• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cez deň zaspí a večer nie. Čo s tým?

8. mája 2009 
so spankom sme namali problem. vzdy ked som maleho ulozila do postielky, tak pekne zaspinkal. ale teraz posledne dva dni, ked ho vecer ulozim a to je naozaj unaveny, tak si vyzaduje, aby som tam bola , chce sa hrat a v postielke nechce byt. mali sme doteraz dva spanky a to doobedu od 10.-11.30h a poobede od 15.-17.30h. vecer o deviatej, pol desiatej som ho ulozila a pekne zaspal. vstava o 6. takze dnes som ho doobeda nedala spat a poobede spal krasne tri hodiny. no a vecer napriek tomu nastal taky isty problem...
6. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, podla mna je vela ked ešte 2spinká za den. dávaj ho iba raz denne a uvidíš že sa to upraví. trošku to bude trvať nožno týžden, alebo aj dva ale on si zvykne. my spinkáme večer od cca 8,00 do 5,30-6,00, a od 12,00 do 13,30.
6. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som zabudla. Áron takto spinká od 12mes.
6. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je uz dost velky asi by mu naozaj stacil len poobedny spanok, my sme spavali tiez 2x za den, ale rano skor cca okolo 9.00 hodinku a naobed okolo 13.00 cca hodinku a vecer o 20.00 my uz spala. Skus ranny vynechat a dat ho spat okolo 12.00 a potom vecer o 20.00 a uvidis ci mu bude jeden spanok cez den stacit :wink:
6. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme tiež taký problém, iba že amlá cez den zaspí v postielke bez problémov, dám ju tam aj s čajom, vypije ho a zaspí. večer v postielke byť neche a chce zaspávať na posteli.to by ešte nebol aký problém, lebo tak zaspávala aj pred mesaicom a potom som ju preložila do postielky a do rána tam v pohode spala a ráno vyškerená vstala. ale teraz chce,a by som v tej posteli bola aj ja, inak spustí rev, čo by nevadilo,a le zakaždým sa mi povracia, takže prezliekam postielkua lebo postel aj každý druhý večeč, čo am už nebaví a nestíham s tým.dnes som ju nechala tu pri mne, sa hrá, vie, že je zle, lebo za mnou ani nejde, čo som ju vyhrešila.ale neviem, či sama v posteli zaspí.minule to bolo o tom istom, ledva zaspala o pol jedenástej a pol 7 už bola j tak hore, ako keby zaspí o osmej.čo robiť? nechem si ju naučiť zaspávať so mnou.chcem ju už konečne dať do detskej izby, ale neviem, ako to tam sama zvládne..poradťe :frowning2:
8. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak do 1,5 roka zaspávala len v postielke, aj poobede aj večer bez problémov.aj ked som striedala prostredie.soms nou často dlho sama, tak som chodila k rodičom.potoms a to u nich nejako zlomilo a začala robiť cirkus a potom aj doma...neradte, aby som tam nechodila, že je to prostredím, ja to doma sama skkoro 2 mesice nevydržím a denne dochádzať a prichádzať domov sa nedá. je to od nás 20 km
8. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok