• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

24. novembra 2016 
@alby2014 nie je ziadny problem..okrem toho ze mensia este cca 6x budi
3. nov o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alby2014 a mame dvojizbak takze ja a muz budeme potom spolu v obyvacke a druha izba bude detska..vlastne uz je..akurat tak s nimi este spim
3. nov o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkat1 a nespis teda s detmi, ako si pisala?...
3. nov o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkat1 2,5 rocna sa 6x v noci budi?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? By ma vystrelo, uz yb som bola u docennta Chocholuska urcite.
3. nov o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@malabiba asi sa nechapeme..pytala si sa kde sa milujeme...odpoved je v obyvacke...spim v spalni s detmi
3. nov o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alby2014 prave preto spim snou..otocim nakojim a spim dalej
3. nov o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkat1 ako sa da naraz spat s detmi v spalni a robit tutimitu v obyvacke...asi pockas pokym deti zaspia, tak potom uz mozu spat same celu noc
3. nov o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malabiba vsak zaspia idem do obyvacky a spat idem do spalne...a nie nemozu spat same lebo sa mi nechce milionkrat za noc behat z obyvacky do spalne
3. nov o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkat1 treba k tak velkym detom behat v noci?
3. nov o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malabiba ano treba kedze sa mensia budi
3. nov o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moja ma 2a pol a zo tei krat sa budi tiez
3. nov o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zato kprcek 9m spi niekedy aj celu noc
3. nov o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dievcata a si nechete pocut, ze keby ste odstavili, uz by ste davno spali celu noc. :slight_smile: Lebo v tom veku proste dieta uz ma fakt spat v pohode 8 hodin minimalne.
3. nov o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alby2014 hmmm ja nekojim a nespimee :(
3. nov o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alby2014 kamoska nekojila ni den a maly sa jej budil do 3,5 roka..budenie sa nesuvisi s dojcenim..
3. nov o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koka3 tam bude iny problem.
3. nov o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alby2014 kuk foto co som dala..budenie sa v predskolskom veku je uplne normalne
3. nov o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 hej tvrdi mamila. Ak od zaciatku ponukas prnik na to, aby dieta preslo do dalsieho spankoveho cyklu, tak ano budenie neskor suvisi s dojcenim.
3. nov o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alby2014 noo to som uz obehalal vsetko mozne a aj vyskusala a nic...asi musim len pockat alebo neviem co
3. nov o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alby2014 ziadny problem tam nebude co hladas problemy kde nie su
@koka3 ma uplne normalne babo co sa proste budi... Detsky spabok je uplne iny nez spanok u dospeleho..deti neupadaju do hlbokeho spanku a castejsie sa budia
3. nov o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alby2014 co tvrdi mamila? Tie foto nie su z mamily..ale z knihy rodicovstvo je veda
3. nov o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkat1 ja ho uz nenazyvam normalne :D :D ked rano nevladzem vstat amakat ako fretka vsetko co treba..ale stale to berieme s humorom..zaklad je ze mam zdrave deticky :slight_smile:
3. nov o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zuzkat1 ze dojcenie a budenie nesuvisi. Moj osoby nazor je, ze ak dojcenie pouzivas na prechod do dalsich spankovych cyklov, dieta saproste budi, tak najdes deti, co sa aj po roku budia v trojhodinovych intervaloch, alebo aj neskor niekolkokrat. Minimalne po 2 rokoch je detsky organizus zrely na to, aby dieta spalo v kuse aspon 8 hodin, niektory tvrdia, ze dokonca skor.. ( Jirina Prekopova: Kdyz dite neche spat), zas moj osobny nazor, nic ine..ze ak dvojrocne a viac dieta neprespi noc, moze to mama reisit ako ty ( mne by drblo), alebo skusa ine moznosti. ALe spat by fakt malo, cie podla mna u koka3 je nejaky problem, bud uklada neskoro, skoro, narusenen spankove asociacie, etc...ja neviem nie som spankovy odbornik. Nevravi, ze dieta v tom veku MUSI prespat noc, ale cast noci urcite.
3. nov o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alby2014 no problme je ale aky to neviem...nechodime spat ani skoro ani neskoro...okolo 8 chodime spinkat...obidve deti zaspavaju same...len sa budi casto..mozno to budu len zuby...tak zle spi od kedy mu vysiel prvy zub
3. nov o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koka3 ves, co kludne. Ja mam dobreho spaca, ale ked mu isli stolicky to bol masaker. Cize kludne zuby. Zuby su u mna univerzalna vyhovorka na vsetko, raz na nich zvalim aj vysledky dalsich volieb a vojnu v Syrii.
3. nov o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alby2014 :D to ma pobavilo....teraz nam idu ocne...aj cez den je zly ako cert a ani na obed nema dobry spanok..tak musim len vydrzat..neiveim naco rastu ked sa potom kazia a potom ich treba vytrhat
3. nov o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alby2014 no moja v podstate spi..nepreberie sa uplne tym ze som pri nej...ale kamoskin nekojeny sa prebral vzdy uplne do 3,5 roka a vsetko mal v poriadku..bol zdravy aj podla dr a mal dokonca pevny rezim od narodenia... Proste niektore deti su take..teraz sa pouziva pojem narocne dieta.. Proste malo spanku im staci...a preto maju aj kratke spankove fazy...napr.moja starsia od 2 rokov uz cez den vobec nechcela spat..mohla som sa aj na hlavu postavit a budila sa v noci do 3,5 roka tiez...
3. nov o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 moja starsia je taka, sice spi poobede, ale aj v noci sa budi. Zato krpcek,on je proste spokojny so vsetkym, zaspi hocikde, muchy zjedzte ma :slight_smile: bala som sa,ze bude budit v noci dcerku a je to presne naopak,myslim,ze keby ona nebuntosila,on prespi do rana :D
3. nov o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 ja neviem ale mas dost velke deti nato aby uz spali sami v posteli bez teba ved nepoviem kebyze ma mala pol roka max rok ale 2,5? Prepac ale to ako dlho s manzelom nespite v jednej posteli? 6 rokov? Manzelovi to nevadi ze spite oddelene? Ja neviem ale neni spalna a manzelska postel vprvom rade pre vas dvoch a jedna ma spat na posteli a druha uz tiez alebo este v postielke? Je to zvlastne ale kazdeho vec ako si ustelie tak ma len aby si manzel nezvykol a uz sa do postele nevrati lebo mu to bude vyhovovat..ja by som veru svojho neposlala spat do inej miestnosti na inu postel ani ked sa pohadame nie to este stale
3. nov o 19:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lulu_2323 nie su velke...miliontykrat tu pisem ze mala sa xkrat budi..preto spim s nimi..a muz spal aj s nami v spalni kym mala mala postielku prisunutu k posteli ale postielku sme zrusili a uz sa k nam nezmesti..kazdemu to vyhovuje..a on sa nema kam vratit:smiley:ja budem musiet ist za nim kedze mame len 2 izby
3. nov o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok