Aj Vám sa stáva, že Vaše dieťa v postieľke ožije?

terkaa
4. dec 2008

vyvadzaju vase deti, ak ich davate spat do postielky?
moj aj ked je velmi unaveny a prenesiem ho do postielky, tak to by len lozil a vystrajal 😝 .
mate nejake finty? zas ked ho necham v postielke, nech si tam lozi a zaspi, tak to je na dlho 😠 kym zaspi.

vocko3
4. dec 2008

moja mala sa zacala v poslednej dobe sama pytat do postielke (kedze zaspava pri mne a potom ju vzdy prenesiem), ale zistila som ze tam chce len vystrajat a nie spat. tak ju trosku necham nech sa posanti a potom ju zasa beriem k sebe kde uz musi nekompromisne spat.

fifinna
4. dec 2008

terkaa, ked ho ides dat spat, v izbe by sa nemalo svietit, nemal by mat v postielke ziadne hracky, nic co by ho tam zvadzalo k hre. A mozno ho zvadza samostatna postielka. Mozno ho davas spat az ked je az moc unaveny a to jeho telo akurat zacne bojovat z unavou, preto zacne byt culy. Skus ho dat spat uz ked ho zbadas, ze sa prvy krat pozmolil.

lucinka1104
4. dec 2008

môj malý spáva somnou v postely a tiež , keď mu už v obývačke padajú viečka od unavy a aj zdriemne na rukách a položém, ho do postele tak usmev od ucha k uchu a zrazu ma kopec energie a to podotýkam je 22,30 😝

zuzanka07
4. dec 2008

U nas je to tak isto. Mala je uz totalne unavena, dam ju do postielky, celu ju prelozi, hra sa s nohami...Na spanok ani pomysliet. Ja ju musim z postielky vybrat na manzelsku, zostanem s nou a do 5 minut spi. Potom ju prelozim naspat. Neviem, kolko by trvalo, kym by v tej postielke sama zaspala, len by sa zbytocne prebrala. Potom by zostala mrzuta a tazko zaspala.

ivulienka22
4. dec 2008

Babky tak to je ešte dobre, nám malý vôbec nechce spávať v postielke. Aj keď už hajká "natvrdo" preložíme ho tam no do pol hodinky je hore. Začne sa prevalovať na bok a zobudí sa. Spáva už pomaly dva mes. s nami v manž. posteli a tam je kľudný. Vôbec nechápem prečo??? dovtedy spinkával v pohodičke vo svojej postielke.

elizabeth453
4. dec 2008

ani moja mala cez den nezaspi v postielke...
a vecer ju tam polozim a ona sa tiez zacne smiat , stavat sa , hrat sa. Tak jej zhasnem a odidem , pocujem ju ako si rozprava a ked prestane tak idem pozriet co robi..vacsinou ju najdem v rohu, zadok vystrceny, paplon pod nou...ale spi 😀
tak ju ulozim normalne, zakryjem ju tak sa chvilu pomrvi a spi dalej...

veronikazm
3. feb 2009

moj malý večer nezaspava dobre v postielke bo chce ist spat s nami do velkej , ale teraz som mu začala nechváat zapnutu lampu a lepší sa to, ešte síce plače, ale prídem za ním poviem mu aby spinkal a potom po takej pol hodke zaspí..no musíme si zvykat, bo doteraz sme to robili tak že sme si museli pri neho lahnut a čakat pokial zaspí

sipcek
3. feb 2009

ahoj,moja tiez nezaspi v postielke cez den.Musim ju obliect,ist s nou von,vacsinou do minutky zaspi,potom ju vyzliect,dat do postielky a tak pospi.Vecer je to o zivot,podobne ako bolo u veronikazm,len ja tam musim lezat kym nezaspi,niekedy pol hodinku,inokedy nieco cez hodinku. ☹