Každé dieťa sa vie naučiť spať. Riadili ste sa knihou?

sjuze
5. nov 2007

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa niektora z Vas uz riadila knihou o spani babatiek "Kazde dieta sa vie naucit spat".
My sme od zaciatku trvali na tom, aby mala zaspavala sama a to sa nam aj podarilo... Ale... ked uz som proste v noci nevladala vstat a kojit ju posediacky, zacala som si ju brat k sebe do postele a obe sme pri tom zaspali... stalo sa vsak, ze sa zacala budit coraz skor a plakala a plakala, az kym sme si ju nevzali k sebe do postele... chcem to zmenit, zatial som vzdy zlyhala, moja potreba spat a jej neuveritelny plac ma vzdy "zlomil"...
Chcela by som vediet, ake su Vase skusenosti a ci sa Vam podarilo nad tymito "neprijemnostami" zvitazit...

olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalifa28
7. feb 2011

@olifcek chod sa hrat, moja dcera spí už skoro 2 hodiny a bude ešte dalších desat, ale to som ju musela naučit a ráno ma prebudí pusinkou a sladkými kecmi, lebo je vyspatá a oddychnutá ako jej mamička...

olifcek
7. feb 2011

@kalifa28 my ideme neskor, ale i neskor vstaneme a podobne to je i u nas ako u vas 🙂 🙂 obe sme spokojne

kalifa28
7. feb 2011

@olifcek tak v tom pripade je všetko v najlepšom poriadku 🙂

ynez75
7. feb 2011

@kalifa28 🙂 🙂 🙂 suhlas so vsetkym 🙂

akinimodka
7. feb 2011

Ja mám tento istý problém odmalička som kojila po ležiačky a potom som malinkú premiestnila do postieľky a spala celučičkú noc. Keď som musela prestať kojiť lebo mám problémy so srdiečkom tak som ju dala lažkať do postielky podoprela som jej fľašku o perinku aby zaspala dakedy sa podarilo ale častejšie nie tak som ju musela na nohách hajkať a keď som nevládala už tak ju hajka manžel v kočíku teraz má 9 mesiacov a v kočíku sa prevracia protestuje a v postieľke sa tiež prevracia a potom sa udiera hlavičkou o drevené zábradlie a mne je jej tak ľúto že ju vyberiem a zase hajkám =( v noci sa zobudí aj o jednej že už vyspatá čajík nechce mliečko tiež nie a tak šup do chodítka o pol tretej zase začne šúchať očká tak ju hajkám. Som strašne unavená kruhy pod očami. Môžem vás mamičky poprosiť o túto knižku? môj mail je d.kiebelova@gmail.com. Budem neskutočne vďačná.

dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalifa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmmk
7. feb 2011

@valika_val
@kalifa 28
@olifcek

Damy, bezte se mimo tema bavit do Ip, nezaplacavejte tim tema, ktere je o spani, jestli jste uz zapomnely 😉
Dik za pochopeni

PS: Jeste jedno odboceni a diskuzi zamykam, coz ostatni akorat popudi 😉

sussanah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sussanah
7. feb 2011

@dlabinecka uprimne?? ne 😀

sussanah
7. feb 2011

@dlabinecka jsem rada, ze posledni tyden docela spime (teda hlavne ja), ale ja pocitam s tim, ze druhe bude jako prvni, takze prvni pulrok bude hezky a bez problemu hajat 🙂 No vidis, i v tom druhem tehu jsem stale naivni 😀

dlabinecka
8. feb 2011

@sussanah No, tak to nevim. mě malá první půlrok imrvére vyváděla, ulevilo se mi až tak kolem 5měsíce 😀 Co dítě, to origoš, takže hlavu vzhůru, určitě se báááááječně vyspíte 😉 Ale pravda je, že já třeba už opravdu nemám být čím zaskočená 😅

sussanah
8. feb 2011

@dlabinecka no maly mi sice v noci spal, ale to bylo asi tak jedine. Pres den rval furt, navic ten reflux, takze ja se tesila na noc jako na spaseni. Ale fakt je, ze pokud bude druhe stejne refluxove a urvane pres den a navic jeste nebude v noci spat, tal me asi odvezou 🙄
dneska jsem od 4 vzhuru, maly se od 4 furt kroutil a funel a navic skoncil u nas v posteli, tak jsem uz ani usnout nemohla a od pul 7 je definitivne vzhuru 😖

dlabinecka
8. feb 2011

@sussanah U nás podobné - malá spala teda dobře, vzbudila se asi v půl druhé a to na deset minut, ale v půl sedmé jí vzbudila tchýně, která nahoře dupe!!! 😠 😠 manželova sestřenice žije v anglii má chlpäpečka 2,5roku a měl taky šílený reflux, byla opravdu vyštavená, ted k tomu má 1,5měsíce holčičku a říká, že je to taková pohoda, že sice má taky reflux, ale snáší to nesrovnatelně líp a pořád jenom spinká 😀 😀 No, vlívá mi optimismus do žil dnes a denně 😉

sussanah
8. feb 2011

@dlabinecka vice takovych pozitivnich pribehu prosiiim 😀

zuzkat1
8. feb 2011

@olifcek 🙂 presne s tebou suhlasim🙂

zuzkat1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkat1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkat1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sussanah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ayshka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkat1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ayshka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ayshka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dlabinecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz