• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Keď sa dieťa v noci budí. Čo na to?

28. septembra 2017 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.
ja som si to pozerala no stale sa neviem rozhodnut ci to kupim ci nie
23. júl 2015 o 11:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@veronka91 mne tiez dlho trvalo kým som sa rozhodla ale cena za ich kvalitny antialergický paplon ma presvedcila a aj ten lekársky posudok co je na ich stranke a teraz nelutujem paplony su super, kvalitne a hlavne splnia ucel aby sa baby tak neodpavali hlavne v zime. jedna nezaspi s paplonom ani v horicavach a vdaka paplonu s dierou sa nespoti :slight_smile:
24. júl 2015 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronka91 a nechcete take hrejive zvieratko? date nahriat do mikrovlnky a zahreje aj studenu postielku. vonia levandulou
24. júl 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.
@mamickajanka vcera som ho objednala tak cakam kedy príde :slight_smile: dufam ze si rýchlo zvykne nan :slight_smile:
@zebra41 len levandulu nie ja aj mala z nej kýchame
27. júl 2015 o 11:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@veronka91 dufam ze budes spokojna ako som aj ja je skvelý :slight_smile:
28. júl 2015 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka308 treba prestat kojit dieta je velmi na to zvyknute ak sa ti da alebo ak tak tak na vecer mu daj papat detsky gris...okolo pol deviatej vecer ....tvoj syncek potrebuje uz viacej stravy aj nas stale sa budeil pokial sme nezalozily stravu....ako papava stravu tak od vtedy nam uz spi do rana...mileko davame len dvakrat za den ak chces tak skus tak .... :slight_smile:
30. júl 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
@mamickajanka mne sa páči malá najprv pozerala čo je to zač potom sa s nim hrala a vecer aj zaspala zatial ale nohu von nevystrcila tak uvidime ked tak bude sluzit ako vetranie :D ale je super
31. júl 2015 o 13:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE CHCEM POPROSIT O RADUUUU! :(

Ahojte dievčatá, poraďte mi prosím, ako mám zasýtiť na noc moju malú. Stále ju kojím, má akurát 6 mesiacov a začala sa mi v noci častejšie budiť. Doteraz sa budila 2x a teraz sa zobudí aj 6x. Lekárka nám poradila, aby som jej dala na noc nejakú nemliečnu kašu, CO AJ DAVAM a do toho HA mlieko. Poradíte mi nejakú dobrú kašičku po ktorej sa vyspinkáme?Lebo sa budime vela krat uz moje mliecko nestaci a na caji nam vydrzi na 20 minut v klude. :frowning2: :frowning2: :fearful:
2. aug 2015 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@veronka91 moje si na to dost rýchlo zvykli a teraz su v pohode hlavne sa nepotia co bol ucel kupy :slight_smile:
3. aug 2015 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marfusa23 my davame krupicovu kasu na dobru noc a aj tak sa mi budi mala,ale tak chodieva spinkat o 18.30
3. aug 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
nemyslím si, že je to len kojením. Ja už nedojčím a malý je hore každú chvíľu.
3. aug 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva1009 a nejdu jej zuby?
Moja skusenost. Moj dojceny sa od 3.m.v noci nebudil. V 8.m.sme zaviedli vecerne kase. A hadaj,co sa stalo? Zacal sa tak 3-4xdo tyzdna zrazu budit. Ale zubami to nebolo.. Skor asi sepracnou uzkostou alebo smadom po kasi,hoci sol ho o 2h. Po kasi este na noc na zaspinkanie nadojcila... Ale jemu stacilo,ze som ho z postielky presunula k sebe a mam pocit,ze asi hned zaspal,lebo ja som hned zaspala tiez...
3. aug 2015 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siska53 vies co,my spime od malinka spolu v posteli,ale mozdm byt ze aj zubky,len ze teraz po tych prikrmoch sa mi budi castejsie,kamoskina mala to iste.neviem no.
4. aug 2015 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kocky. Nestiham citat celu diskusiu, tak som sa nedopatrala k nazvu knihy, o ktorej ste sa rozpravali. Mohli by ste mi nazov prosim poslat do spravy? Nas Misko ma 6 a pol mesiaca a dost v poslednom case pred spanim place. Zaspava hocikde, ale ked zatvori ocka, v momente si uvedomi, ze zaspava a je zle. K tomu sa pridava nocne tocenie na brusko. Cez den sa pekne pretoci naspat, na podlozke alebo v posteli, ale v noci len zuri a place. A aby toho nebolo malo, tak poslednych par noci sa budi s takym hroznym placom, ze ho neviem utisit nijak, ani kojemim. Niekedy dokonca ani ocka neotvori a place :frowning2: co s tym?
12. aug 2015 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@mamickajanka No dufam ze si zvykne aj moja sice je este mensia ale mozno to bude rýchlejsie lebo ona sa odkope ci je leto ci je zima a nieco ako spaci vak tak do toho ju nedostanem ani za svet
21. aug 2015 o 13:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@veronka91 urcite áno :slight_smile: mne nevadilo ked sa v lete odkopali ale v zime som ich vkuse chodila zakryvat a uz som toho mala dost lebop som mala prerusovany spanok vkuse a nakoniec som im ho objednala a uz aj my ich máme :slight_smile:
24. aug 2015 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierasab to mame aj my doma...odkedy mala 5 mesiacov stale sa budi. ...cez noc pije caj, vodu, aj ked niesu horucavy...a plac spusti taky, ze zaiste budi susedov aj na neviem koke poschodie...teraz mala 1 rok...je to rovnake...skusila som ju skor uspavat...pomohlo to akurat tak, ze mi pekne zaspinkala..ale noci su rovnake..a prisiel dalsi problem..skusala som je davat kravske mliecko...nebola vyhadzana, nehnackovala...no vypila ho len rano, na obed, a uz tretiu noc ide spinkat bez mlieka...mamicky, poradte co to moze byt? mne sa zda ze zubky...mame ich 6 a uz dva mesiace ziaden nevysiel, no som zufala, flasa mlieka na nocbola vzdy a teraz nic...mozno som odbocila od temy, no nam sa vyskytol pravetakyto problem...dakujem za kazdu radu...
28. aug 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@mamickajanka mala si pravdu uz si celkom zvykla ale este sa obcas odkope ale uz sa tak nebudi a nekrici z iby nech ju idem zakryt ;)
9. okt 2015 o 10:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@veronka91 tak to je super uvidis za chvilu uz iný paplon nebude chceit ako moje baby ked idu spat k babke tak si ich beru so sebou :grinning: :grinning:
14. okt 2015 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
@mamickajanka zvykla si uplne super :slight_smile: a ked ze spava casto u mojej maminy tak aj mamina jej uz jeden objednala tak ze ziadne nosenie k babke nutne nebude :slight_smile: a ja som sa po dlhej dobe konecne vklude vyspala :slight_smile:
20. okt 2015 o 14:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkasasa poslala by si mi prosim tu knihu? Nas drobec ma 8m a v noci je to hroza, Predtym spaval v postielke a budil sa len na kojenie a hned zaspal. Teraz musi spat pri mne. Postielku radikalne odmieta no spanok sa stale zhorsuje... uz som taka vycerpana :(
1. dec 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivcap ahooj mi to mame podobne samko ma 15 mes. atiež v noci sa zobudi sadne do postielký a place kim si ho newezmem poom sa pri mne bawi aj zo 2 hodiný hruuzaaa ..newem z coho to je -?idu nam zubký či to z to ho či vobec newem :(
7. jan o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik
Ahojte.ja mám presne tento istý problèm.malá má 22mesiacov!!!a neprespala este celu noc.to by som ešte prežila ale to že je hore bez srandy 4-5x za noc a stále si pýta piť.keď mala rok a pol spala relatívne dobre raz sa zobudila vypila mlieko a hotovo teraz bude mať 2 roky a je častejšie hore než keď sa narodila!a podotýkam že je velmi zlý spáč.už začínam byť hodne vyšťavená zato 2 roky nespať to silná káva.neviem jak ju to odnaučiť alebo čo mám robiť.
23. sep o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. No my sme to vtedy riesili rak,ze sme kazdu druhu noc uberali pitie. Nasilu. Sice plakala,boli to prebdebe noci,ale zabralo
25. sep o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Chápem, že riešiš najmä zdravie bábätka a rôzne sirupy či homeopatiká, ale nezamyslela si sa nad tým, či spí na kvalitnom matraci? Mám pocit, že to veľmi podceňujeme, pretože nám detičky rýchlo vyrastú a mávneme nad tým rukou, ale tak ako dospelý človek potrebuje spať na niečom kvalitnom, tak rovnako aj naše malé detičky. Moja dcéra spí na takom matraci, ktorý je vyrobený z kombinácie gumokokosu a z latexovej peny, vďaka čomu prepúšťa vlhkosť a rýchlo schne. To je super, aj keby sa dieťa pomočilo, takže nie je možné, aby nemalo dieťa dobrý spánok v takýchto podmienkach. :slight_smile: Odporúčam navštíviť Štúdio zdravého spánku a tam ti poradia. :slight_smile:
28. sep o 14:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok