Keď sa dieťa v noci budí. Čo na to?

katarinka308
25. okt 2007

chcem vás poprosiť o radu. Môj syn dominik bude mať rok a pol ešte ho kojim ale už len velmi malo v noci sa budí aj desať krát za noc a už si s nim neviem rady zobudí sa a znova zaspí. Vyskušala som aj sirup z homeopatík ale nezaberá poradte ☹

danuella
30. nov 2013

@mucinka1 aj ja by som mala zaujem o tuto knizku, bola by som rada keby si mi ju poslala.

27nikulienka
19. dec 2013

ahoj ja mam tiez taky problem maly je kojeny dost casto sa mi v noci budi uz nevladzem skusam vsetko mozne ked tak skusi mi preoslat tu knihu dakujemvopred

charlote1986
20. dec 2013

@dobromila Ahoj,mozem ta poprosit aj ja o radu,mame presne taky isty problem a aj vekovo sedi,nas bude mat 1a 4mesiace.Dakujem pekne.

melalex
20. dec 2013

Moja sa ako 17.mesacna budila aj 10-15 x za noc kazdu noc a trvalo to mesiac a pol ale preto lebo jej isli 3 ocne zuby naraz...ked jej visli uz sa budila len 3 x a dnes spala celu noc a ma 19. mesiacov a vsetky 4 ocne zuby...som zvedava ked jej pojdu posledne stolicky 😠

berenice8
14. jan 2014

@mucinka1 mohla by si prosim poslat tu knihu aj mne? Mozno to pomoze, dakujem.

mucinka1
14. jan 2014

@berenice8 Ok, pošlem a držte sa 🙂

zuzana113
14. jan 2014

@jacka Ahoj , nie je to tym ze kojis, ja uz nekojim mam 16 mesacneho synceka a tiez sa stale budi aj 5-6 krat za noc.

zuzana113
14. jan 2014

@llenka1986 Mohla by som aj ja poprosit poslat tu knihu ? dakujem , moj email je zuzana.vlckova@pobox.sk

llenka1986
14. jan 2014

@zuzana113 ano, zasílám 🙂

zuzana113
14. jan 2014

@llenka1986 Dakujem.

lucinka181
27. jan 2014

@beli ahoj ja som mala tiez taki problém z malou dcerkou as do dvoch rokov pokial kojis neviem ci hej alebo nie ale ja som ju nechala spat z dedkom a prestala plakat a tak sa skončilo aj kojenie alebo kde place cez den tak to sa jej aj sniva tak preto možno place.

luckaj84
16. aug 2014

Ahojte.vie mi niekto poradit co urobit inak popripade zmen it aby mala v noci viac spinkala a ak sa aj zobudi 5-6x za noc tak aby sa nebudila s obrovskym placom? V postielke nam spat nechce,ked ju vsak uspim na cici na kolko este kojim,tak ju tam prelozim.mala ma 8 mesiacov.na noc jej uz Davam umele mlieko lebo som si myslela,ze jej plac suvisi s tym,ze je hladna,ale zjavne nie.zaspi tak o 20.30 a o hodinu je hore a uz ju uspavam na dide a Potom ten isty kolotoc dookola az do rana.A najnovsie vstava o 4.30 vyspata.prosim poradte.Dakujem 😔

boriska29
16. aug 2014

moj malý ma 4 roky a až teraz, už taký pol rok, konečne spíme celú noc... takže neviem čím to je... niektoré deti od narodenia krásne spia a na kojenie ich treba budiť a niektoré sa budia každú hodinu, dve a jednoducho mi maminy musíme byť trpezlivé.. že vraj je pravda taká, že ked dieťa zaspí s flašou alebo pri kojení tak o nejaký čas sa zobudí s plačom, lebo hladá flasu, možno si pamätá to že ju malo v puse a zrazu ju nemá... 😉

petulaptt
16. aug 2014

Mne sa mala naucila spat celu noc od tretieho mesiaca. Nikdy som ju nebudila na jedenie. Ak bola hladna, zobudila sa sama. No a postupne zacala noci natahovat. Dnes uz spi od 8mej vecera do 7mej az 8mej rana. Teraz som skor riesila ako ju naucit zaspat v postielke bez hojdania a natrasania a uz zvlada aj to. Polozim ju do postielky a do 10 minut je tuha. Citala som ale v knihe ktoru mam par dni doma ze ak sa toto nenauci do takeho 4.mesiaca tak to potom uz ide velmi tazko.

nutrimas
26. aug 2014

Pre pokojny spanok odporucame z vlastnej skusenosti na vonkajsie pouzitie levandulovu silicu alebo olejcek, prip. ine produkty s jej obsahom. Bud vo forme kupela (par kvapiek silice do vody, pozor riedit v tuku-oleji, kedze silica je lipofilna), alebo do aromalampy, postriekat postelne pradlo, olejcek potriet na spanky....
Na vnutorne pouzitie ma velmi dobre ucinky makovy olej, ak dojcite, je dobre ho uzivat dlhodobo, 1KL rano a vecer, väcsim detom je mozne ho pridavat do jedla. Mak ma vysoky obsah vapnika, obsahuje ho ovela viac ako mlieko, od pradavna sa pouzival na lepsi spanok.Posobi preventivne aj voci osteoporoze.
V nasom eshope najdete pestru ponuku prirodnych produktov s obsahom levandule, ako aj 100% prirodnych olejov, radi vam pri vybere poradime🙂

24daniela24
26. sep 2014

@mucinka1 Ahoj citala som si prispevky v diskusii mozem poprosit poslat tu knizku ak ju este mate? Ak ano poprosim poslat na adresu nilla6@azet.sk🙂 dakujem

renatkas
27. okt 2014

@24daniela24 Tu knizku mas na stranke ulozto.sk, zadas si nazov Kazde dieta sa vie naucit spat a najde ti to volne stiahnutelny subor.
Nasa Vikina ma 3 roky a este mi noc neprespala ani raz, budi sa kazdu hodinu. Od knizky az po homeopatika som vyskusala vsetko, aj spominanu levandulu a nic... asi kazde dieta musi na to dozriet, alebo uz fakt netusim preco nespi.

anitta41
5. jún 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

Baby poradte ako vyriesit ked sa dieťa v noci budí. Prosím žiadne bylinky z toho kýcha

petrak20
12. jún 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@anitta41 a preco sa budi je jej teplo alebo má zle sny?

zazana22
15. jún 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

Baby a cudujete sa ze sa budia ved v tom teple sa neda spat a este ked ste zvyknuty spat s paplonom tak sa neda spat ja uz 3 noc nespim a som KO

anitta41
16. jún 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@petrak20 je jej teplo normalne som rada ze sa ochladilo konecne spala celu noc

petrak20
17. jún 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@zazana22 no ved konecne sa ochladilo dovtedy najdem hadam riesenie

mamickajanka
18. jún 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@anitta41 my sme nemali problem s teplom ale s tym ze baby sa odkopali aj ked bolo vonku minus a potom mi porechladzali ale tak ma napadlo ze by to mohlo fungovat aj u vas ked je vam teplo, neviem ci poznas paplon s dierou ale ja by som ho vyskusala sluzi ako termoregulacia tela tym ze bude mat vonku nohu tak by sa mohla prestat budit na to ze je je jej teplo

anitta41
23. jún 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@mamickajanka niekde som to videla ale ten paplon mi pride moc velký pre 4rocne dieta :/ tak som nad tou variantou ani neuvazovala

mamickajanka
25. jún 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@anitta41 je aj detský paplon ktorý je pre 4 ročné dieta vhodny moje baby nemaju este ani 4 a majú ho 🙂 a manzel ma velky a s tym sa velmi radi hraju :D

veronka91
7. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka paplon s dierou???? To co je zase za výmysel???

mamickajanka
13. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 to je super výmysel ja som ho objavila nahodou a kedze moje byby sa vkuse odskopávali tak som im ho kupila a uz sa neodkopu len vystrcia nozku cez dieru ked im je teplo 🙂

veronka91
14. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka a kde by som tu ´´super´´ vec mohla viedieť? Pýtala som sa známych no nikto mi nevedel povedať len že je to na nete

mamickajanka
15. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 maju ho aj v par predajniach ale najlepsie je ho kupit cez net pride hned a hlavne tam mas istotu ze budu mat typ aky chces 🙂 http://www.holeyquilt.com/sk/o-nas/predajne-miesta/

jarmila64
17. júl 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

Aj my máme doma paplony s dierou a konecne sa neokopáva a dokonca sa s tým vie prehrat :D je to super vec hoci chvilu trvalo kým si dieta zvykne 🙂