Aký by mal byť spánok u 6 týždňovej?

babulkaxy
8. apr 2008

ahojte mam6 tyzdnovu dcerku ktora cez den strasne malo spinka, ☹pospinka si tak30min potom je dve hodiny hore to je umrncana a potom zasa zaspi asi na30min.v noci sa budi kazde 3hodiny a niekedy 2hod.je to v pohode

dajna11
20. dec 2010

@gawin aj tebe moja,krásne vianoce a šťastn nový rok

marika1977
20. dec 2010

@gawin ahoooj...nerob si starosti 😀 ked ti aj doki potvrdil ze je vsetko ok tak je to dobre.aj moje deturence boli take...starsia ciperka ale dobrucke babo a mensia,tu som do 6mes.ani nevedela ze ju mam papala spinkala a sama sa aj zahrala z hrkalkami aj 20min len vyzadovala moju pritomnost tak sme si spokojne spinkali spolu ona v strede postele 😀 neviem ci kojis ale ak ano tak to su podla mna najspokojnejsie deticky...ja som starsiu 1,5r a mensiu az 3r...aj malinku kojim a velmi malo je hore vela papka a skoro vobec neplace 😀 vyzera to ze aj ona bude spokojne babatko 😀 neboj...tes sa ze je dobrucky a vychutnaj si to lebo ked zacne lozit a chodit tak sa uplne zmeni 😉

slavicita
20. dec 2010

@gawin normálne ti závidím🙂)) ja o prespatej noci môžem len snívať...ale nemáš sa čoho báť..pokiaľ ti doktor povedal, že malý je ok, tak sa vôbec nemusíš strachovať..len si to pekne užívaj🙂..kámošky ti len závidia, tak si ich vôbec nevšímaj..

kucierka24
21. dec 2010

@gawin Myslim si, ze je to zlate babo,ktore je lenivucke, ako chlapci zvyknu byt a podla mna je zdravucky..Moj napriklad chodi spat o 20.. vstava o 7..rano, o 9...sa zase pyta, ale to si pospi len hodinku a potom od 13 tej spi do 15:30 a este si zvykne zdriemnut tak okolo 17 tej sice pol hodka ale pyta sa, tak ho musim ulozit,lebo je taky umrncany, nic ho nebavi, tak tiez sa naspi dost...si myslim...a tie fotecky su velmi pekne, zlaty je ako si ziva, vyzera taky spachtosko, ale podla mna to je normalne, tak si z tych "kamosiek" nic nerob :DDD pekne a pokojne sviatky

gawin
21. dec 2010

@kucierka24 dakujeme krasne za spravu este jedna pozitivna sprava strasne sa tesim v dusi som si myslela ze malemu aj tak nic neni to len ze spinka viac a tak pekne tak podla mna je to ok.a teraz co tu citam co mi tu pisete dakujem vam hned som kludna a stastna ze su este take super kludne a dobre deticky🙂krasne sviatky vam prajemeeee 😉 😉 😉

ninka0122
4. júl 2011

ja mam dievcatko stare 2tyz.a 4dni,uz skoro tyzden mi takties nechce cez den spavat.Nachvilku zadrieme ale pochvike sa hned zobudi,ale nastastie zatial vnoci spinka pekne.napapa sa a zaspinka.ako som sa docitala tak sa nemam coho obavat. 🙂

ninison
21. jan 2013

@juju kedy sa to u vas prosim upravilo? mam podobne bejby doma 😒

gyarmati
28. jan 2013

ahojte.Ja mám doma 3 mesačnú dcérku!Tiež nechce cez deň spinkať.Ale som sa troška ukludnila že nie som vtom sama 😉 Moja prvá,dnes už 6 ročná dcérka bola tiež taká,len ona ani v noci nespinkala ☹ ,bola som už apsolutne vyčerpaná,ale prešlo to,ako začala už normálne papať,nie len mliečko,a už 8 mesačná prespala noc.Tak dúfam že to bude zasa tak 🙂 ,tak dovtedy dúfam vydržím!!!!!Prajem krásny deň každej mamine s podobným problébom,nezúfajte nie ste v tom sami!!!!!