Cez deň zaspí a večer nie. Čo s tým?

terkaa
6. máj 2009

so spankom sme namali problem. vzdy ked som maleho ulozila do postielky, tak pekne zaspinkal. ale teraz posledne dva dni, ked ho vecer ulozim a to je naozaj unaveny, tak si vyzaduje, aby som tam bola , chce sa hrat a v postielke nechce byt. mali sme doteraz dva spanky a to doobedu od 10.-11.30h a poobede od 15.-17.30h. vecer o deviatej, pol desiatej som ho ulozila a pekne zaspal. vstava o 6. takze dnes som ho doobeda nedala spat a poobede spal krasne tri hodiny. no a vecer napriek tomu nastal taky isty problem...

jujka
6. máj 2009

ahoj, podla mna je vela ked ešte 2spinká za den. dávaj ho iba raz denne a uvidíš že sa to upraví. trošku to bude trvať nožno týžden, alebo aj dva ale on si zvykne. my spinkáme večer od cca 8,00 do 5,30-6,00, a od 12,00 do 13,30.

jujka
6. máj 2009

a ešte som zabudla. Áron takto spinká od 12mes.

danu
6. máj 2009

je uz dost velky asi by mu naozaj stacil len poobedny spanok, my sme spavali tiez 2x za den, ale rano skor cca okolo 9.00 hodinku a naobed okolo 13.00 cca hodinku a vecer o 20.00 my uz spala. Skus ranny vynechat a dat ho spat okolo 12.00 a potom vecer o 20.00 a uvidis ci mu bude jeden spanok cez den stacit 😉

danu
6. máj 2009

skus sa pozriet este aj sem, tu su postrehy na 1 spanok za den
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

susika
8. máj 2009

my máme tiež taký problém, iba že amlá cez den zaspí v postielke bez problémov, dám ju tam aj s čajom, vypije ho a zaspí. večer v postielke byť neche a chce zaspávať na posteli.to by ešte nebol aký problém, lebo tak zaspávala aj pred mesaicom a potom som ju preložila do postielky a do rána tam v pohode spala a ráno vyškerená vstala. ale teraz chce,a by som v tej posteli bola aj ja, inak spustí rev, čo by nevadilo,a le zakaždým sa mi povracia, takže prezliekam postielkua lebo postel aj každý druhý večeč, čo am už nebaví a nestíham s tým.dnes som ju nechala tu pri mne, sa hrá, vie, že je zle, lebo za mnou ani nejde, čo som ju vyhrešila.ale neviem, či sama v posteli zaspí.minule to bolo o tom istom, ledva zaspala o pol jedenástej a pol 7 už bola j tak hore, ako keby zaspí o osmej.čo robiť? nechem si ju naučiť zaspávať so mnou.chcem ju už konečne dať do detskej izby, ale neviem, ako to tam sama zvládne..poradťe ☹

susika
8. máj 2009

inak do 1,5 roka zaspávala len v postielke, aj poobede aj večer bez problémov.aj ked som striedala prostredie.soms nou často dlho sama, tak som chodila k rodičom.potoms a to u nich nejako zlomilo a začala robiť cirkus a potom aj doma...neradte, aby som tam nechodila, že je to prostredím, ja to doma sama skkoro 2 mesice nevydržím a denne dochádzať a prichádzať domov sa nedá. je to od nás 20 km