne zobudit, zazala som svetlo lebo mrnkala. Potom ju vsak bol problem uspat. Tuto noc to trvalo asi 4 hodiny v kuse (minule noci tiez) Som z toho uz aj dost unavena.. od polnoci skoro vobec nespim. Nemate s tym niekto skusenost ?
Teplo ani zima jej asi nie je, hladna by nemala byt aj ked samozrejme vzdy ide po mliecku 🙂 , spi vo svojej postielke vedla mojej postele, zubky jej teraz asi neidu, chora nie je ani zapal uska nema, ziadna teplota, zatial stale kojim, cez den papa aj prikrmy... Vazne neviem ako jej mam pomoct. V noci ked tak place sa mi zda dost vystresovana.... ci sa jej nieco zle sniva.... neviem ... ale zvlastne je ze dokaze aj 15 x po sebe zaspat a zase vyskocit a byt hore...
Vopred vdaka za dobru radu.

Trva to uz asi 10 dni. Uz som si myslela ci to nie je splnom, ale ten teraz nebol.

turistka
12. nov 2012

na spln sme citlivy aj my, uz od bábätka, mali sme kruté noci, kedy sme nespávali cca 5 mesiacov v kuse, všetci sme padali n hubu, a nakoniec sme zistili, ze asi má strach z tmy. kúpili sme nočné svetlo, do izby som jej dala dalsie svetlo a od vtedy mame viac menej pokoj