Dvojročná dcéra sa v noci budí

jajkav2
22. sep 2017

Mám dvojročnú dcérku, ktorá sa v noci stále budí. Každú pol až trištvrte hodinu sa zobudí a pýta čaj alebo mlieko alebo chce aby som jej dala ruku. Za noc vypije aj 6dcl čaju. Skúšali sme ju aj nechať vyplakať, aj jej dať obyčajnú vodu, med do mlieka... Už som z toho na prášky, lebo som sa nevyspala ani nepamätám. A toto mi začala posledné tri dni robiť aj počas obedného spánku. 😭😭😭😭Každý mi hovorí, že sa to zmení, len ja už fakt nevládzem.

mrkvicka060
22. sep 2017

@jajkav2 a mala spava s vami alebo vo svojej izbe?

jajkav2
autor
22. sep 2017

@mrkvicka060 s nami. Ja by som si nevedela predstaviť ju dať spať do inej izby a stokrát chodiť hore dole.

tatiana1980
22. sep 2017

To prejde aj nasa mala to robila 🙂

kacko12
22. sep 2017

Mozeme si ruky podat. Moj maly mal v juni dva a presne toto iste. Pyta mlieko, to nedavame, dostane len vodu. Nic nepomaha, manzel uz chodieva v noci k nemu spavat lebo sa budi s placom. Od narodenia zaspaval sam v postielke, teraz musi byt niekto pri nom a drzat ho za ruku. Neviem ci sa boji alebo ma nocne mory, no my sme uz tiez zufali.

edn
22. sep 2017

treba razne povedat, ze das napit raz a dost.. kym sa da, treba ju odignorovat a ked uz tam musis ist, tak jej to povedat takym sposobom, aby pochopila, ze to uz nie je sranda.. teraz ma tu mozno niekto ukamenuje, ale ja som na obe svoje dcery uz v zachvate vycerpanosti nakricala a odvtedy to je ovela lepsie.. nepoviem, ze uz to je uplne dokonale, ale OVELA lepsie 🙂 ona proste len vie, ze ked bude vypytovat, budes pri nej..ked jej das najavo, ze to tak nebude, po par dnoch to pochopi..

koka3
22. sep 2017

Ahooj..nas ma 2,5 roka a robil to donedavna...v noci len same mlieko,to sok zrusila a nahradila vodou..myselela som ze bude chciet menej...ale nie...aj viac ako pol litra v noci vypil.tak sok zrusila celkovo flasku,zobrala aj cumlik na spanie..3 noci bol boj..a potom dobre.este sa sem tam zobudi 2x alebo 3x...ale to pripisujem zubom..este nemame stolicky.uplne chapem.nas sa budil aj 20x za noc...vycerpavajuce a unavne...nam pomaha aj lepsiemu spanku fenistil kvapky 😊 drzim ti silno palce..

jajkav2
autor
22. sep 2017

@kacko12 mňa stále kontroluje, či som pri nej. A keď si odbehnem čo i len na záchod, tak sa zobudí a už ma vyhľadáva. 😭

jajkav2
autor
22. sep 2017

@edn aj to už som skusila. Nakričať, capnúť po zadku, nechať vyplakať a nič.

kacko12
22. sep 2017

@jajkav2 je to uz neunosne, ja viem. Maky spava id roka a pol sam v izbe, uz sa nam nechcelo milionkrat behat k nemu, tak si uz manzel ustelie v jeho izbe. My sme uz aj razne povedalu, ze uz nedostane, uz sne nabho aj nakricali, aj milo hovorili, ze nusi byt ticho a spat lebo zobudi aj braceka. Ten ma rok. No nic nepomaha.
@tatiana1980 kedy to, prosim ta, preslo?

mrkvicka060
22. sep 2017

@jajkav2 neviem. Nas nemal sice ani rok ked sme ho dali do jeho izby spavat sameho, ale vtedy sa mi takto budil... skapati po dvoch tyzdnoch, sme ho vystahovali zo spalne do detskej a ako zazrakom zacal spat. Budil sa raz alebo dvakrat na mlieko. Takze zrejme sme ho budili my. A jemu doteraz vadi ak nahodou spi pri mne, ze suchocem perinou, to je hend hore. Teraz ma skoro 2r a budi sa v noci raz. Je hladny, vypije meme a spi do rana. Takze za skusku nic nedas, aj ked teraz to bude tazsie v 2 rokoch dat spat do inej izby, ale aspon na dve noci by som to skusila, nevyspata si tak ci tak. To uz je jedno..

sonah
22. sep 2017

@jajkav2 vyskusaj homeop.sirup sedalia ...precitaj si o nom na nete....nam zabral.....

pribinak
22. sep 2017

Zrus pitie z flase, daj jej caj do pohárika. Deti casto pijú zo zvyku a caj neslad

bobacik_29
23. sep 2017

Moja ma 7 a.v noci.sa.budi.najskor chcela.caj.kym bola mala potom.ruku potom sa.bala strasidiel potom zase.burky teraz sa ma.pyta ci.jej.nic.nebude heh alebo.ci.tu.nebude pavuk uz to nie.je.taky extrém ale stale ju to.neprechadza heh

jajkav2
autor
23. sep 2017

Tak som dnes nabehla na tvrdý režim. Vyhodila som dudle, flašku som jej nechala len na slamku ( aby v noci sa musela posadiť- hádam ju to prestane baviť ) čaj nesladený a žiadne chytanie za ruku. Tak si 20 minút poplakala a už spí😀😀😀😀 uvidíme dokedy!!!!!

tatiana1980
23. sep 2017

@kacko12 okolo 2,5 roka...neboj bude dobre len ju oduc v noci pit. Daj jej pihar a cistu vodu. Budi sa zo zvyku. Ja som dala prec flasu dudle a bolo dobre.

tatiana1980
23. sep 2017

@jajkav2 moja daj jej tu ruku deti tak citia bezpecnost nasa ma 5 a stale chce ruku 🙂 pohladkam pomojkam dam pusinku a spinka do 10 min. Uzivaj si tu ruku mozno to vyznie hlupo aleaj ta ruka ju prestane bavit. Ale flasa dudel super 🙂 ak sa ak zobudi chod za nou a ukludni ju ze si tu a nech sa neboji

lusu
23. sep 2017

@jajkav2 držím palce. Daj vediet aká bola noc.