Ako zlepšiť spánok u 10 - mesačného bábätka?

kubankakubanka
15. feb 2009

Ahojte maminy ,poradtemi ak viete ako zlepšiť spánok u10 mesačného babatka.Do polroka spával ukážkovo no ,ale teraz sa budí každé dve hodiny plače , alebo mnaučí.....,pritom je zdravučky ,cez den spokojnučký, no naozaj neviem.už by som sa rada aj vyspala ☹

babatko88
15. feb 2009

ahojček, a koľko ti malý spí cez deň?

consuelle
15. feb 2009

Ahoj čím ho krmiš?

kubankakubanka
autor
15. feb 2009

cez den pravidelne,rano o9hod. asi tak hodinkua pol a poobede o poldruhej taktiež hodinku a pol.stravu ma vyváženu na noc máva kašu

slunicko552
15. feb 2009

Ahoj u nás to bylo taky tak,ale upravilo se to samo.Teda spíše tím,že jsem si ho vzala k sobě 😅 .Možná nechce být sám 😉

babatko88
15. feb 2009

kubankakubanka, tak skús na večer niečo iné, ale asi tak 1 - 2 hodky pred spaním a pri uspávaní čajík, nám to veľmi pomohlo, aj môj Niki bol taký, každú chvíľu hore, no dávam mu na večeru už len niečo ľahké, poprípade aj výživu alebo jogurt, to tak o 18h a o 20h už spíme ako zaťatý, občas sa stane, že sa zobudí s plačom, ale pomôže cumlík do pusy, trochu mu hovorím čččččč a je to ok a spíme všetci ďalej, a ešte my chodíme od 9 mesiaca spávať len raz poobede (vstávame o 6 - 7h ráno) okolo 12 - 13h,... skús, možno pomôže... nám pomohlo na 100% 😀

kubankakubanka
autor
15. feb 2009

skúšala so ale nie vždy to zabralo,už som aj postielku premiestnila!! no fakt moje napady už dochádzajú,pri dcerke som s tym problém vobec nemala

vikinka27
15. feb 2009

kubanka, pripajam sa: co tak skusit ho dat ku sebe do postele???
nemoze to byt separacna uzkost????

kubankakubanka
autor
15. feb 2009

a stačilo ,ked spával od 9.mesiaca len raz do dna?l

kubankakubanka
autor
15. feb 2009

vikinka no čo som ako prve urobila dala som ho k sebe do postele ale nie vždy to pomhlo,normálne som stoho na prášky,
🙂 pri Sofike s tym nebol problém ta sa rada do dnes túli

vikinka27
15. feb 2009

no, u nas je to so vstavanim to iste: syn vstava kazde cca 2 hodinky (ale on to ma od zaciatku) - ale to sa chce kojit. takze ja nakojim a on spi dalej... (a vzhladom na moj klud to este nerusim...aj ja chcem mat chvilu pokoj...) nie som si ist, ci kojis, alebo ste na UM.
akym sposobom sa da ukludnit? ide to aspon nejako? (mozno ma este nieco napadne...)

kubankakubanka
autor
15. feb 2009

no čo nan platí je ho riadne zabaliť ako babenko do poviačky od hlavy po päty ,ako keby bol v brušku ale proste to sa stale neda ☹
niekedy zaberie kočiar v tom spava ,každy den 2x vonku -denný spánok ,ale ten večerny spánok je nepokojný
už nekojím ☹ dávam UM

vikinka27
15. feb 2009

hej, uz som pocula o detickach, co boli takto zavijane aj vo vyssom veku. spaci vak by nepomohol???
ozaj, preco sa to neda??? ak to chce, tak by som sa s tym nejako netrapila (ak ti to nerobi nejake prekazky...)

kedy si prestala kojit? nemoze tam byt casova suvislost?
dufam, ze sa ti nebudu moje otazky zdat nevhodne, len by som vam naozaj rada nejako pomohla.... (viem, je to na nervy...) to ako rozmyslam co by mohlo pomoct....

dalsia vec, minule niekto spominal, ze malo babatko nocne desy, ale to predpokladam v tomto veku by nemalo byt... skor to tipujem na tu uzkost, to ze sa chce dat zabalit by tomu mohlo nasvedcovat.
koncim, este tu zajtra nakuknem. mozno ti aj dievcata nieco este medzitym poradia....

este ma napada, co tak pri vecernom zaspavani zaviest nejaku pesnicku na ukludnenie (ked bude zaspavat zacat spievat) a toto potom spievat aj v noci na ukludnenie...

kubankakubanka
autor
15. feb 2009

no vyskúšam ale neviem či nezbudím svojím spevom pol chalupky diky zatial za radu.
Kojila som iba 10 tyždnov .pre mna hotovy zazrak 🙂
otazky su v poho aspon takto s niekym pokecam