Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

sjuze
5. nov 2007

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa niektora z Vas uz riadila knihou o spani babatiek "Kazde dieta sa vie naucit spat".
My sme od zaciatku trvali na tom, aby mala zaspavala sama a to sa nam aj podarilo... Ale... ked uz som proste v noci nevladala vstat a kojit ju posediacky, zacala som si ju brat k sebe do postele a obe sme pri tom zaspali... stalo sa vsak, ze sa zacala budit coraz skor a plakala a plakala, az kym sme si ju nevzali k sebe do postele... chcem to zmenit, zatial som vzdy zlyhala, moja potreba spat a jej neuveritelny plac ma vzdy "zlomil"...
Chcela by som vediet, ake su Vase skusenosti a ci sa Vam podarilo nad tymito "neprijemnostami" zvitazit...

olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sussanah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamala
7. feb 2011

@olifcek len som pisala svoju skusenost, lebo mam problem s malym a spavanim od jeho. 3.5-4mes .. kojila som lebo som chcela ale bolo to o dusu, vyskusala som od homeopatov az po neviem co ,presunula postielku, dala mu kasu na noc,potom nedala ,len mlieko, menej ho obliekla ,teplejsie obliekla, a nic nezabralo stale sa budil niekedy aj kazdu hodinu a bolo to horsie a horsie,nie ako vravia ze to bude lepsie, zvalovala som to na zubky ale zubky nemam stale ziadne a ani to nevyzera ze bude mat tak coskoro,...takto fungovat skoro 4mes tak to sa fakt neda, neratam to ked su novorodeniatka, tak vtedy sa takto budia ale to je ok, lenze ked sa to nelepsi ale len zhorsuje, tak je to zle. Maly mi priberal tak som si myslela ze mam mlieka dost,ale pil velmi casto, co ma vysilovalo. Jeho taktiez lebo bol mrzuty cez den ked sa vnoci vela krat budil, az teraz som zistila ze potreboval viacej mliecka , ja som mu bohuzial nemohla dat naraz 200ml , aby vydrzal spinkat tak 5hod vkuse, teraz je spokojny aj on aj ja a je to vidiet,uplne ine babo. Som rada ze som kojila ale aspon tych 6mes lebo to bola fuska .
Cize takto nejako sa moze zmenit postoj ku kojeniu , nechcela som nikoho osocovat .

Len nemam rada ked mamicky co su za kojit do

sussanah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sussanah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalifa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myscha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalifa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalifa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sussanah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz