• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

24. novembra 2016 
dakujem,ale som aj celkom rada,lebo mala ma 3 a pol mesiaca a nechat ju plakat nechcem moc nechavat.Ale snad to potom zvladnem.Teraz ju uspavam len na rukach,inak nezaspi,len je to dost neprakticke,hlavne ked chceme s manzelom niekam ist..
@stvura
22. nov o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte. Moze mi prosim niekto poslat tu knizku?
22. nov o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika_17 poznam dokladne...mala som to 3x ;)
22. nov o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stvura takze ste to nakoniec zvladli aj vdaka tej knihe?
22. nov o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika_17 ked si tu knizku prestudujes, tak zistis, ze ano, metoda sa odporuca od 6m, ale to uz ked musis napravat to, co nefuguje....je tam tiez popisane, ze sa da dietatko naucit spinkat uz od narodenia...ked sa pridrziavas istych principov, stanovuje sa rezim pomalicky a vsetko, tak k metode 1, 2, 3 atd nemusis vobec dojst...je dobre si to uvedomit uz skor, pretoze rodicia najprv naucia deti zaspavat vozenim v aute, natriasanim kocika po papuciach, hojdanim v satkach, nosenim po byte, prsnikmi a kedecim a potom ked ma 6m alebo viac a uz nevladzu musia tie zlozvyky menit...preto je lepsie pomalicky ucit dietatko spinkat inym sposobom...len moj nazor a suhlasim s touto castou v knihe tiez..ja som o knihe predtym nepocula, citala som ju zo zvedavosti neskor, nam to nebolo treba, ale kvoli kamaratkam, co si nevedeli rady...a zistila som sama, ze som vlastne prirodzene pristupovala v tomto smere spravne k malemu uz od narodenia a problemy so zaspavanim ani spankom neboli...
24. nov o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@m.i.r.i no hej, mas pravdu, ale co ked dieta ma reflux,po kazdom papani ho musis nosit a je fakt, ze take deti sa budu budit, lebo sa im mliecko vracia spat a preto maju slabe spanie. Pre nich sa doslova odporuca najskor ich uspat akymkolvek sposobom. Kludne aj nosenim a natriasanim. Ta kniha vobec neriesi taketo deti.
Inak v zasade s tebou suhlasim.
24. nov o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nika_17 inak mne sa este viac paci, ako je opisane spanie deti tu
http://www.martinus.sk/?uItem=254131
v prvej casti sa venuje aj spanku a su tam aj vedecke fakty a prakticke skusenosti rodicov :slight_smile: skoda, ze som ju nemala skor, aj ked neviem, ci by to nam pomohlo, kedze maly mal silny reflux.
24. nov o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lavinis iste..myslim, ze akakolvek metoda a sposoby cohokolvek su orientovane na zdrave deti, bez specialnych problemov...deti s refluxom iste budu mat iny pristup, deti predcasne narodene, kolikove atd...len potom by som ani v tych 6 tich mesiacov nesiahala po takejto knihe...
24. nov o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@m.i.r.i tak clovek nevie dopredu, co mu moze pomoct, niekedy aj jedna mala rada stoji za to knihu si precitat :wink:
24. nov o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok