Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

sjuze
5. nov 2007

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa niektora z Vas uz riadila knihou o spani babatiek "Kazde dieta sa vie naucit spat".
My sme od zaciatku trvali na tom, aby mala zaspavala sama a to sa nam aj podarilo... Ale... ked uz som proste v noci nevladala vstat a kojit ju posediacky, zacala som si ju brat k sebe do postele a obe sme pri tom zaspali... stalo sa vsak, ze sa zacala budit coraz skor a plakala a plakala, az kym sme si ju nevzali k sebe do postele... chcem to zmenit, zatial som vzdy zlyhala, moja potreba spat a jej neuveritelny plac ma vzdy "zlomil"...
Chcela by som vediet, ake su Vase skusenosti a ci sa Vam podarilo nad tymito "neprijemnostami" zvitazit...

majula
11. nov 2007

anamary tak to budeš mať trošku ťažšie keď bývate s rodičmi...ja neviem, neviem či by som sa na to dala keby bývame s našimi...myslím, že by to nepochopili.
Držím palce, určite to vyskúšaj...my sme práve doplakali - asi 2 minútky a už je tam ticho, asi spinušká 😵

tapferka
11. nov 2007

ahojte baby, prosím pošlite tú knižku aj mne.Dakujem. Adresa martina.tapferova@post.sk.

majula
11. nov 2007

Poslala som 😉

marty78
11. nov 2007

Aj mne. Dakujem. martinka.k@post.sk

majula
11. nov 2007

Poslané 🙂

zuzanka11
12. nov 2007

Ahojte
Tak nas maly drobcek je este len na ceste, cize este mame pokojne noci 🙂
Chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi poslali mailom tu knizku, som si ista, ze tam najdem zaujimave info ktore sa nam uz coskoro zijde 🙂
zuzanka11@gmail.com Dakujem 🙂

dobromila
12. nov 2007

ahoj zuzanka - poslane 😉

helen
12. nov 2007

Dorotka, dakujem za nazor! Takze to podla Teba nema este zmysel silit, ze? Som rada, ze si to napisala 🙂 Ja nie som velmi presvedcena o tej knihe, teda o jej ucinnosti urcite ano, ale nasa Borka je iny pripad v tom, ze je pokojnejsia a spinka dobre, najma v noci. Cize dufam, ze ju nebudem musiet pouzit a ze sa to nijak nepokazi 🙂

ewellin
12. nov 2007

ahojte.. my tuto metodu uz praktizujeme.. nie vzdy ale je uspesna.. najme ked je doma manzel lebo nasa certica vie ze tatko ju na rucky zoberie a tak huuuuuka o sto 6 😅 ale ked som doma sama a dam ju do postielky a necham ju tam tak sama krasne do polhodinky zaspi 😵 sice placka a krici ale to su vsetko len nervicky 🙄 aj teraz prave krasne zaspala sama.. troska som ju hladkala po hlavke.. 😵 ona uz vie ze ja ju nevyberem.. minule sa mi dokonca stalo ze ked som ju polozila do postielky tak hned zaspala.. 😵 ale to bola asi nahoda alebo bola veeeelmi unavena 😅

ja sa nevzdavam a skusam to az pokym nezaspinka bez placu.. a hlavne sama.. 😎

katrin
12. nov 2007

ahojte, celkom ma zaujala táto téma... Nie je v tej knihe písané aj niečo o dvojčatách? Ako ich uspať naraz, ako to spraviť, aby sa navzájom nebudili, ?????? Ozaj, nemáte niektorá tú knihu vo verzii, ktorá by sa dala poslať mailom? Príp., nedá sa niekde nájsť na nete? 😕

majula
12. nov 2007

katrin pošli mi tvoju mailovú adresu....určite v tej knihe nájdeš niečo, čo bude platiť pre tvojich chlapcov 😉

jagatko
15. nov 2007

Nam ta metoda nefunguje, stale place a ked k nemu uz po neviem ktorykrat pridem tak zaspi od vycerpania, a po pol hodine alebo trochu neskor sa zobudi na to, ze tam nie som a je po spani.

jaaty
15. nov 2007

Ahojte, naša Hanka má problém so zaspávaním hlavne cez deň. Doteraz sme totiž chodili dva krát denne po 2 hod von a celý ten čas prespala. Ale akonáhle je zlé počasie, ako dnes, keď s ňou nemôžem byť vonku 2 hodiny, tak doma nevie zaspať, hoci by chcela. Večer zaspí v pohode, ale budí sa cca 2-3 krát v noci. Takže by som to chcela vyskúšať najskôr hlavne cez deň. Može niekto poslať tú knihu aj mne? Adresa:vidapeter@orangemail.sk.
ďaaakujeeem

monika.dvorakova
15. nov 2007

Aj mne prosim poslite tu knihu! hauserovam@post.sk
Dakujem

anmary
15. nov 2007

Ahojte baby.
Poslala som vám tú knihu. 😉

ivka19
15. nov 2007

aj ja by som poprosila o tu zazracnu knizku,prosim a dakujem ivana19@hotmail.co.uk

pastelkaa
15. nov 2007

ahojte, aj mne by moc pomohol manual na uspavanie. Prosim, poslite mi to niektora na mrschka@gmail.com. Dakujem

anmary
16. nov 2007

Poslané. 🙂

katrin
16. nov 2007

baby, neskúšali ste niektorá túto metodu na dvojičkách... Ja som vyslovene "zhltla" tú knihu, s jedným dieťaťom si to viem predstaviť, vyzerá to celkom jednoducho... Ale s dvoma, keď sa navzájom vyrušujú a ja som len sama na nich, tak to teda neviem ☹

P.S.: nepíšte mailové adresy do fóra, ale do IP 😉

ivka19
16. nov 2007

dakujem za knizku,super vec,skusim praktikovat 😉

katarina12
16. nov 2007

Aj ja mam ten isty problem so spanim. Zaspi mi na rukach, ale ako nahle ju zlozim uz je hore. Mohol by niekto poslat knihu aj mne?
DAKUJEM 😉

susik77
16. nov 2007

caute, ja som dnes zacala skusat tu metodu, po 20 minutach mala zaspinkala, ale stale tak vzlyka zo spanku-myslite, ze je to ok?

biba12
16. nov 2007

Ahojte, dnes sme ho teda nechali vyplackat. Ja trpim ako kon ked place. Chodi k nemu muz. Ale utesujem sa, ze mu nic nemoze byt, je prebaleny, napapany, odrgnuty a okupkany. A cez den spal cca 1,5 hodiny. Tak dufam, ze ho ten plac skoro prejse a zaspi, lebo to nevydrzim...

luciask
16. nov 2007

biba, nie je maly este trosku maly, ja by som to do 4 mes. nepraktizovala.

susik77
17. nov 2007

caute, my sme zacali vceraoobede. tak najprv straasne plakala, pretoze vobec nespavala doteraz v postielke. poobede mi po 20 min. zaspala na 30 minut, potom uz nezaspala.ked sme ju vecer prezliekli do pyzamka,nakrmili, prebalili, ulozili do postielky, dali cumlik, trochu si len pomrnkala a spala od 22.do 5.do rana.1.krat 😉 potom som ju nakrmila a spala od 5.20 do 7.30.super 🙂

baileysa
17. nov 2007

no nam nepomahalo ani nechat vyplakat, este stale tazko malinka zaspava, dlho place v postielke, aj ked som pri nej a nic jej nie je ☹ a trva to uz skoro dva mesiace ☹

eva4444
17. nov 2007

ahojte
tak nam plakal prvy den 3hod ☹ druhy den 10 minut treti den 1 hod a vcera 10 minut, potom zaspinkal ale budil sa kazdych 15 minut a nervacil - takze nam to nejde 😒 😢

susik77
17. nov 2007

baby, dnes sa mi zda mala nejaka zarazena po tej noci ☹
ani sa na mna nepozera, stale len nejak mimo, ani sa neusmieva a je nejaka moc kludna...myslite, ze jej to nejak psychicky nemoze ublizit?nie je to moc velky sok?

baileysa
17. nov 2007

neviem ti poradit, susik, lebo nasa vzdy rano vyzera, akoby si nic nepamatala z predosleho vecera... 😒 ale myslim, ze zo zaciatku bola asi jedenkrat taka zarazena, ale nepamatam si presne... a ako si ju pred tym uspavala???

koliesko
18. nov 2007

velmi pekne prosim o zaslatie knizky Kazde dieta sa vie naucit spat, dakujeme 😵